1700-70-90-30

צביעת חדר מדרגות מחיר

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

איך מחושבת העלות של צביעת חדר מדרגות? האם צביעה של חדר מדרגות היא יקרה יותר מאשר צביעה של חללי פנים לבית? האם צבעי שמבצע צביעה של בתים פרטיים יודע להשלים גם משימה של צביעת חדר מדרגות? האם בבחירת גורם מקצועי לצורך צביעת חדר מדרגות מחיר אמור להיות פרמטר שמכריע את זהות איש המקצוע והאם זה נכון בכל מקרה? את כל התשובות לכל השאלות, נותנים לכם בשורות הבאות, המומחים של קבוצת עידן המתמחה בכל סוגי העבודות לבניינים משותפים.

כיצד מחושבת עלות של צביעת חדר מדרגות?

בבחירת איש מקצוע לצורך ביצוע צביעת חדר מדרגות מחיר הוא בהחלט פרמטר שעליכם לקחת בחשבון, אך בכדי שתוכלו לשקול את הדברים בצורה נכונה, חשוב להבין תחילה את המאפיינים שעל פיהם נקבע התמחור של פרויקטים מסוג זה. הייחודיות של חדר מדרגות לעומת קירות החוץ של המבנה מחד וקירות הפנים של הדירות במבנה מאידך, היא שחדר המדרגות הוא מעין חלל ביניים שהוא בין חלל פנים לחלל חוץ. מצד אחד, חדר המדרגות הוא חלל פנים שנמצא בתוך המבנה ומצד שני, חלל זה חשוף הרבה יותר ללחות ולעיתים לרטיבות. בנוסף לכך, מאחר ומדובר בשטח משותף שמשרת את כלל הדיירים, לא תמיד זוכה אותו שטח לאותו יחס ואותה רמת תחזוקה כמו חללי הפנים של המבנה.

עלות של צביעת חדר מדרגות נקבעת על פי מספר פרמטרים ובכלל זה: סוג הצבע המיושם, סוג הטיח המיושם, הצורך בשימוש בטיח חוץ, מורכבות הצביעה (בעיקר בחדרי מדרגות גבוהים ופתוחים) וכמובן שטח הפנים הכולל של קירות חדר המדרגות. ככלל, העלות נקבעת לפי מטר מרובע ולאחר מכן מוכפלת בסך השטח הכולל של קירות חדר המדרגות. מצד אחד, שטח פנים זה הוא מן הסתם גדול הרבה יותר משטח הפנים של קירות בית פרטי. מצד שני, רמת הצביעה בחדר מדרגות לא חייבת להיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר של שליכט מקצועי, עליו היינו מקפידים מאוד בתוך הבית. בנוסף לכך, הצבע המיושם בחדר מדרגות חייב להיות צבע אקרילי בעל הגנה גבוהה מפני לחות ולעיתים אף נעשה שימוש בטיח חוץ בחצי הנמוך של הקיר על מנת להגן עליו ממים בזמן שטיפת רצפת חדר המדרגות ורמת הלחות הגבוהה בדרך כלל, אשר שוררת בתוך חדרי מדרגות משותפים.

מי מבצע צביעת חדר מדרגות?

אחד הפרמטרים בבחירת אנשי מקצוע סביב שירותים שונים להם אנו זקוקים, הוא ללא ספק פרמטר המחיר. יחד עם זאת, בבחירת איש מקצוע לביצוע צביעת חדר מדרגות מחיר הוא לחלוטין לא הגורם שאמור להכריע את ההחלטה שלכם, גם אם הוא כן אמור להשפיע עליה. בדברים אלה אנו מתכוונים לכך שלא כל איש מקצוע שעוסק בצביעה או בשיפוצים כלליים, הוא כשיר דיו לצביעת חדר מדרגות. מן הסתם, אם תזמינו צבע, אפילו אם הוא מתחיל במקצועו, אותו צבע יוכל להשלים עבורכם את המלאכה וכלפי חוץ הכל ייראה לכם מושלם, אלא שבבחינה מקצועית של תוצאות העבודה, אתם עלולים לגלות שהעבודה שבוצעה עבורכם, עד כמה שהיא יפה ואסתטית, לא תחזיק מעמד ליותר ממספר חודשים או שנה. מדוע? מכיוון שהצבע לא השתמש בצבעים מתאימים, מכיוון שהוא לא הקפיד על שכבת טיח מקדימה, מכיוון שהוא לא טרח לבצע תיקונים מקדימים כמו סתימת סדקים ויישום טיח חוץ היכן שצריך וכן הלאה.

צביעת חדר מדרגות הוא תחום מקצועי מאוד, שמחייב ניסיון, ציוד מקצועי וכמובן ידע מקצועי וכל אלה יכולים להשפיע גם על המחיר הכולל. קבוצת עידן היא חברה המתמחה בביצוע כל סוגי הפרויקטים של מעטפת חוץ של מבנים פרטיים ובניינים משותפים, ובכלל זה מציעה החברה גם שירות צביעת חדר מדרגות מחיר אטרקטיבי ותחרותי ושירות מעולה שיבטיח את עמידות צבע חדר המדרגות לאורך שנים ארוכות ללא סימני שחיקה. בהינתן ששטח קירות חדר המדרגות שלכם הוא נתון ואין לכם השפעה על כך, נותר לכם רק לבחור את הגורם המקצועי הנכון, לבצע השוואת מחירים פשוטה ולהבטיח שהפרויקט כולל את כל העבודות הנדרשות, לרבות צביעת מעקה, ביצוע תיקונים שונים בקירות, ביצוע עבודות איטום וכמובן צביעה אסתטית ואיכותית. את כל זה יודעת בדיוק להציע לכם קבוצת עידן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

שיפוץ חיצוני וילות

שיפוץ חיצוני וילות

שיפוץ חיצוני וילות הסטטיסטיקה אינה משקרת – מרבית הקונים של וילות יד שניה, קונים את הווילה הנבחרת שלהם עם תכנית סדורה לשנות אותה מן הקצה

קרא עוד »
שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי יוקרה הוא ערך שאפשר להביא לידי ביטוי בשלל צורות, אבל בתוך נתיב מאוד צר של סטנדרטים. כשאתם בוחרים לעצב את הבית שלכם

קרא עוד »
צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית צביעת מעטפת החוץ של בית פרטי לא מחייבת להגיע למצב בו הצבע כבר דהוי כולו ומתקלף. בניגוד לצבע לקירות פנים, צבע חוץ

קרא עוד »
1-700-70-90-30