פרקט פישבון

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

 

עוברים דירה? עוברים שיפוצים בבית ומחפשים לשנות את מראה הבית שלכם למראה ייחודי וחדש במחיר מוזל? זה הזמן להתחדש ולהתקין פרקטים לבית שלכם שיהפכו את ביתכם לבית בעל מראה חמים ונעים יותר. בשנים האחרונות פרקט הפך להיות דבר הכרחי ושימושי בבית. פרקט פישבון הוא הפרקט המתאים לכם אם אתם מחפשים להקל על עצמכם בניקיונות.

פרקט פישבון- פרקט שמגיע בצורת דג (Fish bone). הפרקט מותקן בצורה של זיגזג כאשר הפרקט יוצר זווית כמו חץ.

 

סוגי פרקט פישבון

ישנם 3 סוגים נפוצים לפרקט: פרקט עץ מלא, פרקט רב-שכבתי ופרקט תלת שכבתי. 

פרקט עץ מלא- פרקט העשוי מעץ מלא, לא מעבדים אותו ולא עושים בו שום דינוי. הפרקט הטבעי מגיע במספר גוונים וככל שהפרקט מתיישן הוא נעשה יפה יותר. הפרקט עשוי מעץ מלא ולכן הוא עמיד וחזק לאורך שנים.

פרקט רב-שכבתי- פרקט שמורכב ממספר שכבות כאשר השכבה העליונה עשויה מעץ אציל ושאר השכבות מסוגי עצים אחרים. 

פרקט תלת שכבתי- פרקט המורכב מ3 שכבות שונות. השכבה הראשונה היא שכבת בסיס והיא עשוי מעץ אורן או עץ לבנה. הבסיס צריך להיות חזק, עמיד ויציב.

השכבה השנייה והאמצעית עשויה גם כן מעץ אלון או עץ לבנה וזאת כדי להוסיף יציבות לפרקט ומונעת עיוותים בפרקט.

השכבה השלישית והאחרונה היא השכבה העליונה עשויה מעץ שהלקוח בוחר. את השכבה האחרונה מלטשים כמה פעמים והיא מוגנת בכמה שכבות גימור.

 

למה כדאי לכם פרקט פישבון?

בראש ובראשונה, תחזוקת הפרקט אינה קשה. אין צורך לשטוף, לקרצף ולשפשף את הפרקט כיוון שהתחזוקה שלו קלה בהרבה יותר- מספיק להעביר מגבת לחה או סמרטוט לח.

פרקט הפישבון מוסיף לבית מראה חמים ונעים ומבודד חום, קור ורעשים.

התקנת פרקט פישבון הוא תהליך שדורש בעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים. כיוון שהתקנת הפרקט דורשת מקצועיות כך תדעו שהפרקט שלכם נבחר בקפידה והיא איכותית. הפרקט דורש התקנה מקצועית ולכן הוא פרק בעל רמה.

התוצאה הסופית של פרקט הפישבון מגיע לרמת דיוק גבוהה ואי אפשר לזלזל בו.

במידה ועברו המון שנים מאז התקנת הפרקטים בביתכם, אינכם צריכים להחליף את פרקט הפישבון בבית. ניתן ללטש אותו בקלות והמראה שלו חוזר בדיוק כמו בהתחלה במעמד הקנייה.

 

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30