פורץ מנעולים

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

פריצת מנעולים נחשבת בדרך כלל לפעולה שמנוגדת לחוק, שכן מנעול הוא מנגנון שאמור להבטיח את יכולת הכניסה למרחב מסוים, אך ורק למי שאוחז במפתח למנעול. אבל מה עושים כשהמנגנון מתקלקל או כשהמפתח אובד או נשבר? בדיוק למקרים האלה נועד פורץ מנעולים, איש מקצוע בעל הסמכה מקצועית, שחייב גם לאחוז ברישיון מטעם משטרת ישראל, לבצע את עבודתו.

האם פורץ מנעולים צריך להחזיק ברישיון מתאים והאם אפשר לבדוק זאת?

התשובה היא בהחלט כן. פורץ מנעולים הוא מקצוע שמקנה זכות חוקית לפרוץ למנעולים שמלכתחילה אסור לפרוץ אותם. פריצה כזאת יכולה להתרחש אך ורק באישור והסכמה של בעלי הנכס/ מנעול ומאחר ומדובר בהליך שיכול להיות מנוצל לרעה, כל מנעולן העוסק בתחום של פריצת מנעולים מחויב בהחזקת רישיון מתאים. הרישיון נועד לאפשר לרשויות הרלוונטיות לפקח על המנעולן ובמקרה הזה, הרשות הרלוונטית היא כמובן משטרת ישראל שהיא גם הרשות שמפיקה את רישיון המנעולן. בדיקת רישיון מנעולן צריכה להתבצע מול המנעולן עצמו. כבר בתהליך בו אתם בוחנים את המנעולן, אתם בהחלט יכולים לבקש שישלח לכם את פרטי הרישיון שלו וצילום של תעודת הרישיון. במידה ומאחורי המנעול שלכם עומד נכס יקר וגם אם כך פשוט אתם מרגישים שנכון לעשות, אתם גם יכולים לפנות למשטרת ישראל ולברר את פרטי הרישיון ותקפותו.

איך תוכלו לבחון את אמינותו של פורץ מנעולים?

בדרך כלל, כאשר אנו מזמינים שירות של פורץ מנעולים או פורץ רכבים, אנחנו לא ממש מרגישים שיש פה איזושהי סכנה, וברובם המכריע של המקרים זה גם נכון. אבל כשלפתע אנחנו רואים את הקלות והמיומנות בה מחליף המנעולן את המנעול, זה בהחלט יכול להעלות בנו קצת חששות. החששות האלה הם לגיטימיים אבל חשוב להבין שמדובר באיש מקצוע וזוהי עבודתו. יחד עם זאת, אתם מבחינתכם בהחלט יכולים לעשות מספר פעולות שיעניקו לכם יותר בטחון. דבר ראשון אתם רוצים לצלם את רישיון המנעולן ואת תעודת הזהות שלו. דבר שני אתם רוצים לבחון האם המנעולן מבקש לראות את התעודה שלהם והאם הוא מבקש מכם איזושהי הוכחה של בעלות על הנכס. זוהי אולי האינדיקציה הטובה ביותר לאמינותו של מנעולן.

הרי המחשבה שכל אחד יכול לפעול למנעולן ולומר לו, זה הבית שלי, בוא תפרוץ לי את המנעול, היא מחשבה שקצת קשה להתמודד איתה. היינו מצפים מכל פורץ מנעולים שיוודא שהאדם הפונה אליו הוא אכן הבעלים החוקיים של הנכס לפני שהוא פורץ את המנעול בפועל. זה לא אומר שמנעולן שלא דורש מכם הוכחה כזאת הוא בהכרח לא אמין, אבל זה כבר עניין של מידת הביטחון שאתם רוצים להרגיש ואם אתם רוצים להיות עוד יותר בטוחים בבחירה שלכם, בהחלט כדאי לוודא שהמנעולן גם הוא בודק מה קורה סביבו לפני שהוא מתחיל בפעולת הפריצה.

לפרטים היכנסו לאתר – https://lockservice.co.il/

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30