1700-70-90-30

צביעה חיצונית לבית פרטי

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אם תבחנו את הבניינים המשותפים ברחבי ישראל, תגלו שמרבית הבניינים המשותפים נבנו עם חיפוי חוץ של שיש או אבן. בירושלים למשל, השימוש הוא באבן ירושלמית בלבד. באזורים אחרים בארץ נהוג לעשות שימוש בסוגים שונים של חיפויים, לעיתים אבן טבעית, לעיתים שיש לבן או אפרפר ולעיתים חיפוי אלומיניום. יחד עם זאת, בקטגוריה של בתים פרטיים, חיפוי חיצוני אינו שכיח באותה מידה, וזה עוד בלשון המעטה. בעלי בתים רבים בוחרים דווקא לצבוע את קירות החוץ שלהם, לרוב בגוון לבן או גוונים פסטליים מעודנים שמעניקים לבית מראה יוקרתי ומעוצב. אלא שעוד לפני מטרותיו האסתטיות של הצבע, לצבע החיצוני של בית פרטי יש תפקיד חשוב הגנה על שלד הבית. את כל מה שאתם רוצים לדעת על צביעה חיצונית לבית פרטי, מספרים לכם בשורות הבאות, המומחים של קבוצת עידן המתמחה בכל סוגי הפרויקטים למעטפת החוץ של מבנים פרטיים ומשותפים.

מהו תפקידו של צבע החוץ במבנה?

קירות הבית הם קירות שעשויים בדרך כלל מבטון או מבלוקים, והם שמעניקים לבית את צורתו ואת חוזקו המבני. על אף עמידותו הגבוהה של הבטון, במגע עם מים, יכול הבטון לעבור תהליך שחיקה מואץ לאורך זמן, מה שיפגע בחוזק המבני ויגרום גם לפגמים אסתטיים במעטפת המבנה. על כן, קירות אלה חייבים להישאר מוגנים בצורה מלאה מפגעי מזג האוויר והגנה זו מוענקת להם או באמצעות חיפוי שיש או אבן, או באמצעות שכבת טיח ושכבת צבע, כמובן מעבר לפעולות איטום נוספות שיש לבצע על גבי המעטפת. מה שחשוב להבין בשלב זה הוא, שהתהליך של צביעה חיצונית לבית פרטי הוא לא רק תהליך לשיפור המראה של הבית או לעיצובו מחדש, אלא בראש ובראשונה להגן עליו ולתחזק אותו על מנת שיוכל לשרוד לאורך עשורים ואף מאות שנים.

כיצד מבוצעת צביעה חיצונית לבית פרטי?

על אף שפרויקט צביעה חיצונית לבית פרטי מגדיר את עיקר הפרויקט כצביעת הקירות, בפועל מדובר בתהליך מקיף ונרחב יותר, שמשלב בתוכו שורה של פעולות נוספות שיש להשלים בנוסף לפעולת הצביעה עצמה. פעולות אלה כוללות למשל תיקון של סדקים בקירות השלד של הבית, שיקום בטון וברזל חשוף אם קיים, חידוש איטום המעטפת בכל נקודות התורפה, ביצועי תיקוני טיח או החלפה מלאה של כל שכבת הטיח וכדומה. רק לאחר שאלו בוצעו, מתחיל למעשה שלב הצביעה שכולל בתוכו את צביעת קירות המעטפת החיצונית של הבית ויכול לכלול גם צביעה של סורגים, מעקות, צנרת חוץ וכדומה.

בהתאם לגודלו וגובהו של הבית, את הפרויקט של צביעה חיצונית לבית פרטי ניתן להשלים באמצעות סולם או באמצעות פיגומים, החל מפיגום חמור או פיגום נייד פשוט, וכלה בפיגום זקפים שיש למתוח לרוחב הבית ולגובהו. פיגומים אלה מיועדים ליצור גישה חופשית לכל חלקי המעטפת על מנת לבצע כאמור, לא רק את פעולת הצביעה, אלא את כל יתר הפעולות שיש לבצע במסגרת הפרויקט. בהתאם לכך, פרויקט כזה כולל בתוכו גם שלב של הקמת פיגום בסיוע בונה פיגומים מורשה ולבסוף גם פירוק הפיגום בסוף הפרויקט.

מי מבצע צביעה חיצונית לבית פרטי?

החשיבות של הבנת מכלול הפעולות שמבוצעות במסגרת פרויקט צביעה חיצונית לבית פרטי קשורה בעיקרה לזהותו של הגורם המקצועי שיבצע את הפרויקט. מאחר ולא מדובר בפרויקט שכולל בתוכו עבודות צבע בלבד, ובעיקר לאור העובדה שמדובר בצביעה חיצונית שחייבת לכלול בתוכה פעולות וחומרים ייעודיים לקירות חוץ על מנת להבטיח את רמת האיטום הנדרשת ואת רמת ההגנה הנדרשת על קירות הבטון, פרויקט זה חייב להתבצע על ידי גורם מקצועי שמתמחה בביצוע עבודות במעטפת החוץ של מבנים.

קבוצת עידן היא חברה המספקת מגוון רחב של שירותי בנייה, שיפוץ ושיקום למעטפת חוץ וקירות חיצוניים של מבנים, החל מבתים פרטיים בני קומה אחת ועד בנייני מגורים משותפים ואף בנייני משרדים גבוהים במיוחד. לרשות החברה כל היכולות ההנדסיות והביצועיות הנדרשות, לרבות ניסיון רב בעבודה עם פיגומים, הוצאת היתרי בנייה ברשות המקומית, ניהול הפרויקט בהיבט ההנדסי, הביצועי והתקציבי שלו ופיקוח ובקרה מלאים על מנת להבטיח את האינטרסים של הלקוח מהצעד הראשון בפרויקט של צביעה חיצונית לבית פרטי ועד הצעד האחרון שבו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית צביעת מעטפת החוץ של בית פרטי לא מחייבת להגיע למצב בו הצבע כבר דהוי כולו ומתקלף. בניגוד לצבע לקירות פנים, צבע חוץ

קרא עוד »
צביעת בניין

צביעת בניין

צביעת בניין היא תהליך המתייחס בדרך כלל לצביעת הקירות החיצוניים של הבניין, אך לעתים מתייחס לצביעת הקירות הפנימיים של החללים המשותפים בבניין כמו לובי, חדר

קרא עוד »
צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית היא תהליך מיוחד. לעומת צביעת בייתית, צביעה תעשייתית מצריכה שימוש בחומרים מיוחדים ובאנשי מקצוע שמתמחים בתחום ויש להם ניסיון בו. מה היא צביעה

קרא עוד »

צביעת בניינים בסנפלינג

צביעת בניין היא משימה מורכבת שכוללת בתוכה שורה של מרכיבים מעבר למרכיב הצבע עצמו. בכלל זה אפשר למנות עבודות טיח, שיקום בטון וברזל, סתימת סדקים,

קרא עוד »
צביעת מבנים

צביעת מבנים

מביטים בבניין שלכם בעיניים כלות ומייחלים ליום בו יוענקו לו חיים חדשים עם צבע חדש ורענן? צביעת מבנים הוא מהלך שמסמל הרבה מעבר לצורך האסתטי

קרא עוד »
צביעת מעטפת בניין

צביעת מעטפת בניין

מרבית הבניינים המודרניים נהנים מחיפוי שיש חיצוני, שגם הוא מגיע עם האתגרים שלו, אבל ישנם בישראל לא מעט בניינים מיושנים ללא חיפוי שיש חיצוני. בבניינים

קרא עוד »
1-700-70-90-30