1700-70-90-30

קבלן בניין רשום

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

בתהליך בנייה של מבנה חדש, ישנם פרמטרים רבים שיש לבחון ולהקפיד עליהם בזמן התכנון והביצוע. תכנית הבנייה, לוחות הזמנים, היתרי הבנייה, הסכם העבודה, הפיקוח וכן הלאה, כל אלה הם אלמנטים שיש לבחון, לגבש ולהקפיד עליהם לפרטי פרטי, אבל יש דבר אחד שאין להתפשר בו בשום מקרה ולדבר הזה קוראים קבלן בניין רשום. את שלב התכנון אתם יכולים להטיל על כל אדריכל שאתם בוחרים בו על פי המלצות, חוות דעת מקצועיות או בחירה חופשית שלכם, אבל בכל הקשור לשלב הביצוע, אתם רוצים להקפיד על כך שהקבלן שיבצע עבורכם את העבודה הוא קבלן רשום בלבד. בשורות הבאות יסבירו לכם המומחים של קבוצת עידן מדוע כל כך חשוב להקפיד על כך וכיצד גם תוכלו לעשות זאת.

מה זה קבלן בניין רשום?

ענף התכנון והבנייה בישראל הוא אחד הענפים הגדולים והחשובים ביותר בכלכלה הישראלית ועצם הקיום של המדינה. בהתאם לכך, משקיעה המדינה מאמצים רבים ומשאבים רבים על מנת לנהל את הענף הזה בצורה מיטבית, ובכלל זה לרכז את כלל אנשי המקצוע העוסקים בתחום, לבקר אותם על בסיס קבוע ולפקח על פעילותם. את כל זה מבצעת המדינה במסגרת מנגנון שנקרא פנקס הקבלנים ואשר מנוהל על ידי משרד השיכון. פנקס הקבלנים כולל בתוכו מאות ואלפי קבלנים בכל תחומי התכנון והבנייה ובכלל זה קבלני בניין, קבלני שיפוצים, קבלני חשמל, קבלני אינסטלציה, קבלני עפר וכן הלאה. כל קבלן הרשום בפנקס זה הוא קבלן בניין רשום והוא יכול להיות מסווג על פי שני סוגי קטגוריות: תחום העיסוק והיקף הפרויקטים.

קבלנים מסוימים יסווגו תחת עבודות אינסטלציה, בעוד אחרים יסווגו תחת עבודות חשמל, הכל בהתאם לתחום התמחותם. בנוסף לכך, מסווגים כלל הקבלנים גם על פי היקף הפרויקטים שעבורם הם נרשמו. ישנם קבלנים שיסווגו תחת פרויקטים עד היקף של מיליון ש"ח תקציב לפרויקט כולו, בעוד אחרים יסווגו בדרגה הגבוהה ביותר לפרויקטים עתירי הון. סיווגים אלה נועדו לאפשר לציבור לבצע את הבחירה  המתאימה ביותר מבין כלל אנשי המקצוע הרשומים בפנקס. בבחירת קבלן בניין רשום, חשוב לוודא שהוא אכן מופיע בקטגוריה של בניין ושהוא מתאים להיקף הפרויקט שלכם.

מדוע כל כך חשוב לעבוד אך ורק עם קבלן בניין רשום?

כל עבודת בנייה היא עבודה עתירת הון, שאופן הביצוע שלה, רמת הביצוע שלה והתוצאות שלה, יכולות להשפיע כולן בצורה דרמטית על הכיס ועל הנפש שלנו. ישנם אינספור מקרים של אנשים שהקבלן ברח להם, שהקבלן עשה להם עבודה גרועה ונעלם, שהקבלן התחזה לאיש מקצוע שהוא לא וכן הלאה. קבלן בניין רשום הוא למעשה קבלן שעבר בדיקה יסודית של רשם הקבלנים במשרד השיכון, ובכלל זה נבחנו רקורד הפרויקטים בהם לקח חלק, הידע המקצועי שלו, היכולות הביצועיות שלו, תלונות ותביעות שהוגשו נגדו בעבר וכן הלאה. על מנת להיכנס לפנקס הקבלנים, חייב הקבלן לעמוד בסטנדרטים מסוימים ועצם העובדה שהקבלן אכן אושר כקבלן רשום, מספרת לנו שמדובר באיש מקצוע אמין ומקצועי.

אבל עוד מעבר לכך, קבלן רשום הוא נכס לכל דבר ועניין עבור הקבלנים הרשומים. כל הקבלנים מודעים לכך שמדובר בכלי שמאפשר להם להגיע ללקוחות רבים יותר ואף מאפשר להם לדרוש מחירים גבוהים יותר ולכן חשוב להם לשמור על מעמדם בתור קבלן בניין רשום. בהתאם לכך, בעבודה עם קבלן רשום אתם בהחלט יכולים לצפות לאיש מקצוע שיקפיד מאוד לעמוד על הסטנדרטים הנדרשים בכל ההיבטים המקצועיים והשירותיים, ולו בכדי לשמור על מעמדו בפנקס הקבלנים. קבלן שהוא אינו קבלן בניין רשום אינו מחויב למעשה לדבר. הוא יכול להופיע היום בדלת ביתכם ומחר להיעלם כאילו בלעה אותו האדמה, רק שהפעם הוא מצויד בכסף שלכם בכיסו. בהתאם לכך, אתם רוצים תמיד לעבוד אך ורק עם קבלן בניין רשום ובלי שום קשר לשום היבט אחר שקשור לפרויקט.

קבוצת עידן היא קבלן בניין רשום במספר קטגוריות ומספר היקפי פרויקטים, ומציעה לכם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבנייה, לרבות עבודות בנייה מהמסד ועד הטפחות, עבודות שיפוץ ושיקום מעטפת חוץ של בניין, עבודות גובה ועוד שורה של סוגי עבודות תוך שילוב כלל האלמנטים המורכבים ביותר בענף הבניין.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

עבודות אלומיניום

  אלומיניום מהווה את אחד מחומרי הגלם האיכותיים ביותר כיום בעולן הבנייה, האדריכלות והעיצוב. מדובר על מתכת קלה אשר ניתן לעצב אותה במגוון רחב של

קרא עוד »

גגון למרפסות

  אם יש לכם מרפסת בבית אתם בוודאי יודעים שבכדי לשהות במרפסת בכל עונה ובכל זמן, אתם חייבים להתקין גגון. כיום ניתן למצוא היצע רחב

קרא עוד »

בחירת קונסטרוקטור

קונסטרוקטור הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר בכל פרויקט בנייה. חשיבותו של הקונסטרוקטור נובעת מחשיבותם של הנושאים עליהם הוא אחראי במסגרת פרויקט הבנייה. אז מהו

קרא עוד »
1-700-70-90-30