1700-70-90-30

צביעת בית חיצונית

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

צביעת בית חיצוניתצביעת בית חיצונית

צביעת מעטפת החוץ של בית פרטי לא מחייבת להגיע למצב בו הצבע כבר דהוי כולו ומתקלף. בניגוד לצבע לקירות פנים, צבע חוץ הוא צבע שממלא גם תפקיד פונקציונלי חשוב, מעבר להיבט האסתטי. אז מתי נכון לבצע צביעת בית חיצונית? איך תדעו שהגיעה העת להחליף צבע, גם אם לעין הוא נראה לגמרי בסדר גמור? מה כולל פרויקט של צביעת מעטפת חוץ לבית? האם נדרש לשם כך קבלן מיוחד, או שכל איש שיפוץ יכול לבצע את העבודה? איך תבחרו את הקבלן המתאים? את כל התשובות לכל השאלות, תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

צביעת חוץ – מה זה אומר?

ככלל, כל מבנה שהוא, בנוי משני רבדים מרכזיים: השלד ושכבת הגמר. השלד הוא הבטון שמעניק לבית את תצורתו הראשונית ואת חוזקו המבני. שכבת הגמר כוללת בתוכה את כל האלמנטים הנוספים על גבי השלד שזה אומר ריצוף, חלונות, דלתות, סניטריה, טיח, צבע, תאורה, חשמל, תשתיות וכן הלאה. הבטון עצמו מעניק למבנה חוזק מבני רב מאוד, אבל הוא גם רגיש מאוד לתנאים של לחות ורטיבות. בנוסף לכך, הבטון הוא אינו חומר מבודד טוב ואינו אטום לחדירת מים. מכל הסיבות האלה, כל קיר חייב לכלול בתוכו שכבות איטום ובידוד מתאימות, כשהשכבה החיצונית הנראית לעין, היא גם זאת שחשוב שתהיה אסתטית.

שכבות איטום ובידוד אלה לקיר, צריכות להיות מיושמות הן בצידו הפנימי בתוך חלל הפנים של המבנה והן בצידו החיצוני. בקירות פנים, שכבת האיטום והבידוד כוללת בדרך כלל שלוש שכבות של טיח ושתי שכבות של צבע. במעטפת החוץ של המבנה, ניתן כמובן להשתמש בטיח וצבע, אבל המודל השכיח ביותר בישראל למעטפות חוץ של מבנים הוא מודל החיפוי – בעיקר באמצעות אריחי אבן או שיש. בעלי בתים פרטיים בוחרים בדרך כלל במודל של צבע חוץ במקום חיפוי חוץ, בעיקר מתוך שיקולי אסתטיקה ועיצוב. במקרים אלה, חשוב לוודא ששכבת טיח החוץ וצבע החוץ ממלאות את תפקידן ושהן מתפקדות בהספק מלא, שכן תפקוד לקוי משמעותו רטיבות וחדירת מים אל תוך חלל הפנים של המבנה, עוד לפני שדיברנו על ההשלכות האסתטיות.

מתי צריך לבצע צביעה חיצונית לבית?

כדי לקבל החלטה על צביעת בית חיצונית, אתם לא אמורים להמתין עד שהצבע כבר ייראה כולו מתקלף, דהוי וחסר חיים. הסיבה לכך היא, שצבע החוץ משמש לא רק לצרכי אסתטיקה, אלא גם ובעיקר לצרכים פונקציונליים. בנוסף לכך, כאשר שכבת הצבע מתקלפת ודהויה, אפשר להניח שבמקביל קיימים ליקויים נוספים שהשפעתם אולי לא ניכרת לעין, אך בהחלט מורגשת. כך למשל, אחד התפקידים החשובים של צבע חוץ הוא איטום המבנה. לצביעת חוץ עושים שימוש בדרך כלל בצבעים פלסטיים אקריליים, המאפשרים איטום של כל הקיר הצבוע. צבע החוץ גם מיועד להגן על שכבת הטיח החיצונית ולכן ישנם מקרים רבים בהם הקיר החיצוני נראה בסדר גמור, אבל מתחילות להתעורר המון בעיות של רטיבות, סדקים וכן הלאה.

בנוסף לכך, צביעת בית חיצונית עשויה להידרש לא רק כאשר הצבע הוא הסוגיה המרכזית, אלא גם כאשר מעוניינים לבצע תיקונים שונים במעטפת החוץ של המבנה, תיקונים שלאחר השלמתם יהיה צורך לחדש את חזית המבנה גם בהיבט האסתטי. כך למשל, אם אתם סובלים מסדקי עומק, פגמי בטון, או ליקויי איטום נרחבים, יהיה עליכם לבצע שיקום לכל מעטפת החוץ של המבנה ובמסגרת שיקום זה, תתבצע גם צביעה של מעטפת החוץ של הבית. על כן, כשאתם שוקלים האם צריך או לא צריך לצבוע את מעטפת החוץ של הבית, חשוב שתעשו זאת לא רק תחת שיקולים אסתטיים, אלא גם תוך לקיחת חשבון השיקולים הפונקציונליים ותפקידו של הצבע בהגנה על שלד הבית ואיטום המבנה כולו.

 

כיצד מבוצעת צביעת בית חיצונית?

למעשה, בפרויקט של צביעת מעטפת חוץ של מבנה, הצבע הוא רק מרכיב אחד מתוך שורה של רכיבים אפשריים, חלקם גם הכרחיים. בפרויקט אופייני של צביעת בית חיצונית תוכלו למצוא את כל המרכיבים הבאים:

 • קילוף והסרה של כל שכבות הטיח והצבע הקיימות
 • ביצוע תיקוני סדקים, חורים בבטון, ברזל חשוף וכן הלאה
 • החלקה וניקיון של קירות החוץ
 • יישום שכבת טיח חוץ
 • צביעה

לרכיבי בסיס אלה אפשר להוסיף אלמנטים נוספים כמו הוספת מסתורי כביסה, הסדרת צנרת חוץ, הוספת מרפסת או באלקון קרקעי וכן הלאה. היקף השיפוץ שתרצו לשלב בפרויקט הצביעה תלוי כמובן בהעדפותיכם ובמסגרת התקציב העומד לרשותכם, אבל בכל מקרה כדאי בהחלט לנצל את הפשטת קירות החוץ והלבשתם מחדש, בכדי להשלים כמה אלמנטים נוספים שאולי חשבתם להשלים, או שעולים כרגע כאופציות מעניינות בעיניכם.

 

מי מבצע צביעת בית חיצונית?

מן הסתם, כשרוצים לצבוע קירות בבית, איש המקצוע שמזמינים הוא צבע, אלא שבכל הקשור לצביעת מעטפת החוץ של הבית, לא כל הצבעים יודעים להציע את הפתרון הנדרש, בעיקר לאור העובדה שהצבע הוא רק רכיב אחד בתוך כלל הרכיבים שפרויקט כזה עשוי לכלול וכן לאור העובדה שמדובר במעטפת החוץ של הבניין. מעטפת החוץ חשופה בכל עת לפגעי מזג אוויר ובכלל זה לחות, רטיבות, גשמים, רוחות, קרינת שמש ישירה, קור וחום. כל אלה יוצרים שחיקה מואצת של שכבות ההגנה החיצוניות של הקיר ולכן מחייבים יישום מאוד שיטתי של שכבות ההגנה הנדרשות כמו גם שימוש בחומרים המתאימים לצביעת חוץ.

זה לא אומר שאף צבע לא מציע גם את האופציה של צביעת חוץ, במיוחד כשמדובר בבית פרטי שאינו דורש יכולות עבודה בגובה, אבל זה בהחלט אומר שאתם רוצים לוודא את זה לפני שאתם מזמינים איש מקצוע. מן הסתם, כל צבע שתפנו אליו יסכים בשמחה לבצע עבורכם את הפרויקט, שכן מדובר בהכנסה כספית עבורו, אבל כלל לא בטוח שיש לו את הידע או הניסיון הנדרשים להשלמת פרויקט כזה בהצלחה. על כן, הדרך הטובה ביותר לבחור איש מקצוע לביצוע צביעת בית חיצונית היא לפנות לגורם מקצועי המתמחה ספציפית בתחום של עבודות על מעטפת חוץ במבנים, בדרך כלל חברה קבלנית בעלת רישיון קבלן בדרגה ג200.

חברה קבלנית המתמחה בתחום זה, תדע לבצע עבורכם את כל רכיבי הפרויקט, עוד הרבה לפני שתתחיל עבודת הצביעה עצמה. חברה קבלנית מנוסה המתמחה ספציפית בתחום זה, תוכל להציע לכם גם עוד שלל אפשרויות כמו הוספת מרפסת קרקע או תלויה, הסדרת צנרת חוץ, הוספת מסתור כביסה, הסדרת מזגנים והסדרה של כל אלמנט אחר שאולי הייתם רוצים להסדיר באותה הזדמנות. כמו כן, חברות קבלניות המתמחות ספציפית בתחום זה, יודעות להציע לכם חבילת שירות שלמה מקצה לקצה וזה אומר גם עבודות איטום ובידוד יסודיות, שתבטחנה לכם בית אטום לחלוטין ומבודד תרמית ואקוסטית גם יחד.

איך תבחרו את הגורם המקצוע?

כאמור, לצורך ביצוע פרויקט צביעת בית חיצונית, הדבר הראשון שאתם רוצים להקפיד עליו הוא בחירה בגורם מקצועי המתמחה בתחום זה באופן ספציפי ומחזיק בידע ובניסיון הנדרשים בהתאם. המלצות מחברים, בני משפחה, שכנים או מכרים בהחלט יכולות לעזור, אבל אם יש לכם את היכולת להשיג חוות דעת מקצועית מאיש מקצוע נוסף שעובד עם קבלנים כאלה, כדאי מאוד לנסות ולקבל אותה ובתנאי שאתם סומכים על דעתו של נותן חוות הדעת במאה אחוז.

בהמשך לכך, אתם רוצים לבקש לראות תיק עבודות ואולי דוגמאות מפרטים של עבודות שבוצעו בתחום זה. מפרטים אלה יוכלו לסייע לכם להבין את עומק סל היכולות של החברה הקבלנית ולבטח לסייע לכם להבין האם מדובר בגורם מקצועי ומנוסה בתחום זה, או בשיפוצניק כללי, שלא באמת מבין מה אמור פרויקט כזה לכלול בתוכו.

לבסוף לעניין המחיר, כדאי בהחלט לבצע השוואת מחירים בין כמה וכמה הצעות מאנשי מקצוע שונים. בהיבט זה חשוב להדגיש, שקיים קושי לבצע השוואה אחד לאחד, שכן כל גורם מקצועי יכול להעריך את היקף העבודה הנדרשת בצורה שונה. מה שחשוב הוא שתנסו לאבחן את האמצע ולהימנע מאלה שמנסים להעמיס עוד ועוד עלויות כמו גם את אלה שמנסים לצייר את הפרויקט ככזה שלא נדרש הרבה מה לעשות בו ולכן מציעים גם מחיר זול מאוד. הצעות כאלה נועדו בדרך כלל "ללכוד" את הלקוח ולאחר שמתחילים את העבודה "פתאום" צצות משימות חדשות שצריך להוסיף והנה המחיר מתחיל לעלות. מכל הסיבות האלה, נסו לעבוד אך ורק עם חברה קבלנית מורשה ורשומה ואת השוואת המחירים בצעו בין אותן חברות שהחלטתם כבר כי הן מספיק אמינות ומקצועיות עבורכם.

 

צביעת בית חיצונית

את קירות הבית אתם צובעים אחת למספר שנים מהסיבה הפשוטה, שבתוך חלל המגורים שלכם אתם רוצים לשמור תמיד על אווירה נעימה ואסתטיקה טובה. יחד עם זאת, גם קירות החוץ של הבית זקוקים לצביעה מעת לעת. למעשה, קירות החוץ של הבית סובלים משחיקה משמעותית יותר מאלה של קירות הפנים ואת זה ניתן כמובן לזקוף לטובת פגעי מזג האוויר, מהם מושפעים מאוד קירות החוץ. מצד שני, דחיפות האסתטיקה של קירות החוץ אינה דומה לזו של קירות הפנים ולכן אף אחד לא ברמת רץ לצבוע את ביתו מבחוץ בכל שנה או שנתיים. אחרי שאמרנו את כל זה, צביעת בית חיצונית הופכת לחיונית במיוחד, כאשר מתחילות בעיות שהן מעבר לאסתטיקה וקשורות לסוגיות של איטום, בידוד ואפילו סכנה מבנית.

 

צביעת בית חיצונית – מי צריך את זה?

הצורך לצבוע את קירות הבית החיצוניים יכול לנבוע משני מניעים מרכזיים: המניע האסתטי או המניע הפונקציונלי. בהיבט האסתטי, יכולה צביעת בית חיצונית להעניק לבית ניצוץ חדש של חיים, לשפר את האווירה בסביבת הבית ואת איכות החיים של דייריו. כמו כן, צביעה חיצונית יכולה להשביח את ערך הנכס, גם אם בצורה סמלית. אבל מעבר להיבט האסתטי, ישנו גם ההיבט הפונקציונלי והוא משמעותי יותר בכל מובן אפשרי. בהיבט הפונקציונלי, צביעת בית חיצונית עשויה להידרש כאשר מצבו של הצבע הנוכחי מוביל לשורה של תקלות מבניות ובכלל זה חדירת מים והיווצרות רטיבות בתוך הבית, פגיעה ברמת הבידוד של הבית ביחס למרחב החוץ ואפילו פגיעה בשלד המבנה ובברזל השלד. במקרים אלה, יכלול פרויקט צביעה חיצונית של הבית סט שלם של פעולות, שאינן רלוונטיות בדרך כלל לצביעה ממניעים אסתטיים.

 

מה כולל הפרויקט של צביעת בית חיצונית?

במסגרת פרויקט צביעה חיצונית לבית, הצבע לא תמיד תופס את מרכז הבמה ופרט אליו, מבוצעות עוד שורה של פעולות המיועדות לחדש את קירות החוץ של המבנה. בין הרכיבים האפשריים בפרויקט צביעת חוץ אפשר למצוא את הרכיבים המרכזיים הבאים:

 • תיקוני בטון וברזל – לפני צביעת הבית מחדש, מבוצע תיקון של כל הסדקים, החורים ופגעי הבטון בצדו החיצוני של שלד המבנה. תיקון זה כולל טיפול בברזל חשוף, סתימת סדקים וחורים ויצירת משטח חלק ואטום בכל שטחו.
 • טיח חוץ – אם צבע המבנה עבר שחיקה כזאת שמחייבת צביעה מחדש, סביר להניח ששכבת הטיח נפגעה גם היא וגם אותה יש לחדש. שכבת הטיח היא שכבה חשובה מאוד שמהווה את קו האיטום האחרון של המבנה ותורמת גם לבידוד התרמי של המבנה. בהתאם לכך, במסגרת פרויקט צביעת חוץ של בית, נהוג בדרך כלל לקלף את כל הצבע והטיח הקיימים ולמרוח שכבה חדשה של טיח חוץ, בדרך כלל מגורען, המותאם לאיטום של קירות חוץ.
 • החלפת חלונות – במסגרת פרויקט הצביעה החיצונית לבית, תוכלו לשלב גם מהלך של החלפת חלונות המבנה ולבחור חלונות אלומיניום חדשים ומעוצבים ואף להחליף את התריסים לתריסים חשמליים חדשים. מהלך זה אינו מחויב בתהליך צביעת בית חיצונית, אך לרוב, יש יתרונות כלכליים לשילובו בפרויקט כזה וזאת כמובן, מעבר לערך הפונקציונלי של חלונות ותריסים חדשים לבית.
 • הסדרת צנרת חוץ – במבנים שבהם עוברת צנרת חוץ על גבי קירות החוץ של המבנה, ניתן לבצע הסדרה של כל הצנרת, בין באמצעות הטמעת הצנרת בתוך קירות המבנה ובין באמצעות כיסוי הצנרת בצורה אסתטית ומסודרת.
 • הסדרת מזגנים ומסתורי כביסה – צביעת חוץ של המבנה מעניקה לכם גם את ההזדמנות להסדיר מסתורי כביסה מיושנים, שבורים וחלודים וכן להסדיר מיקומים של מזגנים מכל סיבה שאתם רואים לנכון.
 • הוספת מרפסת – הוספת מרפסת הוא כמובן מהלך שאינו קשור באופן ישיר לפרויקט צביעת בית חיצונית, אבל יכול להיות משולב בפרויקט כזה בכדי לשדרג את תוספת הערך לדיירי הבית, הן במובן של איכות חיים ואסתטיקה והן במובן של ערך הבית.
 • צביעה – זה השלב שבו מגיע שלב הצביעה ובו מבוצעת צביעה מסודרת של כל קירות החוץ של המבנה על כל פני השטח שלהם. צביעה זו מבוצעת באמצעות צבעים אקריליים מיוחדים, בעלי עמידות גבוהה בפגעי מזג אוויר ובכלל זה גשמים, רטיבות, לחות וקרינת שמש ישירה.
 • איטום – לאחר צביעת המבנה, חשוב מאוד לבצע מהלך של איטום כולל, לרבות איטום גג, איטום חלונות, איטום פינות וחיבורים ואיטום קו החיבור של המבנה עם הקרקע. כפי שאמרנו קודם לכן, במבנים רבים בהם מתעורר הצורך בצביעת הבניין, ניתן בדרך כלל למצוא ליקויים נוספים ובראשם בעיות איטום. צביעת החוץ של המבנה מהווה הזדמנות להסדרה של מרכיב חשוב זה שצפוי להשפיע בצורה משמעותית על איכות החיים בבית.

 

מי מבצע צביעת בית חיצונית?

עבודות שיפוץ, שיקום, חידוש ובנייה במעטפת החוץ של מבנה דורשות בדרך כלל רישוי מיוחד וגם ניסיון מקצועי ייחודי סביב תחום ספציפי זה. דברים אלה נכונים במיוחד בבתים משותפים, בהם עבודת השיקום והצביעה מחייבת עבודה בגובה, אך גם בבתים פרטיים, שגם בהם נדרשת לרוב עבודה עם פיגומים קבועים או ניידים. בהתאם לכך, בבחירת הגורם המקצועי לביצוע צביעת בית חיצונית, חשוב מאוד לוודא שאתם בוחרים בגורם שמחזיק ברישוי המתאים, אותו תוכלו לברר באתר של רשם הקבלנים במשרד השיכון. כמו כן, חשוב לוודא שהגורם המקצועי הנבחר הוא בעל יכולות עבודה בגובה על פי הצורך ובעל התמחות ספציפית בתחום של עבודות על מעטפת החוץ של מבנים. איש שיפוץ מן השורה לא יוכל לספק לכם את מרבית היכולות הנדרשות לביצוע פרויקט כזה ולבטח לא יוכל להעניק לכם את הפתרונות המתאימים והיעילים ביותר עבורכם ועבור הבית.

 

האם נדרש היתר בנייה לפרויקט?

התשובה היא בהחלט כן. היתר בנייה נדרש בכל פרויקט הכרוך בתוספות בנייה או בשינויים מבניים הניכרים כלפי חוץ. צביעת בית חיצונית, על כן, עומדת בקריטריונים המחייבים הוצאת היתר בנייה. את היתר הבנייה יש להגיש לוועדה המקומית לתכנון ובנייה ברשות המקומית בה ממוקם הבית, בליווי תכנית אדריכלית המפרטת את כלל השינויים המבניים הכלולים בפרויקט. שינוי צבע הבניין או צביעתו מחדש, יש לומר, הוא שינוי מבני לכל דבר ועניין ולכן גם אם הפרויקט שלכם כולל אך ורק מרכיב של צביעה, אתם עדיין זקוקים להיתר בנייה לפני תחילת העבודות. הנושא של הטיפול בבקשה להיתר בנייה הוא נושא נוסף שעליכם לשקול בבחירת הגורם המקצועי שיבצע עבורכם את הפרויקט. חברות קבלניות מובילות, המתמחות בביצוע פרויקטים במעטפת החוץ של מבנים, מתמחות בדרך כלל גם בכל תהליך ההתקשרות מול הרשות המקומית לצורך הוצאת היתר בנייה. בבחירת הגורם המקצועי המתאים, תוכלו ליהנות מחבילת שירות מלאה, הכוללת לא רק את מרכיב הביצוע, אלא גם את מרכיב התכנון האדריכלי, מרכיב הוצאת היתר הבנייה וכמובן ליווי ופיקוח הנדסי מלאים לאורך הפרויקט כולו.

 

האם בניין עם חיפוי זקוק לצביעה?

צביעת בית חיצונית היא משימה המתאימה כמובן, לבתים בהם אין חיפוי חוץ באמצעות אריחי חיפוי. במבנים מחופים, ניתן לבצע מהלכים אחרים לשיקום המראה החיצוני של המבנה ובכלל זה ניקוי אריחים, חיזוק אריחים, איטום אריחים ועל פי הצורך גם החלפת כלל אריחי החיפוי לחיפוי חדש לחלוטין. יחד עם זאת, גם במבנים אלה ישנו בדרך כלל מרכיב של צביעה, בדרך כלל באזור הכניסה לבניין ולעיתים גם מסביב למפתחי החלונות בבית. גורם מקצועי שמתמחה בעבודות על מעטפת חוץ של מבנים, ידע לבצע עבורכם לא רק החלפת חיפוי לכל שטח הפנים של המבנה, אלא גם את רכיב הצביעה הנדרש במקומות הנדרשים.

 

כמה עולה צביעת חוץ של הבית?

כאמור, פרויקט צביעת בית חיצונית יכול לכלול בתוכו שורה ארוכה של מרכיבים והוא יכול להיות מאוד נקודתי וממוקד. בהתאם לכך, גם עלות הפרויקט יכולה להשתנות מאוד מפרויקט לפרויקט בהתאם להיקף העבודות המבוצעות ובהתאם למאפייני הבית. במבנים משותפים המחייבים עבודה בגובה והקמה של מערך פיגומים, העלות תהיה כמובן גבוהה יותר מאשר בצביעה של בית פרטי בן קומה אחת ולא רק במובן של עלות כוללת, אלא גם במובן של עלות למ"ר. בפרויקטים בהם משולב כל סט הרכיבים שניתן לכלול במסגרת פרויקט צביעת חוץ, העלות הכוללת תהיה משמעותית גבוהה יותר מאשר בפרויקטים בהם נדרשת צביעה מחדש של הבית בלבד. ואחרי שאמרנו את זה, מחירים יכולים להשתנות גם בין קבלן וקבלן ולכן מומלץ מאוד להגיש בקשה להיתר בנייה מכמה קבלנים פוטנציאליים ולבצע השוואת מחירים לצד השוואת יכולות, ניסיון מקצועי והיקף שירות המסופק לכם במסגרת הפרויקט. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

צביעת בניין

צביעת בניין

צביעת בניין היא תהליך המתייחס בדרך כלל לצביעת הקירות החיצוניים של הבניין, אך לעתים מתייחס לצביעת הקירות הפנימיים של החללים המשותפים בבניין כמו לובי, חדר

קרא עוד »
צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית היא תהליך מיוחד. לעומת צביעת בייתית, צביעה תעשייתית מצריכה שימוש בחומרים מיוחדים ובאנשי מקצוע שמתמחים בתחום ויש להם ניסיון בו. מה היא צביעה

קרא עוד »
צביעה חיצונית

צביעה חיצונית לבית פרטי

אם תבחנו את הבניינים המשותפים ברחבי ישראל, תגלו שמרבית הבניינים המשותפים נבנו עם חיפוי חוץ של שיש או אבן. בירושלים למשל, השימוש הוא באבן ירושלמית

קרא עוד »

צביעת בניינים בסנפלינג

צביעת בניין היא משימה מורכבת שכוללת בתוכה שורה של מרכיבים מעבר למרכיב הצבע עצמו. בכלל זה אפשר למנות עבודות טיח, שיקום בטון וברזל, סתימת סדקים,

קרא עוד »
צביעת מבנים

צביעת מבנים

מביטים בבניין שלכם בעיניים כלות ומייחלים ליום בו יוענקו לו חיים חדשים עם צבע חדש ורענן? צביעת מבנים הוא מהלך שמסמל הרבה מעבר לצורך האסתטי

קרא עוד »
צביעת מעטפת בניין

צביעת מעטפת בניין

מרבית הבניינים המודרניים נהנים מחיפוי שיש חיצוני, שגם הוא מגיע עם האתגרים שלו, אבל ישנם בישראל לא מעט בניינים מיושנים ללא חיפוי שיש חיצוני. בבניינים

קרא עוד »
1-700-70-90-30