קבלן בידוד

קבלני בידוד ואיטום מומחים בכל סוגי עבודות הביוד ועבודת האיטום למבנים מסחריים ובתים פרטיים, ייעוץ ראשוני ללא התחייבות וללא עלות

עבודה מול חברת בניה מקצועית ואמינה המתמחה בכל סוגי עבודות הבידוד והאיטום.

קבלן בידוד – כי רעש הוא דבר בלתי נסבל

ישנם אנשים המתגעגעים אל העבר, אל החיים הפשוטים שחיו אבותינו לפני מאה ומאתיים שנה. כמובן שמדובר בנוסטלגיה ותו לא וזאת מכיוון שלפני מאתיים שנה לא היה חשמל ומים זורמים והחיים היו קשים. נתון אחד מדגים זאת יותר מהכול והוא תוחלת החיים שהייתה קצרה בהרבה לפני מאה ומאתיים שנה וזוהי דוגמא מובהקת לכך שעדיף לחיות בימינו אנו וליהנות משירותי הרפואה המתקדמים. אך ישנו דבר אחד שמהווה יתרון לחיים לפני מאה ומאתיים שנה לעומת החיים כיום והוא כמובן הרעש. כיום כל מי שגר בעיר סובל מרעש תמידי והדבר מקרין על איכות החיים שלו במידה ניכרת. אך שימו לב גם מול רעש זה ניתן לעשות הרבה והדבר בא לידי ביטוי באמצעות התקנת בידוד בבית שלכם. רעש הוא דבר בלתי נסבל אך קבלן בידוד יכול להקל עליכם את הטרדה הזאת ולאפשר לכם לחיות איכות חיים גבוהה.

קבלן בידוד – חשיבות איכות העבודה שלו

אך שימו לב לא כל קבלן בידוד הוא קבלן בניין  ברמה גבוהה ואנו צריכים להיות בטוחים כי אנחנו בוחרים את הקבלן האיכותי ביותר שיש. חשוב מאוד שנבחר קבלן המבצע עבודה מקצועית ושאנו

יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות וזאת בכדי להבטיח כי הבידוד מותקן כהלכה. הדבר האחרון שאנו רוצים שיקרה הוא שהקבלן יבצע עבודה גרועה ואנו נשלם לו ועדיין נשמע את הרעש

מהרחוב או מהשכנים. על כן ישנה משמעות אדירה לבחירה בקבלן איכותי וטוב. צריך להיזהר מחאפרים שאין להם הכשרה בתחום ולא יודעים באמת כיצד לבצע עבודות בידוד.

חשוב להבין כי התקנת בידוד זה מקצוע לכל דבר הדורש הכשרה ומומחיות גבוהה ועלינו למצוא קבלן מנוסה ואיכותי, קבלן שיפוצים מקבוצת עידן.

קבוצת עידן קבלני בידוד מקצוענים לעבודות בידוד ואיטום בכל רחבי הארץ, אחריות 3 שנים על כל עבודה, פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני על ידי מומחה בידוד.

קבלן בידוד – מה ההבדל בין בית פרטי לבית דירות?

כאשר אנו מדברים על עבודתו של קבלן בידוד עלינו לשים לב כי ישנו הבדל בין בית דירות לבית פרטי. בבית דירות אנחנו נרצה לבודד את הבית הן מהרחוב והן מהשכנים. לעומת זאת בבית פרטי אנחנו נרצה לבודד את החדרים רק מהרחוב ולא מהשכנים וזאת מכיוון שאין לבית פרטי שכנים, על כן העבודה בבית פרטי שונה מהעובדה בבית דירות.

קבלן בידוד

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד