פינוי בינוי בראשון לציון

פינוי בינוי בראשון לציון – הדרך לשפר את מצבם הכלכלי של תושבי העיר

הסופר תומס פיקטי בספרו פורץ הדרך הון במאה ה-21 מצביע על אמת כואבת ולפיה אי השוויון במדינות המערב הולך וגדל לאורך זמן. במחקרו אשר נעשה בנתונים משלוש מאות שנה מראה פיקטי כי הקפיטליזם במקום לעודד את השוויון רק מחריף את אי השוויון וזוהי בעיה חמורה ביותר שיש לתת עליה את הדעת. אמנם פיקטי אינו בוחן את מדינת ישראל אך ניתן לומר כי סביר להניח שהנתונים בה לא שונים. אז מה ניתן לעשות בכדי להקטין את אי השוויון במדינה? ללא ספק פרויקט של פינוי בינוי בראשון לציון או בכל עיר אחרת יכול להקטין מאוד את אי השוויון ובכך אין כל ספק או מחלוקת.

פינוי בינוי בראשון לציון – מדוע אנחנו לא רואים יותר פרויקטים כאלו?

עליכם להבין כי פרויקט של פינוי בינוי בראשון לציון מעניק למעשה לדיירים דירה חדה לגמרי ולרוב גדולה יותר מה שאומר כי ערך הדירה שלהם הוא הרבה יותר גדול וכי למעשה ההון שלהם הוא הרבה יותר גדול וזה מצמצם את אי השוויון במשק בצורה ניכרת. על רקע זה ניתן לתהות מדוע לא מתבצעים יותר פרויקטים של פינוי בינוי בארץ. ניתן לומר כי הסיבה לכך נעוצה במספר גורמים. ראשית נדרשת הסכמה של הדיירים בכדי לבצע פרויקט כזה ואת זאת קשה להשיג. שנית אי אפשר להתעלם מהעובדה כי רשויות התכנון אינן מקלות על השגת האישורים וכך יוצא כי פרויקטים כאלו נתקעים הרבה מאוד שנים וגם על כך יש לתת את הדעת.

פינוי בינוי בראשון לציון – האם כל חברה יכולה להתניע פרויקט כזה?

לא נגזים אם נאמר כי ישנה חשיבות חברתית מן המעלה הראשונה לביצוע של פרויקטים של פינוי בינוי בראשון לציון או בכל עיר אחרת. על רקע זה אנחנו רוצים להדגיש בפניכם כי ממש לא כל חברה יכולה לבצע את הפרויקט הזה וכי אתם צריכים לברור את החברה שתבצע את הפרויקט בחכמה. אם אתם רוצים להבטיח כי הפרויקט אכן ייצא אל הפועל אתם חייבים לבחור חברה אשר יש לה ניסיון הן בעבודה מול דיירים והן ניסיון בעבודה אל מול וועדות התכנון והבנייה ורק כך תוכלו להבטיח כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר שיש.

פינוי בינוי בראשון לציון – מה יותר חשוב להצלחת הפרויקט החברה היזמית או הקבלנית?

עליכם לתת את הדעת כי בפרויקט של פינוי בינוי בראשון לציון יש חשיבות עצומה גם לחברה היזמית של הפרויקט וגם לחברה הקבלנית. אמנם ללא האישורים של החברה היזמית לא ניתן יהיה להשיג את הפרויקטים אך יש לציין גם כי ללא החברה הקבלנית לא יהיה ניתן לבנות את הפרויקט ולכן חשיבותה היא לא פחותה מאשר חשיבות החברה היזמית.

פינוי בינוי בראשון לציון

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד