תפריט

קבלן מפתח

כאשר מבצעים פרויקט בניה יש צורך באיתור קבלן מפתח מקצועי אמין ואיכותי לביצוע של פרויקט הבניה אותם רוצים לבצע , חשוב לוודא כי קבלן המפתח בעל רישיון קבלן בתוקף וכי הקבלן מנוסה בביצוע עבודות הבניה אותם רוצים לבצע .

קבוצת עידן מתמחה בבניה של וילות , שיפוץ דירות, בניית מרפסות, בניית בתי ספר, בניית גני ילדים ובניינים רבי קומות לחברה ניסיון בביצוע מאות אלפי מטרים רבועים בכל התחומים לחברה מהנדסי ביצוע מנוסים ומקצועים בעלי ניסיון של עשרות שנים.

קבלן מפתח

בחירת קבלן מפתח הינה החלטה משמעותית בתהליך בניית בית, כאשר מבצעים פרויקט בניה לרוב שוכרים שירותיו של קבלן מפתח אשר יהיה אמון על ביצוע העבודות קבלן מפתח הינו המפתח להצלחת פרויקט בניה.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

מה תפקידו של קבלן המפתח בפרויקט של בניית וילות?

  • בדיקת התוכניות לביצוע וביצוע התאמת תוכניות, התאמת תוכניות זה לוודא כי כל התוכניות מתאימות אחת לשניה לדוגמא לוודא כי מידות הקורות הקונסטרוקטיביות מתאימות למידות האדריכלות ולוודא כי כל נק המים חשמל גז מופיעות בתוכנית הפיתוח
  • מינוי מהנדס מפקח על שלד הבניין – מהנדס מטעם קבלן המפתח הוא האחראי לביצוע השלד ועל הקבלן מפתח למנות אחראי לביצוע שלד הן בשטח והן מבחינת הרשויות
  • מינוי מנהל עבוה שיהיה אמון על ביצוע הפרויקט , ניהול העבודה, קשר עם הלקוחות , בקרת איכות , ניהול עבודה שוטפת ואחראי על הבטיחות באתר הבניה
  • ביצוע סימון כלונסאות וקירות על ידי מודד מוסמך

בחירת קבלן מפתח מקצועי

  • קידוח כלונסאות וביצוע בניית השלד במהלך בניית השלד קבלן המפתח חייב לוודא כי בכל יצקה בשטח נלקחות בדיקות מדמיות למעבדת בדיקת בטון המורשית לבצע בדיקות בטון על ידי מכון התקנים במעבדה מדמים תנאי אשפרה של אתר בניה ובודקים כמה חזק הבטון ושאכן הבטון מתאים לתוכניות ולתקן התוצאה הראשונה מתקבלת לאחר 7 ימים והתוצאה הסופית לאחר 28 יום .
  • ביצוע עבודות הטייח- חשוב שהקבלן יבצע את התקנת הפינות בצורה מיטבית כי זה מה שיקבע את איכות הטייח , כמובן לפני התחלת הטייח על קבלן המפתח לוודא כי כל ההכנות בקירות קיימות דוגמאת חשמל,מים,גז, מיזוג, תקשורת , מצלמות ועוד.

קבלן מפתח רשום 29901

קבוצת עידן הינה חברת בניה המנוסה בביצוע מגוון רחב של עבודות בניה מגוונות, לחברה ניסיון רב בבניית וילות ובתים בכל רחבי הארץ, החברה הינה קבלן רשום לביצוע עבודות בניה הנדסיות.

החברה בנתה מעל ל60 וילות ובתים פרטיי במרוצת השנים הן בבניה קונבנציונלית והן מבניה קלה, ההבדל המשמעותי בין בניה קלה לבניה קונבנציונלית הינו בשלד הבניין.

בניה קלה

בשלב הראשון בביצוע העבודות באתר בניה הינה יציקת רצפת בטון לאחר ביצוע יסודות הבניין, לאחר גמר יציקת הרצפה עוברים לביצוע עבודות שלד הממד לצורך קבלת אישור מהעיריה.

לאחר מכן עוברים לבניית שלד הפלדה של הבית הפרטי בשלב זה קונסטרוקציית הפלדה מגיעה ישירות מהמפעל לשטח והבית מורכב במהירות לאחר מכן ששלד הבניין עומד עוברים לעבודות הגמר אשר זהות לעבודות גמר בבניה קונבנציונלית

היתרון הגדול של הבניה הקלה הינו במהירות הביצוע ואיכות הבידוד האקוסטי והטרמי אשר טוב יותר מבידוד של שלד קונבנציונלי.

ניהול ופיקוח אתר בניה – משמעותו הפעלת ייעוץ חיצוני ופיקוח ממוקד שיבטיח איכות בניה ובטיחות באתר.

היועצים הנחוצים לאתר בניה קלה

  • מהנדס בניין (קונסטרוקטור) לפיקוח על קבלן מפתח וביצוע תוכניות עבודה – הדרך הטובה ביותר לתאר מהנדס הוא דרך האדריכל המלווה את הפרוייקט. יש להניח כי הוא עבד בעבר, בפרוייקטים דומים, עם מהנדס. תפקיד המהנדס הוא לבחון את חוזקו של המבנה תוך מתן מענה לדרישותיו העיצוביות של האדריכל ודרכו של היזם ועמידה בתקנים הקבועים בחוק.

בקב' ע.י.ד.ן המהנדס נשלח לשטח עוד לפני שפנינו לבקשת היתר בניה לצורך הכנת חוברת חישובים סטאטיים למבנה לטובת אדריכל החברה, משיפנה לוועדה המקומית לקבלת היתרים. המהנדס גם יכין תכנית לאישור ממ"ד עפ"י דרישות פיקוד העורף. בתוכנית המוגשת יהיו פרטי עובי תקרות, קירות תומכים ועוד. מחובתו של המהנדס כמפקח ראשי לבדוק סידור הברזל בטרם יצקו בטון בשטח. יציקות אלה יעברו בדיקה ע"י חברות הבדיקה בארץ המתמחות בבדיקת חוזר בטון. מחובת המנהדס לקבל את אישורי בדיקות הבטון.

מהנדס בניין טוב יכוון להוזלת עלויות שלד, מבלי לפגוע באיכותו ע"י מיקום נכון של עמודי מבנה, הקטנת מפתחים מבלי לפגוע בעיצוב ועוד. ההוזלה תבוטא בהפחתת ברזל ובטון שתביא להקלה בעבודות הקבלן והקטנת כמויות.

ניהול הבנייה הקלה עם קבלן מפתח-  קיימות שתי שיטות ולכל אחת מהן יתרונות וחסרונות.

בשיטת "המפתח" קבלן על מרכז את העבודות. בחירה  אחד כזה, בקב' ע.י.ד.ן, כדאית ביותר משום שהיזם מתקשר חוזית רק מול קבלן  אחד ולא מתזז עצמו בין בעלי מקצוע שונים שגם הליך איתורם וגם הליך חתימת החוזה עימם מתיש במיוחד. במידה והיזם נתקל בשלב מסויים בבעיה יש לו אדם אחד , מנהל עבודה שנבחר על ידי קב' ע.י.ד.ן שאליו יוכל לפנות במקום לחזר אחר בעלי מקצוע שונים, האחראים כל אחד בתורו לתחום מסויים. בקב' ע.י.ד.ן המפעילה מידי פעם אנשי מקצוע מחוץ לחברה יש הליך סינון גבוה במיוחד שלא מאפשרת לאלה שרמת עבודתם נמוכה לעבוד עם החברה. בחירה באנשי מקצוע איכותיים מעלה עלויות בנייה שכן קב' ע.י.ד.ן מאמינה בעבודתם ואחראית לה. קב' ע.י.ד.ן תמנה מנהל עבודה מהטובים שיש בשוק ובכך תחסוך לכם את הצורך להיות זמין כל הזמן, אף על חשבון שעות עבודה שלכם, אספקט השווה התייחסות מנטלית וכספית.

קבלן מפתח מקצועי ואמין קבוצת עידן

במידה והיזם בוחר בשיטת התקשרות יחדנית ונפרדת, הרי שיוכל להפוך הוא בעצמו להיות קבלן על. הוא יהיה זה שייקיים התקשרויות נפרדות עם בעלי מקצוע. אין ספק הוא יוכל לבחור לעצמו בעלי מקצוע טובים בעבודתם וזאת על סמך עבודות שהיזם ראה ובהתאם יש לשאר כי עלות הבנייה תקטן. אך חשוב לזכור כי היזם מכניס את עצמו להליך מיגע במיוחד, המחייב אותו לאתר את אלה הנכונים עבורו ורק הליך הבחירה של כל אחד מהם מחייב את היזם להתרוצץ. בנוסף בכלל לא בטוח כי בידי היזם כלים להבין מהי באמת עבודה טובה. אין לא יכולת לבדוק עבודות של בעלי מקצוע בטווח של שנים כפי שיש לקב' ע.י.ד.ן חברת בניה וקבלן שיפוצים רשום העובדת למול בעלי המקצוע הנבחרים במשך שנים רבות. בנוסף, במידה והיזם לא בחר מנהל / מפקח עבודה, יהיה זה כמעט בלתי אפשרי מבחינתו לבצע בקרת איכות כמעט יומיומית ולתאם לוחות זמנים בין אנשי מקצוע שונים.

שלד וגמר עם קבלן מפתח –  בכל שיטה בה בחר היזם לבנות את ביתו, בשיטת "עד המפתח" או בשיטת התקשרויות נפרדות מטב כי תיהיה לו הבנה מסויימת בתהליכי בניה, בעיקר לשם בקרת איכות.

שיטוח בניה –  בארץ מקובלות  2 שיטות בניה: קונבנציונאלית המוכרת והמקובלת לרוב ובנייה מפלדה. הראשונה מוכרת יותר ובה הקמת יסודות, רצפות בטון התלויות על קורות וקירות בלוקים. כשנדרש אין קושי לשלב קירות גבס. בשיטה זו מרכיב העלויות נמוך בשל עלויות חומרי בניה וכ"א לעבודה נמוכים.

בשיטת הפלדה הבסיס הנו זהה ביסודות ורצפות בטון. בהמשך יוקם שלד פלדה ותקרות שיוכנו מקורות פלדה בציפוי עליון של בטון. בהמשך המבנה יצופה ברשתות טיט או אבן. חומר הבידוד יפריד בין הטיח החיצוני ללוחות גבס פנימיים. הגימור יעשה בשיטת בנייה רגילה. שיטה זו מהירה של הנוחות הרבה בהשחלת תשתיות וחלוקת חללים באמצעות קירות גבס. שיטה זו מתקבלת לאט בארץ משום שאינה מקנה תחושת מוצקות כפי שמקנה השיטה קונבנציונלית.

ביצוע עבודות גמר קבלן מפתח

  • ביצוע עבודות ריצוף צבע ורובה חשוב לוודא כי קבלן המפתח מעסיק בעלי מקצוע מקצועיים המתמחים בביצוע עבודות ריצוף כנו כן לוודא כי הריצוף אכן תואם את בחירת הדיירים וכי הפריסות מתאימות לפריסות הריצוף שקבעה האדריכלית

  • התקנת חלונות אלומיניום דלתות הפנים דלת הכניסה- בשלב זה אתר הבניה נהפך לבית ממש עם דלת כניסה וכבר לא ניתן להכנס ללא מפתח חשוב לוודא כי עבודות האלומניום מבצעות על ידי קבלן משנה מקצועי ומוסך לבצע עבודות אלומיניום.

  • פינישים אחרונים ומסירת מפתח הדירה ללקוחות.

קבוצת עידן הינה קבלן מפתח לבניית וילות , דו משפחתיים, בניינים, מרפסות שמש , ממדים ועוד והינה קבלן רשום לחברה ניסיון בבניית מעל 60 וילות ודו משפחתיים בגדלים שונים החל מבתים פרטיים בגודל של 120 מר ועד לבתים ענקיים בגודל 600 מר עם בריכת שחיה חצי אולימפית.

קבלן מפתח בדרום

קבלן מפתח בדרום – איך בוחרים אותו? במזג האוויר החמים והכיפי של הדרום אתם מפנטזים על הבית החדש, המבצר האינטימי שלכם. ברור לכם

קבלן מפתח או מפקח בניה

קבלן מפתח או מפקח בניה – מה ההבדל? בראשיתו של פרויקט הבנייה שלכם אתם יכולים לבחור בין כמה מסלולים אפשריים, בהם גם עבודה

קבלן מפתח בצפון

קבלן מפתח בצפון – בשביל מה אתם צריכים אותו? אם רק הייתם יכולים לעבוד קצת פחות קשה, לספר למישהו בדיוק איך אתם רוצים

קבלן מפתח מומלץ

קבלן מפתח מומלץ – איך בוחרים אותו נכון? אחרי שנים שבהן חלמתם, חסכתם, חיפשתם ובסופו של דבר גם החלטתם, הגיע הזמן להתחיל לתכנן

מה כולל קבלן מפתח

קבוצת עידן קבלני מפתח לעבודות בניה | התמחות בבניית וילות ובתים פרטיים בכל רחבי הארץ | שירות לקוחות מעולה | איכות ביצוע

קבלן מפתח בשרון

קבוצת עידן הינה אחת מחברות הבניה המובילות בתחום בניית הבתים הפרטיים במדינת ישראל עם ניסיון ביצועי של מעל ל70 בתים ליצירת קשר

קבלן מפתח בדרום

קבלן מפתח בדרום – איך בוחרים אותו? במזג האוויר החמים והכיפי של הדרום אתם מפנטזים על הבית החדש, המבצר האינטימי שלכם. ברור לכם שאתם צריכים בעל

קרא עוד »

קבלן מפתח בצפון

קבלן מפתח בצפון – בשביל מה אתם צריכים אותו? אם רק הייתם יכולים לעבוד קצת פחות קשה, לספר למישהו בדיוק איך אתם רוצים שהבית שלכם ייראה

קרא עוד »

קבלן מפתח מומלץ

קבלן מפתח מומלץ – איך בוחרים אותו נכון? אחרי שנים שבהן חלמתם, חסכתם, חיפשתם ובסופו של דבר גם החלטתם, הגיע הזמן להתחיל לתכנן את בניית הבית

קרא עוד »
1-700-70-90-30