1700-70-90-30

צביעת בתים

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

צביעה היא פעולה שמבוצעת בדרך כלל בתוך חלל הפנים של מבנים ובתים, ויחד עם זאת, צביעת בתים הוא ביטוי שמתייחס בדרך כלל לצביעה כוללת של כל הבית, לרבות קירות החוץ שלו. לצביעת חוץ ישנה השפעה דרמטית על המבנה כולו, במיוחד אם במבנה אין חיפוי שיש חיצוני, אבל גם כאשר ישנו חיפוי כזה, נדרשת צביעה איכותית ומקצועית בקירות החשופים, בדרך כלל באזור הכניסה לבניין. מדוע חשוב לצבוע את הבניין גם מבחוץ? מדוע נחשב פרויקט צביעת בתים לפרויקט מורכב הרבה יותר מאשר צביעת פנים סטנדרטית? האם צבע רגיל יכול לבצע את המשימה או שנדרש איש מקצוע שמתמחה בצביעה חיצונית של בתים? האם הצביעה כוללת גם רכיב של טיח? האם ניתן להוסיף חיפוי שיש לבית? את כל התשובות לכל השאלות נותנים לכם בשורות הבאות המומחים של קבוצת עידן, המתמחה בכל סוגי הפרויקטים על מעטפת החוץ של בתים ובניינים.

צביעת חוץ

מדוע חשוב לצבוע גם את הקירות החיצוניים של מבנה?

הקירות החיצוניים של הבית הם כמו העור לגוף האדם. אלו הם הקירות שאמורים לספק לחלל הפנימי של הבית את ההגנה הנדרשת לו, את הבידוד ואת האיטום הנדרשים לו מפגעי מזג האוויר ומרעשים בחוץ. על מנת להיות מסוגלים לעמוד במשימה זו, חייבים קירות החוץ להיות אטומים לחלוטין ללחות ומים, לעמוד כמובן בכוחות המופעלים עליהם על ידי הרוחות החזקות וכן להיות עמידים בפני קרינת שמש ישירה ובלתי פוסקת. מהעומס המוטל על קירות אלה, ניתן גם להבין מדוע הצבע החיצוני של בית, יכול להיפגע הרבה יותר מהר ולעבור שחיקה מואצת ביחס לצבע פנים. במילים אחרות, לצבע החוץ של בית ישנה חשיבות רבה ותפקיד מכריע בשמירה על קירות הבית ועל חלל הפנים שלו, ומצד שני צבע זה עומד בעומסים שפוגעים בו ושוחקים אותו במהירות. ובדיוק מהסיבות הללו, חשוב מאוד שבפרויקט צביעת בתים, ישולב גם מהלך של בחינת צבע החוץ ועל פי הצורך חידוש הצבע.

האם צביעת בתים כוללת רק את אלמנט הצבע?

התשובה היא לחלוטין לא. צביעת בתים היא פרוצדורה שכוללת בתוכה מספר מרכיבים ובכלל זה ביצוע עבודות שיקום בטון וברזל במידה וישנם סדקים או חורים בקירות השלד של המבנה. עוד בפרויקט כזה מבוצע איטום של המבנה בנקודות החיבור המרכזיות, קרי בפינות וקודקודי המבנה, בחיבור עם החלונות, בחיבור עם הקרקע, בגג וכדומה. כמו כן, יש לבצע תיקוני טיח שכן טיח חוץ מהווה אחד ממרכיבי המפתח באיטום המבנה ובהגנה על קירות הבטון שלו. לבסוף, צביעת בתים כוללת גם אלמנטים כמו צביעת סורגים, צביעת מעקות, חידוש וצביעה של צנרת חוץ, החלפת מסתורי כביסה וכדומה. לבסוף, אחרי שאמרנו את כל זה, בפרויקט זה מבוצעת כמובן גם פעולת הצביעה עצמה והשימוש הוא בצבע אקרילי מיוחד בעל רמת איטום גבוהה ובעל עמידות גבוהה בפגעי מזג האוויר.

מדוע נחשב פרויקט צביעת בתים למורכב ויקר?

אם חושבים על זה לרגע, התשובה היא די ברורה: בניגוד לצביעת חללי פנים שהיא משימה שאותה אפשר להשלים עם סולם פשוט או אפילו עם כסא גבוה, צביעת מעטפת החוץ של מבנה דורשת הקמה של פיגום. בניית פיגום, תחזוקתו ופירוקו לבסוף הוא עניין יקר, שדורש גם אנשי מקצוע שאחראים לכל נושא הבטיחות. זהו מרכיב אחד שמייקר את המשימה של צביעת בתים חיצונית מעבר לזו של צביעת פנים. על כך אפשר להוסיף את העובדה שבפרויקט צביעת בתים, כפי שהסברנו קודם לכן, מבוצעות עוד פעולות רבות מעבר לפעולת הצביעה. פעולות אלה יכולות לשלב עבודה עם בטון, טיח, איטום, חיזוק, עבודות שיקום שונות וכן הלאה, וכל אלה מייקרים גם הם את העלות הכוללת של הפרויקט ולכן גם את המחיר ללקוח.

מכל הסיבות האלה, כאשר אתם מזמינים איש מקצוע לצורך ביצוע פרויקט של צביעת בתים עבור הבית שלכם, חשוב שתבחרו בגורם המקצועי הנכון ולא בצבע סטנדרטי שמתמחה אולי בצביעת חדרי סלון וחדרי שינה, אבל לא יודע להתמודד עם צביעת קירות חוץ. קבוצת עידן היא חברה המתמחה בכל סוגי עבודות החוץ של מעטפת בתים ומבצעת גם פרויקטים של צביעת בתים פרטיים וגם פרויקטים גדולים הרבה יותר של צביעת בניינים משותפים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

שיפוץ חיצוני וילות

שיפוץ חיצוני וילות

שיפוץ חיצוני וילות הסטטיסטיקה אינה משקרת – מרבית הקונים של וילות יד שניה, קונים את הווילה הנבחרת שלהם עם תכנית סדורה לשנות אותה מן הקצה

קרא עוד »
שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי יוקרה הוא ערך שאפשר להביא לידי ביטוי בשלל צורות, אבל בתוך נתיב מאוד צר של סטנדרטים. כשאתם בוחרים לעצב את הבית שלכם

קרא עוד »
צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית צביעת מעטפת החוץ של בית פרטי לא מחייבת להגיע למצב בו הצבע כבר דהוי כולו ומתקלף. בניגוד לצבע לקירות פנים, צבע חוץ

קרא עוד »
1-700-70-90-30