קבלן מרפסות

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

בעת בחירת קבלן מרפסות שמש חשוב לבחון את ניסיון הקבלן והרקע ממנו הוא מגיע. קבלנים שלא עסקו בבניית מרפסות, גם אם יש להם ניסיון בבניה רוויה, אינם מתאימים לעבודה  זו מכיוון שהעבודה בפרויקט מסוג זה דורשת ניסיון ייחודי לתחום תוספות הבניה בכלל ותוספת מרפסות בפרט.

כאשר מוסיפים מרפסות לבניין קיים יש צורך לבצע את העבודה בזהירות רבה כדי למנוע פגיעה בעוברים ושבים שכן, עבודות הבניה מבוצעת בזמן שהדיירים ממשיכים להתגורר בבניין. כמו כן, יש צורך בידע הנדסי בהתאמת תוספת הבניה החדשה לבניין הישן מבחינת חיבור נכון על אלמנטים קונסטרוקטיבים. כמו כן, מכיוון שקיים כבר בנין יש סכנה לפגוע בקיים ולפגוע בחזות הבניין מרפסות שמש.

קבלן מרפסות עם ניסיון מוכח

לכן, גם אם מדובר בחברת בניה ותיקה ומנוסה בבניה רוויה או בניה מוסדית חוק המרפסות, אם אין לה ניסיון מוכח במסירה של לפחות 5 פרויקטים של תוספת מרפסות החברה יכולה לסכן את דיירי הבניין, העוברים והשבים ולטעות בביצוע המרפסות.

קבלן מרפסות מנוסה יודע כיצד להתנהל מול דיירי הבניין, כיצד לשמור על בטיחות העוברים והשבים וגם לשמור על המבנה אליו מוספים את המרפסות.

כמו כן, כאשר בוחרים אדריכל לצורך תכנון הוספת המרפסות חשוב לבחור אדריכל שמכיר את תחום תוספות הבניה מקרוב ושהינו בעל ניסיון וידע בתחום. האדרכל צריך להכיר את התקנות המתעדכנות בעניין המרפסות וחוקי העיריות השונות בנושא.

קבוצת עידן,קבלן רשום,קבלן מרפסות מומלץ

קבוצת עידן הנה קבלן מרפסות מנוסה,  הרחבת מרפסת שמש קיימתלחברה ניסיון בבניית עשרות פרויקטים לאלפי לקוחות מרוצים. בחברה ישנה מחלקת שירות לקוחות המנוסה במתן שירות ללקוחות החברה. בנוסף, לחברה ניסיון כקבלן לבניית ממ"דים וכקבלן שיפוצים למבנים. כך שאם הנכם מעוניינים בשיפוץ משולב של מרפסות, ממ"דים ושיפוץ חיצוני קבוצת עידן הנה קבלן המרפסות שעליכם לבחור ,מכיוון ואין הרבה חברות בשוק שהנן קבלן רשום בעל ניסיון בבניית מרפסות בטון, מרפסות פלדה, ממ"דים והנו גם מורשה לעבודה עם האגודה לתרבות הדיור וח.ל.ת נתניה.

קבלנים לבניית מרפסות

בניינים רבים מחפשים קבלנים לבניית מרפסות מכיוון והם מעוניינים בבניית מרפסות שמש מסיבות מגוונות ורבות .שכונות רבות בישראל מאופיינות בבניה ישנה ללא מרפסות. הליך בניית מרפסות בתל אביב נכנס להילוך גבוהה בשנים האחרונות והוועדה המקומית לתכנון ובניה מקדמת היתרי בניה במהירות רבה. כאשר חושבים על פרויקט הוספת מרפסות או הרחבת מרפסות חשוב להבין את התהליך ואת הגורמים המקצועיים שלוקחים חלק בתהליך.

ראשית יש להכין תכניות אדריכליות ולקבל אישור הוועדה לתכנון ובניה, שכן פרויקט הוספת מרפסות מחייב להוציא היתר בניה כחוק. כמו כן יש להעזר בקונסטרוקטור בעל ניסיון בתוספות בניה וליווי פרויקטים של בניית מרפסות למבנה קיים. הקונסטרוקטור אחראי לתכנון השלד של המרפסות ולוודא שהמרפסות שבונים יהיו יציבות ויעמדו בתקנים השונים כולל תקן רעידות אדמה. תוספת מרפסות למבנה מחזקת את המבנה .

בשלב הבא מתחילים בבניית המרפסות . בשלב זה חשוב לוודא כי כל התכניות מעודכנות ועברו בקרה של מהנדסי חברת הבניה שבונה את המרפסות. חשוב לוודא שחברת הבניה שנבחרה לבצע את פרויקט בניית מרפסות תהיה מנוסה ובעלת רישיונות מתאימים.

הוספת מרפסות יכול להיות תהליך פשוט ומהיר במידה ומבצעים את התהליך בצורה נכונה ובוחרים באנשי מקצוע מנוסים בבניית מרפסות. אין ספק שבניית מרפסות מעלה את שווי הדירה בהרבה יותר מעלות הבניה, במקומות מסויימים בעיקר באזורים עם נוף פתוח ונוף לים התועלת היא כפולה ומכופלת.

קבוצת עידן קבלנים לבניית מרפסות, הרחבת מרפסות, שיפוץ מבנים ובניית ממדים

קבוצת עידן מנוסה בבניית מרפסות, בנייית ממדים, ביצוע שיפוץ חיצוני לבניין ושיפוצי יוקרה.

הקבוצה החלה את דרכה בתחום הבניה הרוויה וביצעה פרויקטים מורכבים הנדסית ובנתה שכונות שלמות בישראל. בשנים האחרונות החברה עוסקת בתכנון ובניית מרפסות ברחבי הארץ עם פרויקטים רבים ומגוונים.

לאחרונה מסרה החברה את פרויקט המרפסות הגדול בצפון תל אביב בזמני שיא : 120 מרפסות בתוך 10 חודשים .כיום לאחר פרויקט בניית מרפסות השמש שווי הדירות בבניינים שממוקמים מעל מרכז שוסטר זינק בכ – 500,000 ש"ח רק בשל הוספת המרפסות.

קבלנים לבניית מרפסות

אנו מזמינים לפנות אלינו עוד היום ולקבל ייעוץ מהחברה המקצועית והמנוסה ביותר בתחום המרפסות בארץ. בפגישה נסביר אודות תהליך הוספת ובניית המרפסות ,במקביל נפנה לאדריכלים שלנו שיבדקו את היתכנות הוספת המרפסות.

חוק הרחבת מרפסות

קבלן מרפסות טוב יכול להקל על הפרויקט ולהקל משמעותית על הדיירים והועד בבניין אשר מעוניין להוסיף לבניין שלו תוספת הבניה כגון מרפסות ו/או ממ"דים.

אחד מתהליכי הבנייה הפופולאריים בשנים האחרונות הוא תהליך של הוספת מרפסות בבניינים משותפים. יותר ויותר ישראלים מבינים את החשיבות של מרפסת בביתם ועד כמה הדבר ישדרג בצורה ניכרת את חייהם הן בהיבט של השבחת והרחבת הנכס והן בהיבט הפרקטי.

בדיקת קבלני מרפסות

בדיקת קבלני מרפסותברגע שיש לנו מרפסת בבית, החיים משתנים לחלוטין, אפשר לצאת החוצה לאוויר הפתוח, לצפות בנוף המשקיף מדירתנו, לארח את האנשים הקרובים לנו, לאפשר לילדים לשחק קצת בחוץ ולהעסיקם, ביתר קלות, למקם בה מגוון של מוצרים כמו מנגל, מיטת שיזוף, מערכת ישיבה לגינה ובקיצור, יש לנו עוד חלל בבית שלא היה לנו לפני כן.

השאלה היא איך בוחרים קבלן מרפסות מקצועי, כזה שיעשה את כל התהליך אל מול הרשויות, יסייע לנו בהשגת האישורים המתאימים ויחד עם זאת מציע ניסיון בתחום. ובכן, יש כמה אפשרויות לעשות זאת…

  1. מיון ראשוני – מומלץ לבחור קבלן מרפסות אשר רשום ברשם הקבלנים. לקבלנים מקבוצה זו יש את הניסיון ואת הידע המקצועי לבצע פרויקטים מהסוג הזה, עם אופי הנדסי ולכן יש חשיבות רבה לכך.
  2. פגישה מסודרת – חשוב מאוד להיפגש עם כמה קבלנים ולהתרשם מכל אחד ואחד מהם. בקשו מכל קבלן לראות כמה פרויקטים אותם ביצע וכך תהיה לכם אינדקציה מצוינת להשוואה. כדאי ”על הדרך“ לדבר עם האדם שהיה אחראי בכל בניין על הפרויקט והוביל אותו ולהבין כיצד הוא התרשם מתהליך העבודה מול הקבלן. השוואה בצורה כזו תאפשר לכם להתרשם או לא להתרשם מהקבלן לטובה ולקבל החלטה שקולה והגיונית.
  3. עזרה בהליך כולו – היום יש קבלני מרפסות שמסייעים בכל התהליך הדרוש להרחבת מרפסות בבניינים משותפים וזה כולל דאגה להוצאת כל האישורים הרלוונטיים. מומלץ לבחור בקבלן כזה שמקל על התהליך עד כמה שאפשר.
  4. מחיר – כמובן שלמחיר יש פקטור חשוב בתהליך הבחירה ולכן כדאי לבצע השוואה בין כמה קבלנים. מצד אחד, לא מומלץ לבחור את הקבלן עם ההצעה הנמוכה ביותר. שיכולה כמובן לעורר חשד ומצד שני אין סיבה לבחור את הקבלן עם המחיר הגבוה ביותר. מה שכן חשוב לשים אליו לב הוא שהקבלן מקפיד לעשות שימוש בחומרי גלם איכותיים, שהכל נעשה לפי התקן ואין פשרות לגבי הרמה של המרפסות והאיכות שלהן.

מחפשים קבלן מרפסות מקצועי? קבוצת עידן היא בין החברות המובילות בישראל בבנייה והרחבת מרפסות, חידוש ושיפוץ מבנים. בקבוצת עידן  מלווים מטפלים בכל הליך החל מהשלב הראשון הכולל הוצאת אישורי בניה ועד הקמת המרפסות ומסירתן ללקוח. אנו בונים מרפסות בטון או פלדה חזקות כאשר הבנייה הינה קצרה, יעילה ונעשית על פי כל כללי הבטיחות והתקנים הקיים. לפרטים נוספים וליצירת קשר, מלאו את הפרטים אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם בקרוב.

הינכם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות!

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30