1700-70-90-30

פרויקט פינוי בינוי

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

פרויקט פינוי בינוי הוא למעשה חלק מפרויקט של התחדשות עירונית, כאשר מטרת העל של פרויקטים אלו היא להביא לשימוש יעיל ומקסימלי בקרקע כך שהאזור העירוני ינוצל באופן הטוב ביותר, כל זאת כמובן נובעים מתוך הבנה כי השטחים הפתוחים האפשריים לבנייה ויישוב הולכים ואוזלים במדינתנו הקטנה.

אז איך הכל התחיל?

באירופה ובארה"ב כבר בשנות ה-60 של המאה הקודמת החלו להתפתח פרויקטים ראשונים של פינוי בינוי. במדינה ישראל עלתה הצעת חוק בעניין בשנת 1965 "חוק פינוי בינוי של אזורי שיקום", מטרתו של החוק הייתה לשפר חיי תושבים היושבים בערים עניות. הצורך לשיפור ולהתחדשות בערים אלו נבע בעקבות בניה פרימיטיבית, לקויה ולא בטיחותית שנעשתה בשנות ה-50 לשם קליטת עולים חדשים מרחבי העולם.

בהמשך השנים הובלת פרויקטים של פינוי בינוי הוכרזו כמדיניות רשמית של מדינת ישראל ולאורך השנים נחקקו חוקים שנועדו לעזור ולהתמודד מול קשיים המגבילים את יעילות הפרויקט ואת ההנאה של בעלי הדירות.

פרויקטים של פינוי בינוי תפסו תאוצה ברחבי הארץ בעשור החולף משום שמדובר בעסקה שבה כולם מרוויחים- בעלי הדירות, היזם וגם המדינה.

הכל על פרויקטים של פינוי בינוי

פרויקטים של פינוי בינוי נועדו לשפר את רמת הדיור ואיכות חייהם של התושבים, לשדרג ולחדש איזורים עירוניים ישנים או מוזנחים ולהופכם לאזורי מגורים מטופחים, מתקדמים וחדישים תוך ניצול אופטימלי של הקרקעות בערים ושמירת שטחים פתוחים וירוקים.

בפרויקט פינוי בינוי דיירי הבניינים הנכללים בפרויקט כחלק מהמתחם מתפנים מרצונם למגורים זמניים בשכירות, שהיזם מממן אותה עבורם כמובן, כדי שיתאפר הריסת הבניינים הישנים ותחתם להקים בנייני מגורים חדשים וחדישים עם כל התוספות; דירות גדולות וחדישות, מעלית, חדרי ביטחון (ממ"ד), מחסנים, חניה פרטית ועוד.
לצד זאת, לרוב כולל הפרויקט שורת הטבות נוספות לדיירים ומתוכן שיפור מראה השכונה, הוספה של גני ילדים ושטחים ירוקים, שיפוץ הרחוב ועוד.

לסיכום, פרויקט פינוי ובינוי הוא פרויקט גדול הדורש התעסקות רבה.
פרויקט מוצלח עשוי להניב הן לבעלי הדירות והן ליזם רווח גדול, שכן בעלי הדירות מקבלים בית חדש וגדול יותר בצירוף מחסן וחניה וכל זאת ללא תשלום, מיסים או היטלים שונים.
כמו כן, היזם מרוויח מהזכות למכור דירות נוספות בכל בניין כך שהרווח שלו נובע מהן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30