קבלן מפתח או מפקח בניה

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

קבלן מפתח או מפקח בניה – מה ההבדל? בראשיתו של פרויקט הבנייה שלכם אתם יכולים לבחור בין כמה מסלולים אפשריים, בהם גם עבודה עם קבלן מפתח או מפקח בניה. זה רק אומר שכדאי להכיר את ההבדלים ביניהם קצת יותר טוב, כדי שתוכלו לבחור את מה שנכון לכם.

קבלן מפתח או מפקח בניה – מי מרכיב את הצוות?

בתהליך הבניה הזה ייכנסו אליכם הביתה כמה וכמה אנשי מקצוע, חלקם אחראיים לבניית השלד, אחרים ידאגו לאיטום וגם החשמלאי והאינסטלטור יגיע לתכנן את התשתיות שלכם.

כשאתם עובדים עם מפקח בניה אתם אלה שמגייסים למשימה כל אחד ואחד מבעלי המקצוע, והמפקח אחראי – ניחשתם נכון – לפיקוח. הוא זה שיוודא שהם עושים את המוטל עליהם בזמן

ובאופן שנקבע. מצד שני, קבלן מפתח ידאג גם לשלב הגיוס, מה שיחסוך לכם זמן יקר ויבטיח לכם בחירה איכותית ומקצועית. אם כן, בשאלה אם עדיף קבלן מפתח או מפקח בניה כדאי

להתחיל מהשאלה עד כמה בא לכם לבחור בעצמכם את הספקים.

קבלן מפתח או מפקח בניה – מי קונה את החומרים?

קבלן מפתח או מפקח בניהזה אולי יישמע לכם מובן מאיליו, אבל כשאתם עובדים עם קבלן מפתח אתם לא צריכים לדאוג לרכישת ציוד או חומרים. הסיבה שזה לא באמת מובן מאיליו היא שבעבודה עם מפקח בניה אתם דווקא כן אלה שאחראיים למשימה הזו, מורכבת ורגישה ככל שתהיה. אין ספק שזוהי נקודה חשובה. הטיפול בהזמנת החומרים והציוד דורש מיומנות וסבלנות, והוא גם מחייב אתכם

להישאר תמיד עם היד על הדופק כדי לוודא שאתם מזמינים ומקבלים בדיוק את הכמות הדרושה, וגם במועד הנכון. אם כן, מה עדיף לכם – קבלן מפתח או מפקח בניה? ומי יחסוך לכם את הזמן היקר שבוודאי שאין לכם ממנו בשפע?

קבלן מפתח או מפקח בניה – מי אחראי להגשמת החלום?

עם צוות מקצועי וניסיון רב שנים, קבוצת עידן פועלת מתוך מטרה אחת ויחידה: להגשים את החלום שלכם. כשאתם מתכננים את הבית המושלם חשוב שתדעו שאתם עובדים רק עם אנשי המקצוע המובילים, שהם עושים את המוטל עליהם ושאין כל עיכוב בתהליך. כך אתם מפקידים את המשימה בידיים הנכונות ומקבלים מהן בחזרה מפתח כשהפרויקט מושלם. בשאלה האם יהיה לכם פשוט יותר עם קבלן מפתח או מפקח בניה, פשוט נסו לחשוב כמה זמן ואנרגיות יש לכם כדי להתמודד עם ניהול מדויק של מהלך מורכב כל כך, כמו המהלך של בניית בית בישראל.

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30