1700-70-90-30

פינוי פסולת בשיפוץ דירה

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אחרי שנים החלטתם שעכשיו זה הזמן הנכון לעשות שיפוץ בדירה? רוצים ליהנות מעבודה מהירה, יעילה וכמה שיותר מקצועית? כדאי שתדעו שבין אם אתם מתכוונים לעשות את השיפוצים לבד ובין אם אתם מזמינים אנשי מקצוע לביצוע המשימה, יש דבר אחד שלא כדאי להתחיל לעבוד בלעדיו: שרוול לפינוי פסולת. למעשה, בשנים האחרונות אנחנו רואים שהשימוש באותם שרוולים לפינוי פסולת הפך ללהיט גדול ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שגם אצלכם זה יתאים. אם הדירה שלכם, לדוגמה, נמצאת בקומה הרביעית בבניין, מה פתאום שתעשו שימוש במעלית כדי לזרוק את כל פסולת הבניין שנשארת מהשיפוץ? במקום זה רצוי לקחת בחשבון את השילוב של שרוולים לפינוי פסולת כי אין ספק שזה פתרון נהדר.

 

מהם היתרונות של השכרת שרוולים לפינוי פסולת?

 

למען האמת, זה לא במקרה שאנחנו רואים שבשנים האחרונות השימוש בשרוולים מהסוג הזה זוכה להצלחה מסחררת. יש לכך כמה סיבות טובות, כמו למשל:

 

  • בצורה כזאת אנחנו יכולים לפנות את פסולת הבניין בלי להטריד את השכנים עם לכלוך ובלגאן.
  • אנחנו לא מפזרים אבק לכל אבר ולא מטנפים את החללים המשותפים כמו המעליות או חדרי המדרגות.
  • פינוי הפסולת נעשה בצורה בטיחותית.
  • פנוי הפסולת נעשה בצורה מהירה.

 

לכן, אם גם אתם יכולים ליהנות מאופציה נוחה שכזו, איזו סיבה יש לכם לחשוב פעמיים? העבודה עם שרוולים לפינוי פסולת מאוד נוחה כי למעשה, בסוף השרוול עומדת מכולה גדולה. כל הפסולת נכנסת ישירות לתוך המכולה ובהמשך אפשר פשוט להסיע אותה לאתר פסולת מורשה ולזרוק הכול מבלי לפגוע בסביבה. השימוש בשרוולים מהסוג הזה מקצר את תהליכי השיפוץ והופך אותם גם להרבה יותר ידידותיים לשכנים ולאזור כולו. לכן כדאי לקחת בחשבון את האפשרות הזאת, כי זה לא במקרה שכל כך הרבה אנשים שעושים שיפוץ דירה בוחרים בכך.

 

מאיזו חברה כדאי לשכור את שרוולי פינוי הפסולת?

 

חושבים על שרוולים לפינוי פסולת ולא יודעים מאיזו חברה תרצו להזמין שירות מהסוג הזה? אפשר להבין ללבכם. למעשה, בין אם הדירה שאתם משפצים היום נמצאת בחדרה, בתל אביב, בירושלים או בכל עיר אחרת, אתם תראו שיש מספר חברות שמשכירות ציוד מהסוג הזה. לכן טבעי שתרצו לבדוק מה כל חברה מציעה לכם ואיפה למעשה מחכה לכם דיל קצת יותר משתלם. מה שכן, רגע לפני שהעיקרון שמנחה את הבחירה שלכם הוא המחיר בלבד, אנחנו מציעים שתבדקו עוד כמה דברים. למשל, כמה קוב ניתן לפנות בעזרת השרוול אל המכולה? האם מדובר על שרוול יציב וחזק שניתן לפנות דרכו את כל סוגי פסולת הבניין? והאם מדובר על חברה אמינה ומקצועית? לא אחת קורה שחברות שמציעות שירות כזה מציעות גם שירותים נלווים אחרים שיכולים להקל על תהליך השיפוץ כולו ולכן שווה לברר כל מה שרלוונטי מראש.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30