פינוי בינוי מה מקבלים

פינוי בינוי מה מקבלים?

אי אפשר להתעלם מכך שבמרכז אין כמעט עתודות קרקע. אז נכון עוד ועוד בניינים גבוהים נבנים לא רק בתל אביב אלא גם ברמת גן, פתח תקווה, גבעתיים וראשון לציון אך נראה כי השטח שבו ניתן לבנות את הבניינים הללו הולך ומצטמצם ויש לתת את הדעת על כך. על רקע זה יש לציין כי מדובר בבעיה רצינית ביותר וזאת עקב העובדה כי המרכז הוא גם המרכז הכלכלי של המדינה ושבו גרים רוב התושבים ועל כך יש לתת את הדעת. אם לא נמצא פתרונות לבעיית הצפיפות במרכז ולמחסור בקרקעות אנחנו ניקלע לקושי עצום ועל כך יש לתת את הדעת אם אנחנו חפצים בפתרון טוב ונוח. על רקע זה יש לציין כי פרויקטים של פינוי בינוי הם אולי הפתרון הטוב ביותר למצוקת הקרקעות במרכז. לפני שאנחנו עונים על השאלה פינוי בינוי מה מקבלים, אנחנו חייבים לציין מהו פרויקט של פינוי בינוי. אם כן אתם צריכים להבין כי בפרויקט כזה נהרסים בניינים ישנים ובמקומם נבנים בניינים חדשים הרבה יותר גדולים. כחלק מכך הדיירים שבתיהם נהרסו זכאים לדירות חדשות וזהו דבר משמעותי ביותר שיש לתת עליו את הדעת.

פינוי בינוי מה מקבלים – מדוע לא מתרחשים יותר פרויקטים של פינוי בינוי?

אם כן אתם צריכים להבין כי התשובה לשאלה פינוי בינוי מה מקבלים היא דירות חדשות לגמרי. אך אם המצב היה כה פשוט אזי היינו רואים הרבה יותר פרויקטים של פינוי בינוי בעוד בפועל יש מעט מאוד פרויקטים כאלו באופן יחסי. הסיבה לכך שישנם הרבה מאוד ריבים בין הדיירים שגורמים לכך שהפרויקטים נתקעים. אחת הסיבות הנפוצות ביותר לריבים בין הדיירים נובעת מכך שדיירים רבים מרגישים כי הם מקופחים אל מול חבריהם הדיירים. כך לדוגמא דיירים שהרחיבו את דירתם חושבים כי הם זכאים לקבל דירה יותר גדולה מאשר דיירים אשר דירתם לא הורחבה וזוהי רק דוגמא אחת למחלוקות שנוצרות בין הדיירים השונים.

פינוי בינוי מה מקבלים – כיצד נצמצם את הריבים בין הדיירים?

אז כיצד ניתן להתגבר על המוקש לשאלה פינוי בינוי מה מקבלים? כיצד נצמצם את הריבים בין הדיירים? התשובה היא שכדאי לכל גוש בניינים הרוצה לקדם את הנושא של פינוי בינוי לפנות אל עורך דין אשר ייצג את הדיירים ואשר ידאג לזכויות של כולם וכך גם יוריד את רמת המחלוקות והריבים בין הדיירים ויבטיח כי הפרויקט יצא לפועל בסופו של יום.

מה מקבלים פינוי בינוי

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד