• 1700-70-90-30
  • office@idangroup.co.il
  • ראשון עד חמישי 9:00 - 17:30
תפריט

עלות שיפוץ בניין משותף

עלות שיפוץ בניין משותף

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

בעלי דירות בבניינים רבים הבינו לאחרונה את הערך הרב והתועלת המתקבלת כתוצאה משיפוץ בניין משותף וכיום ניתן לראות יותר ויותר בניינים העוברים תהליך של שיפוץ חיצוני למבנה.

פרויקט שיפוץ בניין חיצוני מוסיף רבות לאיכות החיים מכיוון שלמרות שרוב הדירות בבניין בדרך כלל עברו שיפוץ ונראות יפות ומתוחזקות החוץ של המבנה עדיין מיושן ונראה לא טוב.

כאשר מחליטים לבצע שיפוץ יש להחליט תחילה על סוג השיפוץ : האם מעוניינים לבצע חיזוק עמודים ותיקונים קונסטרוקטיבים למבנה ? האם מעוניינים לבצע תיקונים קוסמטיים נקודתיים או מהפך של ממש?

מחירים לשיפוץ בניין משותף

המחירים לשיפוץ בניין משתנים בהתאם לסוג העבודות המבוצעות על ידי קבלן שיפוץ בניין אותו תבחרו לביצוע העבודה. בעוד ששיפוץ נקודתי פשוט יכול להתחיל בפחות מעשרת אלפים ש"ח לבעל דירה בבניין משותף, המחיר לשיפוץ מקיף כולל חדרי מדרגות ,חניות ועוד יכול גם להגיע למחירים גבוהים משמעותית ועד ל – 80,000 שח בבניין ללא הרבה דיירים המעוניינים לבצע עבודות שיפוץ מקיף וכולל.

עלות שיפוץ בניין משותף בתל אביב משתנה בהתאם לדרכי הגישה לבניין בעוד שבמרכז העיר יקר יותר לשפץ מכיוון ויש בעיות רבות בנגישות ובאספקת חומרי בניה . הסעת הפועלים אפילו משפיעה על המחיר מכיון ולהגיע למרכז תל אביב בשעות הבוקר כרוכה בעמידה בפקקים רבים קבלן שיפוצים.

סוגי השיפוץ בניין הנפוצים בישראל  – עלות שיפוץ בניין משותף

עיבוי חיזוק וחידוש עמודים בקומת העמודים  – בבניינים בהם נראה כי העומס המופעל על העמודים גורם לסדקים ולפגיעה ביסודות הבניין ובמצב זה יש צורך לחפור מטר בעמודה לקלף את כל הבטון הפגום לטפל בברזל החשוף ואז לצקת עיבוי קונסטרוקטיבי לעמודים אשר יחזק אותם וימנע אפשרות קריסה זמן רב לאחר השיפוץ.

שיפוץ צבע כללי עלות שיפוץ בניין משותף – שיפוצים צבע כללי לכל הבניין וחידוש הנראות נע בין 10,000 ש"ח ל – 20,000 ש"ח.

טייח מחדש  – המחיר נע  בין  שיפוץ בניין20,000 ש"ח ול – 30,000 ש"ח לדייר .

ביצוע חיפוי שיש חדש  – לרוב מתקינים שיש מקומי או שיש חברוני או שיש איטלקי / סיני . המחירים מגיעים לסביבות 50,000  ש"ח לבעל דירה בבניין.

חיזוק אריחי שיש  – המתנתקים מבניין קורה בהרבה מבנים שבוצע בהם חיפוי שיש .המחיר הנו בסביבות 25,000 ש"ח לבעל דירה .

קבוצת עידן מציעה ליווי מלא של תהליך שיפוץ הבניין החל משלב קבלת החלטה על התקציב ועד לביצוע מושלם כולל ליווי מלא של אדריכל החברה וביצוע הדמיות ללא עלות!!

בשלב הראשון לתהליך שיפוץ בניין משותף יש להחליט על ביצוע שיפוץ חיצוני בבניין משותף באסיפת דיירים על פי חוקי הבית המשותף.

לאחר מכן ניתן להתחיל השוואת מחירים בין קבלנים או לחילופין לפנות לאגודה לתרבות הדיור, עזרה ובצרון או חלת בכדי לקבל ליווי של תהליך השיפוץ.

שיפוץ בית משותף מחיר

  מחיר שיפוץ בית משותף נקבע לפי מצב הבניין הקיים . ככל שמצב הבניין גרוע יותר וחמור יותר עלות השיפוץ יקרה יותר. כאשר לבניין קיימת בעיה בעמודי התמיכה, סדקים רבים וברזל בניין חשוף השיפוץ הנדרש מקיף יותר ודורש שיקום בטונים וביצוע חיזוקים. לעתים בשל מצב בניין חמור מאוד יש לקלף את כל הטיח הקיים ולבצע טיח מחדש לבניין.

בניינים במצב טוב עלויות השיפוץ שלהם נמוכות יותר.

כאשר מתחילים בהליך שיפוץ בניין יש תחילה לחשוב על מטרת השיפוץ והתקציב אותו מעוניינים בעלי הדירות להשקיע. ניתן לבצע שיפוץ קונסטרוקטיבי בלבד בכדי לטפל בבעיות ההנדסיות של הבניין ללא טיפול קוסמטי . לא מומלץ  לבצע אך ורק תיקון קונסטרוקטיבי מכיוון והתועלת הרבה שבחידוש חזיתות מבנה מתקבלת כאשר מבצעים שיפוץ המעניק למבנה מראה חדש ואיכותי.

שיפוץ בית משותף מחיר  ברחבי הארץ , שיפוץ בית משותף עם קבוצת עידן

קבוצת עידן הנה חברת בניה מנוסה בתחום שיפוץ הבתים המשותפים. החברה עובדות בפרויקטים רבים ברחבי הארץ בשיתוף עיריות רבות כמו עירית תל אביב עם חברת הבת עזרה ובצרון,האחראית לשיפוץ וחידוש חזיתות מבני ברחבי העיר תל אביב בעבודות שונות כמו חיזוק אריחי שיש, ביצוע טייח מחדש ושליכט צבעוני, חיזוק מבנים מחופים בפסיפס , ביצוע חיפוי לוקו בונד ועוד.

לקבוצת עידן צוותי עבודה קבועים,  שכל צוות מתמחה בתחום שיפוץ ספציפי וכך לקוחות החברה זוכים למוצר האיכותי והמתקדם ביותר בתחום שיפוץ הבתים המשותפים.  אז אם אתם חיים בבניין עם טייח רופף, או בניין מחופה בשיש אשר האריחים מתפרקים וצונחים מטה ומסכנים את העוברים ושבים פנו לקבוצת עידן עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות .

דוגמא למפרט שיפוץ מלא בגמר סופי של שליכט צבעוני חיזוק אריחי שיששיפוץ בית משותף מחיר

פרק 1 – תיקון וצביעת קירות חוץ
1.1תיקון קירות חוץ עם טיח חלק/שפריץ קיים וגמר שליכט צבעוני:
העבודה כוללת קילוף שפריץ וטיח רופף, שיקום רכיבי ברזל ובטון לקויים, יש לחשוף את הברזל הזיון ולנקות במברשת פלדה (יש לחשוף עד להגעה לתשתית ברזל תקינה המרוחקת כ 2 ס"מ מהבטון בשני צדדיו), יש ליישם חומר "אמאקו ננוקריט AP" או ש"ע, יסוד אנטי-קורזיבי על  שיפוץ בית משותף מחיר הברזל על פי ההנחיות של גב האריזה ולהמתין לייבוש מלא.שיפוץ בית משותף מחיר
מעליו, על תשתית לחה, יש ליישם חומר "אמאקו ננוקריט R4" או ש"ע על פי ההנחיות של גב האריזה ולהמתין לייבוש מלא.
סיתות כל הבליטות הקיימות וטיח שפריץ קיים בקירות ובתחתית קורות על לקבלת משטח אחיד.
שטיפת הקירות בלחץ 180 psi, ישום שכבת טיח מיישרת וגמר ציפוי קירות עם שליכט צבעוני כולל יישום יסוד קושר מדולל ב 25%-30% טרמפנטין בשכבה אחת.שיפוץ בית משותף מחיר.
השליכט יבוצע ללא הפסקות עבודה במשטחים שלמים על מנת להימנע מתפרים נראים לעין. למפקח שמורה הזכות לדרוש מהקבלן קילוף וביצוע מחדש במקרה שיהיה תפר ועלות התיקון תחול על הקבלן.

מיקום: כל החזיתות, בליטות, כרכובים, עמודים וקירות קומת העמודים ופנים מרפסות חיצוניות.

העבודה כוללת: פירוק והחזרת רשת יונים, סגירת פתחים, עבודות בטון וטיח, הסרת חוטים וכיו"ב מהקירות עד לביצוע מושלם ולפי הוראת המפקח, הכל ועד לביצוע מושלם.

גוונים ומרקם (גודל גרגיר) השליכט יקבעו ע"פ בחירת המזמין.שיפוץ בית משותף מחיר

מ"ר00

קבוצת עידן מתמחה בביצוע שפיוץ מבנים חיצוני  מדריך לשיפוץ בניין

שיפוץ בניין משותף

הליך חידוש מבנה במסגרת שיפוץ בניין משותף  שמחזק את המבנה ומונע מהתפתחות נזקים קונטרוקטיבים למבנה מכיוון ובמהלך שיפוץ בניין משותף בשלב הראשון

מטפלים בסדקים הקיימים במבנה ומטפלים בברזל חלוד שעבר תהליך קורוזיבי בשל כשל בביצוע וחדירת מים אל תוך המבנה וחילחול לאזור הברזל בתוך הבטון.

בשלב הראשון הברזל מחליד ומתחיל להתנפח כתוצאה מהניפוח הבטון שמכסה את הברזל מתחיל להיסדק וליפול , חשוב לטפל כבר בשלב הראשוני שמבחינים בבטון שמתפרק

מכיוון והברזל החלוד מחליש את הבניין ואי טיפול עלול לגרום לנזק בלתי הפיך במקרה הגרוע ביותר.

שיפוץ בניין משותף באחריות וועד הבית

וועדי בתים רבים מעוניינים לבצע שיפוץ בניין למבנה בו הם מתגוררים, לאחרונה התחום התפתח מאוד בישראל ונהייתה מגמה של שיפוץ מבנים חיצוני שהולכת ומתפתחת.

היום כבר ברור לעוסקים בתחום הנדלן שבניין משותף שעבר שיפוץ חיצוני למבנה משביח את ערך הדירות ואת רמת הסחירות של הדירות.

בערים רבות קיימים ארגוני מלכ"ר אשר מעודדים וועדי בתים ובעלי דירות לקדם תהליך שיפוץ בניין בבית המשותף בו מתגוררים.

המבנים שנבנו בארץ עד לשנות 80 ברובם בוצעו בגמר של שפריץ הסיבה לכך היא עלות ביצוע זולה ומהירות ביצוע.

למבנים אלה מספר אלטרנטיבות לשיפוץ קבלן שיפוצים .

בשלב הראשון לשיפוץ בניין משותף

בגמר שפריץ שוטפים את המבנה בלחץ מים מוגבר בעזרת גרניק ובכך מסירים פיח, לכלוך, חתיכות בטון רופפות .

בשלב השני לשיפוץ הבניין מטפלים בברזל החשוף הגלוי מנקים אותו במברשת פלדה ומורחים בחומרים אנטי קורוזיבים דוגמאת סיכה 610.

באזורים בהם הברזל חשוף בבניין מתנפח בדרך כלל הטיח וחשוב מאוד לחשוף את האזורים המנופחים.

בשלב זה מטפלים בסדקים בבניין, כמעט בכל המבנים קיימים סדקים באזור חיבור בין בלוק לבטון מכיוון ובעבר לא הקפיד על רשת אקספנדד בחיבורים, במעקה הגג לרוב קיים הסדק המשמעותי ביותר.

לאחר מכן ישנה חלוקה של צביעת הבניין שעובר שיפוץ בצבע חוץ להעניק למבנה מראה חדש.

בשיפוץ זה הנראות של גמר הבניין לא משתנה ומדובר למעשה בחידוש הקיים.

שיפוץ בניין פסיפס, שיפוץ בניין חיפוי שיש, שיפוץ בניין טייח שיפוץ בניין חיזוק שיש

אפשרות נוספת היא בשלב הזה של השיפוץ בניין לבצע טייח מחדש לבניין לעיתים ניתן לעשות את הטיח החדש על גבי הטיח הקיים בחומרים ייעודים לכך, דוגמאת קאסה נובה של חברת נירלט,עוצמת הטייח חזקה ורמת השליפה גבוה אפילו מטיח שמוכן במפעל.

לרוב הגמר הנו בשליכט צבעוני שהינו חומר אלסטי מודרני הנותן למבנה נראות חדשה לגמרי, מומלץ מאוד לבצע שיפוץ עם גמר שליכט צבעוני מכיוון והתועלת המפיקים מהפרויקט מעולה והבניינים שעברו שיפוץ נראים כאילו בנו בניין חדש ולא שיפצו בניין ישן.

קבוצת עידן הינה קבלן מורשה בעזרה ובצרון בעיריית תל אביב ובאגודה לתרבות הדיור בח ל ת נתניה ומורשית לבצע עבודות בניה הנדסיות בכל העיריות בארץ.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני לשיפוץ בניין

בשלב הראשון לשיפוץ בניין משותף

פותחים ומסטטים את הבטון מסביב לברזל הפגום ומנקים את הברזל החלוד בעזרת מברשת פלדה עד שמגיעים לברזל נקי מחלודה ומקורוזיה , לאחר מכן מורחים על הברזל חומרים

אנטי קורוזיבים אשר מפסיקים את התיישנות החומר .

ישנם מספר חומרים מומלצים בשוק , חשוב לבחור במוצר איכותי ומוצר העומד בתקן הישראלי מכיוון ושיפותץ בניין משותף שנעשה בצורה נכונה יכול לתת שקט לבעלי הדירות בבניין ל-15 שנה לפחות

שיפוץ בניין משותף
שיפוצי

שלב ראשון  שיפוץ בניין משותף -יש לקיים אספת דיירים עם כל בעלי הדירות , חשוב לפעול לפי חוקי הבית המשותף ולקיים ישיבת דיירים תקנית, באסיפת דיירים זו יש להעלות את הצורך הקיים בשיפוץ הבניין

שלב שני שיפוץ בניין משותף -החתמת דיירים על הסכמה על ביצוע הפרויקט/ביצוע הצבעה חוקית באסיפת הדיירים וקבלת החלטה על ביצוע עבודות השיפוצים בבניין, שיפוצים בניינים משותפים.

שלב שני שלישי שיפוץ בניין משותף, שיפוץ בניינים משותפים

שלב שלישי שיפוץ בניין משותף- פניה לחברת בניה המתמחה בביצוע עבודות שיפוצים בבתים משותפים לקבלת הצעת מחיר לביצוע הפרויקט במקביל ניתן לפנות   לארגון דוגמאת עזרה ובצרון אגודה לתרבות הדיור וחלת נתניה

שלב רביעי  שיפוץ בניין משותף- ביצוע כתב כמויות ופירוט עבודות השיפוץ  על ידי מפקח בניה או מהנדס אזרחי

שלב חמישי שיפוץ בניין משותף- קבלת הצעת מחיר מקבלנים

שלב שישי שיפוץ בניין משותף- ביצוע עבודות הבניה  חשוב בשלב זה לוודא כי הקבלן מבצע את עבודות שיפוץ הבניין בצורה מקצועית ולא מחפף באיכות העבודה

שלב שביעי שיפוץ בניין משותף,

שיפוץ בניינים משותפים, 

שיפוץ בניין משותף
שיפוץ בניין

– אתם יכולים להנות מבניין משופץ אשר נראה טוב יותר והרבה יותר כיף לחזור הביתה

שיפוץ בניין משותף, שיפוץ בניינים משותפים  מבחינה קונסטרוקטיבית

לאחר הטיפול בברזל יש לסגור את הבטון בעזרת חומרים המיודעים לשיקום בטונים, גם כאן אסור להתפשר על איכות המוצר ויש לבחור מוצר איכותי שנבדק על ידי מכון התקנים.

לאחר מכן עוברים לשלב סידור צנרות המים, החשמל ניקוז המזגנים וכו, את מה שמבוטל מפרקים ואת הצנרות הנותרות מחברים למבנה בעזרת שלות מגלוונות וצובעים אותם לאחר מכן בצבע שיבחר לבניין , כמו כן ניתן לייצר תעלת פח או אלומיניום ולהכניס את הצנרות אל תוך התעלה ובכך להסתיר אותם ולשפר את נראות חזית הבניין שעובר שיפוץ.

שיפוץ בניין משותף בליווי אדריכ החברה

כמו כן בשלב זה מתקינים ניקוז מאסף לצנרות המזגנים ומחברים את הצינורות המשורשים לאחר שהוחלפו בחדשים לתוך ניקוז המזגנים המשותף, שלב זה חשוב ביותר שכן מזגנים מטפטפים על שיפוץ חדש עלולים לייצור כתמים של עובש וירקת ובכך להרוס למעשה את השיפוץ היקר שבוצע.בשלב הבא בוחרים את סוג הגימור שמעוניינים הדיירים לבצע בבניין המשותף, ניתן לבצע תיקוני טיח נקודתי בדוגמאת השפריץ או הגימור הקיים ואז לצבוע בפריימר איקס אשר מהווה שכבת חומר מקשרת בין הצבע החדש והטיח הישן, את הפריימר איקס מגוונים בצבע שנבחר לצבוע את הבניין .

שיפוץ בניין  עם קבוצת עידן מבטיח לכם שיפוץ בניין  שיבוצע בצורה מקצועית ומהירה!

שיפוץ בניין משותף תל אביב

פנו אלינו עוד היום לקבלת מחיר שיפוץ בניין משותף וליווי בתהליך הפניה לעזרה ובצרון אגודה לתרבות הדיור וחלת נתניה!!

עלות שיפוץ בניין משותף

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30