פינוי בינוי בגבעתיים

פינוי בינוי בגבעתיים – הפתרון למצוקת הדיור בגבעתיים

גבעתיים היא אחת הערים המעניינות בישראל. לרוב כאשר אנחנו חושבים על גוש דן אנחנו חושבים על תל אביב ואולי על רמת גן, אך האמת היא שלגבעתיים יש הרבה מה להציע ותעיד על כך העובדה כי יש בה תרבות מפותחת, מסעדות מצוינות ואוכלוסייה חזקה מאוד. אך אם יש בעיה מסוימת בגבעתיים היא מתחלקת לשתיים. הבעיה הראשונה שיש לתת עליה את הדעת היא העובדה כי בגבעתיים יש עתודות קרקע מועטות מאוד וכך לעיר קשה מאוד להתפתח מבחינה כלכלית ולהציע מגורים לתושבים חדשים וכך נוצר קיפאון בעיר. הבעיה השנייה היא העובדה כי רוב הבניינים בגבעתיים הם מאוד ישנים וזה נעשה מסוכן ובעייתי מאוד. על רקע זה פינוי בינוי בגבעתיים הוא הכרחי והוא פותר את שתי הבעיות הללו במכה אחת.

פינוי בינוי בגבעתיים – זכרו כי מדובר בהליך ארוך וסיזיפי

עליכם להבין כי פרויקט של פינוי בינוי בגבעתיים הוא פרויקט שבמסגרתו נהרסים בניינים ישנים ובמקומם נבנים כמות הרבה יותר גדולה של בניינים גם למגורים וגם למסחר. לכן פרויקט כזה של פינוי בינוי הוא זריקת מרץ לכל עיר ומדובר בפרויקט חיובי ביותר. אך אנחנו האחרונים שנשלה אתכם ונגיד לכם כי קל להתניע פרויקט כזה. עליכם לקחת בחשבון כי עד שפרויקט כזה יוצא לפועל יכול לעבור זמן רב מאוד. עליכם להבין כי האישורים הנדרשים לפרויקט הם סבוכים, כי ישנם הרבה מאוד התנגדויות (ועל כך בפסקה הבאה) ויש קושי להתניע פרויקט כזה בהצלחה. כך אנחנו רואים כי פרויקטים כאלו כמעט ולא יוצאים אל הפועל.

פינוי בינוי בגבעתיים – תנו לחברה היזמית לטפל בהתנגדויות

אין ספק כי התנגדויות הם הדבר אשר הכי מפריע להתקדמות של פרויקט פינוי בינוי בגבעתיים. אלו יכולות להיות התנגדויות של דיירים שהבית שלהם מיועד להריסה, התנגדויות של פעילי איכות הסביבה, התנגדויות של חברי מועצה או של דיירים בבניינים שכנים לפרויקט. בכל מקרה אתם צריכים להבין כי מי שאמון על טיפול בהתנגדויות הם לא הדיירים התומכים בפרויקט אלא היזם של הפרויקט. על רקע זה ניתן לומר כי ככל שהיזם יהיה שיפוצים בגבעתיים יותר טוב כך הפרויקט יתבצע בצורה הרבה יותר טובה וכך הפרויקט יתקדם בצורה יותר מהירה ולא ייעצר עקב ההתנגדויות הרבות. אין ספק כי אתם צריכים לבחור בחכמה את החברה היזמית ולהשקיע בכך מחשבה בכדי להעלות את הסיכוי שהפרויקט יצא לפועל.

פינוי בינוי בגבעתיים – שיתוף פעולה עם העירייה המפתח להצלחה

אם אתם רוצים להבטיח כי הפרויקט של פינוי בינוי בגבעתיים ייצא אל הפועל אתם צריכים לתת את הדעת על כך כי שיתוף פעולה עם העירייה הוא הכרחי. אם העירייה תרצה אזי הפרויקט שלכם יצא אל הפועל, לעומת זאת אם היא תתנגד סביר מאוד להניח כי הפרויקט שלכם לא יצלח ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

פינוי בינוי בגבעתיים

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד