פרויקט תמא 38 חולון

בשנת 2005 נפל דבר בשוק הנדל"ן והומצאה תכנית תמא 38 | קבוצת עידן מתמחה בתמא 38 בחולון ובכל אזור המרכז החברה הנו חברה קבלנית רשומה ברשם הקבלן ויזם לביצוע פרויקטים של תמא 38 

פרויקט תמא 38 חולון – מהו תיקון 4 לתכנית?

. עלינו לזכור כי באותם ימים המשק הישראלי התמודד עם מיתון כבד בגלל האינתיפאדה השנייה אשר גרמה לקשיים עצומים למשק הישראלי ועל רקע זה יש לציין כי התכנית של תמא הייתה פורצת דרך בראותה לרחוק ובשינויים שהיא הכניסה למשק הישראלי ובעיקר בהשפעתה על הנדל"ן הישראלי. על רקע זה ניתן גם להגיד שכאשר אנחנו מדברים על פרויקט תמא 38 חולון או בכל עיר אחרת עומד על הפרק תיקון 4 לחוק. תיקון 4 עוד לא יצא לדרך אך ניתן לומר כי הוא יכלול בעיקרו מספר דברים. ראשית עליכם להבין כי תיקון זה יכלול התייחסות לא רק למבני מגורים אלא גם למבני מסחר וגם על בניינים נוספים אשר נבנו אחרי 1980 אך לא בהתאם לתקן הישראלי לרעידות אדמה.

פרויקט תמא 38 חולון – מה קבע תיקון 3 לתכנית?

כאשר אנחנו מדברים על פרויקט תמא 38 חולון ועל תיקון 4 לחוק אנחנו חייבים ללכת אחורה ולשאול מה קבע תיקון 3 אשר קדם לתיקון 4. אם כן תיקון זה כלל גם כן שינויים חשובים ביותר כמו שינוי המיסוי המוטל על יזמים ועוד. אך נראה כי השינוי המשמעותי ביותר שתיקון זה החיל הוא העובדה כי במקום האישור לבנות קומה אחת שניתן ליזמים תיקון 3 אישר לבנות למעשה עוד בין 2 ל2.5 קומות. לכן ניתן לומר כי זהו תיקון חשוב ביותר וכי הוא שינה את שוק התמ"א מן הקצה לקצה.

פרויקט תמא 38 חולון – האם התיקונים הללו משפיעים על האזרח הקטן?

אתם בטח יושבים עכשיו בבית וחושבים מה אכפת לי מתיקונים 3 או 4, כיצד זה משפיע עלי האזרח הקטן וכיצד זה משנה לשאלה האם לבצע פרויקט תמא 38 חולון או בכל עיר אחרת. אם כן אתם חייבים להבין כי לפרויקט זה יש השפעה גדולה עליכם, השפעה שאתם חייבים לקחת בחשבון. אתם חייבים להבין כי כל התיקונים הללו ממריצים את הקבלנים ואת היזמים לבצע את הפרויקט ועל כן הם כל כך חיוניים. עליכם להבין כי תודות לתיקונים הללו מתבצעים הרבה יותר פרויקטים של תמא 38 וזהו רווח נקי לאזרחי המדינה אשר יכולים לקבל בניין חדש לחלוטין ולגור ברמת חיים הרבה יותר גבוהה תודות לתיקונים תמא 38 חולון קבוצת עידן.

פרויקט תמא 38 חולון – מה עוד צריך להכניס בתכנית?

אך כאשר אנחנו עוסקים בנושא של פרויקט תמא 38 חולון ובתיקונים השונים אנחנו חייבים לזכור עובדה חשובה ביותר והיא שבפריפריה כמעט ולא מתקיימים פרויקטים כאלו. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי על המדינה להכניס תמריצים ליזמים השונים ולהבטיח כי גם בפריפריה יתחילו לבצע פרויקטים של תמא 38 ויש לוודא כי הדבר יקרה כמה שיותר מהר.

פרויקט תמא 38 חולון

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד