1700-70-90-30

פרקט פישבון

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

עוברים דירה? עוברים שיפוצים בבית ומחפשים לשנות את מראה הבית שלכם למראה ייחודי וחדש במחיר מוזל? זה הזמן להתחדש ולהתקין פרקטים לבית שלכם שיהפכו את ביתכם לבית בעל מראה חמים ונעים יותר, ואנחנו נוכל לעזור לכם! היכנסו לאתר https://anaf-baetz.co.il ונעזור לכם!

בשנים האחרונות פרקט הפך להיות דבר הכרחי ושימושי בבית. פרקט פישבון הוא הפרקט המתאים לכם אם אתם מחפשים להקל על עצמכם בניקיונות.

פרקט פישבון- פרקט שמגיע בצורת דג (Fish bone). הפרקט מותקן בצורה של זיגזג כאשר הפרקט יוצר זווית כמו חץ.

 

סוגי פרקט פישבון

ישנם 3 סוגים נפוצים לפרקט: פרקט עץ מלא, פרקט רב-שכבתי ופרקט תלת שכבתי. 

פרקט עץ מלא- פרקט העשוי מעץ מלא, לא מעבדים אותו ולא עושים בו שום דינוי. הפרקט הטבעי מגיע במספר גוונים וככל שהפרקט מתיישן הוא נעשה יפה יותר. הפרקט עשוי מעץ מלא ולכן הוא עמיד וחזק לאורך שנים.

פרקט רב-שכבתי- פרקט שמורכב ממספר שכבות כאשר השכבה העליונה עשויה מעץ אציל ושאר השכבות מסוגי עצים אחרים. 

פרקט תלת שכבתי- פרקט המורכב מ3 שכבות שונות. השכבה הראשונה היא שכבת בסיס והיא עשוי מעץ אורן או עץ לבנה. הבסיס צריך להיות חזק, עמיד ויציב.

השכבה השנייה והאמצעית עשויה גם כן מעץ אלון או עץ לבנה וזאת כדי להוסיף יציבות לפרקט ומונעת עיוותים בפרקט.

השכבה השלישית והאחרונה היא השכבה העליונה עשויה מעץ שהלקוח בוחר. את השכבה האחרונה מלטשים כמה פעמים והיא מוגנת בכמה שכבות גימור.

 

למה כדאי לכם פרקט פישבון?

בראש ובראשונה, תחזוקת הפרקט אינה קשה. אין צורך לשטוף, לקרצף ולשפשף את הפרקט כיוון שהתחזוקה שלו קלה בהרבה יותר- מספיק להעביר מגבת לחה או סמרטוט לח.

פרקט הפישבון מוסיף לבית מראה חמים ונעים ומבודד חום, קור ורעשים.

התקנת פרקט פישבון הוא תהליך שדורש בעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים. כיוון שהתקנת הפרקט דורשת מקצועיות כך תדעו שהפרקט שלכם נבחר בקפידה והיא איכותית. הפרקט דורש התקנה מקצועית ולכן הוא פרק בעל רמה.

התוצאה הסופית של פרקט הפישבון מגיע לרמת דיוק גבוהה ואי אפשר לזלזל בו.

במידה ועברו המון שנים מאז התקנת הפרקטים בביתכם, אינכם צריכים להחליף את פרקט הפישבון בבית. ניתן ללטש אותו בקלות והמראה שלו חוזר בדיוק כמו בהתחלה במעמד הקנייה.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30