קבלן בניין רשום

כאשר מעוניינים לבצע עבודות בניה הנדסיות מומלץ לשכור את שירותיו של קבלן בניין רשום המתמחה בתחום הבניה והשיפוצים ווהוא בעל הידע, הכישורים והיכולת לבצע את עבודות הבניה אותם אתם נדרשים לבצע.

קבוצת עידן הינה קבלן רשום ברשם הקבלנים, לקבוצה ניסיון רב שנים בביצוע עבודות בניה מורכבות הכוללות בניית שכונות מגורים שלמות בתנאי גישה קשים כולל פיתוח הרים וסלילת כבישים, לחברה ניסיון רב בביצוע עבודות שיפוצים והתחדשות עירנית.

קבלן בניין רשום

כאשר אתם בוחרים קבלן בניין חשוב לוודא כי לקבלן רישיון קבלן רשום בתוקף -חשוב לוודא כי רישיון הבניה של הקבלן הרשום תואם לאופי וסוג עבודות הבניה אותם אתם מעוניינים לבצע, כמו כן חשוב לוודא כי לחברה יכולת כלכלית ויכלת לבצע את הפרויקט

הנדרש במהירות וביעילות, חשוב כי לקבלן יהיה פרויקטים דומים לפרויקט שלכם אותם הוא יוכל להציג בפניכם לפני שאתם חותמים איתו חוזה מחייב, כמו כן מומלץ לא לתת מקדמות, חברות בניה יציבות יוכלו לספוג את העליות הראשונות ולא לבקש מקדמה מהלקוח, כך הלקוח יכול להיות שקט ורגוע כי העבדוה תתבצע ברמה הגבוה ביותר תוך הקפדה על סטנדרטים מחמירים של איכות.

קבוצת עידן מלווה בעלי נכסים במהלך פרויקט בניה ושיפוצים החל מהשלב הראשוני של התכנון כולל ביצוע מהיר יעיל ואיכותי בלוחות זמנים מהירים ושירות לקוחות מעולה.

קבוצת עידן -קבלן רשום לביצוע מגוון רחב של עבודות בניה ושיפוצים בכל רחבי הארץ.

קבלן בניין רשום לבניית בית פרטי או שיפוץ,  קבלן רשום,

קבלן שיפוצים מורשה  בעלי נכסים רבים מבצעים פעם לפעם עבודות בניה ושיפוצים בנכס שלהם, עבודות הבניה והשיפוצים משמרים את מצבו ההנדסי של הנכס ומשפרים רבות את שווי הנכס כמו את איכות החיים של המתגוררים בנכס.

לקבוצת עידן ניסיון ניסיון רב בביצוע עבודות בניה בבתים פרטיים, שיפוץ דירות ובניית שכונות של וילות כולל פיתוח סביבתי ומסירת מפתח הדירות לרוכשים.

לחברה צוות עובדים מיומן המתורגל בעבודה במהירות ויעלות כל פרויקט מתוכנן בקפידה ליצירת חווית מגורים אופטימלית תוך שימת דגש על צרכי הלקוח והתאמת עיצוב הדירה ללקוחות.

לחברה מהנדסי ביצוע המתמחים בעבודות בניה מיוחדות ברמת גימור מעולה, קבלן בניין  לביצוע עבודות בניה ושיפוצים קבוצת עידן.

מדוע כדאי לעבוד עם קבלן בניין רשום?

שיפוץ בית הוא דבר שיותר ויותר ישראלים בוחרים לעשות. זה יכול להיות שיפוץ של בית שאנו גרים בו עשרים שנה והוא זקוק למתיחת פנים או שיפוץ של בית יד שנייה שזה עתה קנינו ואנו מעוניינים לשנות את מראהו. הנקודה היא ששיפוץ הפך לנפוץ ביותר ואין כמעט היום בית שלא שופץ. מי שמכריע אם השיפוץ שלכם איכותי הוא לא והאם יתבצע ברמה גבוהה או לא הוא הקבלן שאיתו אתם עובדים. קבלן משפיע בצורה הגדולה ביותר על איכות השיפוץ שלכם והוא הדבר החשוב ביותר שעליו אתם צריכים לתת את הדעת כאשר אתם משפצים את הבית. קבלן טוב משמעו שיפוץ איכותי והוא דבר בעל ערך עצום. אחת הדרכים לדעת אם מדובר בקבלן איכותי היא לבדוק האם מדובר על קבלן רשום. ברגע שהקבלן רשום אנו יודעים כי אנחנו יכולים לסמוך עליו ולדעת כי הוא איכותי וטוב.

קבלן בניין רשום – כיצד אדע כי הוא אכן רשום?

קבלן רשום משמעו כי הוא נמצא במאגר של משרד השיכון. חשוב להבין כי בכדי להיות קבלן רשום עליך להיות בעל וותק של כמה שנים מה שמעיד על הניסיון שלך. על כן כל כך כדאי לעבוד עם קבלן בניין רשום. בכדי לדעת האם הקבלן בניין רשום במאגר של משרד הפנים אנחנו יכולים לבצע מספר דברים. ראשית אנחנו יכולים לבדוק באתר האינטרנט של משרד השיכון. לצד זאת אנחנו יכולים לשאול את הקבלן ולבקש ממנו הוכחה לכך שהוא רשום במאגר. לרוב הקבלן ינדב לכם את המידע שהוא רשום במאגר של משרד השיכון וזאת עקב העובדה כי הוא גאה בכך.

קבלן בניין רשום – האם הוא יהיה יקר יותר?

חשוב להבין כי לעומת חאפר קבלן רשום יהיה יקר יותר. אך זה בהחלט כסף ששווה להוציא מכיוון שאם קבלן רשום אתם יכולים להיות בטוחים כי העבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר שיש. כאשר חאפר מבצע את העבודה אתם מסתכנים בכך שידרשו תיקונים נוספים לאחר סיום העבודה ואתם תדרשו להוצאה כספית נוספת ובכך אף אחד לא רוצה.

 

קבלן בניין רשום

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד