פינוי בינוי בהרצליה

נראה כי לא סתם נקראה הרצליה על שם חוזה המדינה ונראה כי לא ניתן להתעלם מן העובדה כי מדובר באכן עיר אשר מגשימה את החזון של הרצל.

פינוי בינוי בהרצליה – האם יש הבדלים בין דיירים בפרויקט זה?

הרצליה היא עיר אשר יש בה חופים מדהימים לצד מרכזי הייטק אשר לא היו מביישים את עמק הסיליקון ובתים פרטיים מהגדולים במדינה. לצד זאת אי אפשר להתעלם מן העובדה כי בהרצליה יש גם הרבה מאוד בניינים ישנים הדורשים חיזוק באופן מידי. על רקע זה ניתן לומר כי פרויקטים של פינוי בינוי בהרצליה הם הכרחיים והם יכולים לשרת אותנו בצורה נפלאה. אנחנו חייבים לציין כי לא כל הדיירים מתייחסים אל הפרויקט באותו אופן ועל כן נרחיב בפסקה הבאה.

פינוי בינוי בהרצליה – מה דעתם של דיירים מבוגרים על הפרויקט?

אם כן דיירים מבוגרים מתייחסים בצורה שונה אל פרויקט פינוי בינוי בהרצליה מאשר דיירים צעירים. אמנם זה לא תמיד ככה אך זה די נפוץ לראות דיירים קשישים אשר מסרבים לאשר את ההסכם הזה. הסירוב הזה נובע מכמה סיבות. ראשית, הדיירים המבוגרים רגילים לדירה שלהם ופחות פתוחים לשינויים ויש לתת את הדעת על כך. שנית הדיירים המבוגרים לא תמיד צריכים דירה גדולה וזאת מכיוון שהילדים יצאו מן הבית. לכן גם ניתן לומר כי הדיירים הללו מפחדים כי הם יצטרכו להוציא כסף רב על הדירה החדשה וזהו דבר נוסף הגורם להם לבכר חלופות אחרות על פני החלופה של פינוי בינוי ואת זאת יש לקחת בחשבון.

פינוי בינוי בהרצליה – כיצד ניתן להתגבר על החששות של הדייר המבוגר?

אין ספק כי פרויקט פינוי בינוי בהרצליה יכול להיתקע בגלל החששות של הדיירים המבוגרים. אתם צריכים להבין כי באופן יחסי הסיכוי שהרבה תושבים מבוגרים יגורו בבניינים ישנים הוא גדול יותר מכיוון שבניינים אלו ותיקים מאוד והדיירים מתגוררים בהם הרבה מאוד שנים. לכן חברה יזמית הרוצה להתניע פרויקט של פינוי בינוי צריכה לתת את דעתה על הנושא של הדיירים הוותיקים ואם היא רוצה להבטיח כי הפרויקט יצא לדרך היא צריכה למנות אדם מיוחד אשר יהיה אחראי על הקשר עם הדיירים הישנים ויבצע את הפרויקט על הצד הטוב ביותר. כך תוכלו להיות בטוחים כי הפרויקט לא יתקע ויתקדם בצורה טובה תמא 38 הרצליה עושים עם עידן.

פינוי בינוי בהרצליה – מדוע לא כדאי להגיע לבית המשפט סביב הפרויקט?

עליכם להבין כי כאשר מותנע פרויקט של פינוי בינוי בהרצליה לשני הצדדים לא כדאי להגיע אל בית המשפט אם מתגלעת מחלוקת סביב הפרויקט. עליכם להבין כי העלויות של שכירת עורך דין לתיק אשר יכול להתנהל למשך כמה שנים הם עצומות ועל כן טוב תעשו אם תפתרו את המחלוקות לפני בית המשפט ותגיעו לעמק השווה אחד עם השני.

 

פינוי בינוי בהרצליה

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד