פורץ מנעולים

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

פריצת מנעולים נחשבת בדרך כלל לפעולה שמנוגדת לחוק, שכן מנעול הוא מנגנון שאמור להבטיח את יכולת הכניסה למרחב מסוים, אך ורק למי שאוחז במפתח למנעול. אבל מה עושים כשהמנגנון מתקלקל או כשהמפתח אובד או נשבר? בדיוק למקרים האלה נועד פורץ מנעולים, איש מקצוע בעל הסמכה מקצועית, שחייב גם לאחוז ברישיון מטעם משטרת ישראל, לבצע את עבודתו.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

האם פורץ מנעולים צריך להחזיק ברישיון מתאים והאם אפשר לבדוק זאת?

התשובה היא בהחלט כן. פורץ מנעולים הוא מקצוע שמקנה זכות חוקית לפרוץ למנעולים שמלכתחילה אסור לפרוץ אותם. פריצה כזאת יכולה להתרחש אך ורק באישור והסכמה של בעלי הנכס/ מנעול ומאחר ומדובר בהליך שיכול להיות מנוצל לרעה, כל מנעולן העוסק בתחום של פריצת מנעולים מחויב בהחזקת רישיון מתאים. הרישיון נועד לאפשר לרשויות הרלוונטיות לפקח על המנעולן ובמקרה הזה, הרשות הרלוונטית היא כמובן משטרת ישראל שהיא גם הרשות שמפיקה את רישיון המנעולן. בדיקת רישיון מנעולן צריכה להתבצע מול המנעולן עצמו. כבר בתהליך בו אתם בוחנים את המנעולן, אתם בהחלט יכולים לבקש שישלח לכם את פרטי הרישיון שלו וצילום של תעודת הרישיון. במידה ומאחורי המנעול שלכם עומד נכס יקר וגם אם כך פשוט אתם מרגישים שנכון לעשות, אתם גם יכולים לפנות למשטרת ישראל ולברר את פרטי הרישיון ותקפותו.

איך תוכלו לבחון את אמינותו של פורץ מנעולים?

בדרך כלל, כאשר אנו מזמינים שירות של פורץ מנעולים או פורץ רכבים, אנחנו לא ממש מרגישים שיש פה איזושהי סכנה, וברובם המכריע של המקרים זה גם נכון. אבל כשלפתע אנחנו רואים את הקלות והמיומנות בה מחליף המנעולן את המנעול, זה בהחלט יכול להעלות בנו קצת חששות. החששות האלה הם לגיטימיים אבל חשוב להבין שמדובר באיש מקצוע וזוהי עבודתו. יחד עם זאת, אתם מבחינתכם בהחלט יכולים לעשות מספר פעולות שיעניקו לכם יותר בטחון. דבר ראשון אתם רוצים לצלם את רישיון המנעולן ואת תעודת הזהות שלו. דבר שני אתם רוצים לבחון האם המנעולן מבקש לראות את התעודה שלהם והאם הוא מבקש מכם איזושהי הוכחה של בעלות על הנכס. זוהי אולי האינדיקציה הטובה ביותר לאמינותו של מנעולן.

הרי המחשבה שכל אחד יכול לפעול למנעולן ולומר לו, זה הבית שלי, בוא תפרוץ לי את המנעול, היא מחשבה שקצת קשה להתמודד איתה. היינו מצפים מכל פורץ מנעולים שיוודא שהאדם הפונה אליו הוא אכן הבעלים החוקיים של הנכס לפני שהוא פורץ את המנעול בפועל. זה לא אומר שמנעולן שלא דורש מכם הוכחה כזאת הוא בהכרח לא אמין, אבל זה כבר עניין של מידת הביטחון שאתם רוצים להרגיש ואם אתם רוצים להיות עוד יותר בטוחים בבחירה שלכם, בהחלט כדאי לוודא שהמנעולן גם הוא בודק מה קורה סביבו לפני שהוא מתחיל בפעולת הפריצה.

לפרטים היכנסו לאתר – https://lockservice.co.il/

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

מאמרים נוספים בנושא

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים הוא אחד הדברים החשובים ביותר. קיימות שיטות איטום מאגרי מים שונות. על מנת לבצע איטום באופן טוב, חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע

קרא עוד »
צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית היא תהליך מיוחד. לעומת צביעת בייתית, צביעה תעשייתית מצריכה שימוש בחומרים מיוחדים ובאנשי מקצוע שמתמחים בתחום ויש להם ניסיון בו. מה היא צביעה

קרא עוד »
איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים של מבנה הוא הכרח על מנת לשמור על הבניין ולהגן עליו מפני רטיבות. הגשמים של ימי החורף, ואפילו לחות גבוהה יכולים לחלחל

קרא עוד »
1-700-70-90-30