עלות שיפוץ בניין משותף

עלות שיפוץ בניין משותף

בעלי דירות בבניינים רבים הבינו לאחרונה את הערך הרב והתועלת המתקבלת כתוצאה משיפוץ בניין משותף וכיום ניתן לראות יותר ויותר בניינים העוברים תהליך של שיפוץ חיצוני למבנה.

פרויקט שיפוץ בניין חיצוני מוסיף רבות לאיכות החיים מכיוון שלמרות שרוב הדירות בבניין בדרך כלל עברו שיפוץ ונראות יפות ומתוחזקות החוץ של המבנה עדיין מיושן ונראה לא טוב.

כאשר מחליטים לבצע שיפוץ יש להחליט תחילה על סוג השיפוץ : האם מעוניינים לבצע חיזוק עמודים ותיקונים קונסטרוקטיבים למבנה ? האם מעוניינים לבצע תיקונים קוסמטיים נקודתיים או מהפך של ממש?

מחירים לשיפוץ בניין משותף

המחירים לשיפוץ בניין משתנים בהתאם לסוג העבודות המבוצעות על ידי קבלן שיפוץ בניין אותו תבחרו לביצוע העבודה. בעוד ששיפוץ נקודתי פשוט יכול להתחיל בפחות מעשרת אלפים ש"ח לבעל דירה בבניין משותף, המחיר לשיפוץ מקיף כולל חדרי מדרגות ,חניות ועוד יכול גם להגיע למחירים גבוהים משמעותית ועד ל – 80,000 שח בבניין ללא הרבה דיירים המעוניינים לבצע עבודות שיפוץ מקיף וכולל.

עלות שיפוץ בניין משותף בתל אביב משתנה בהתאם לדרכי הגישה לבניין בעוד שבמרכז העיר יקר יותר לשפץ מכיוון ויש בעיות רבות בנגישות ובאספקת חומרי בניה . הסעת הפועלים אפילו משפיעה על המחיר מכיון ולהגיע למרכז תל אביב בשעות הבוקר כרוכה בעמידה בפקקים רבים קבלן שיפוצים.

 

סוגי השיפוץ בניין הנפוצים בישראל  – עלות שיפוץ בניין משותף

עיבוי חיזוק וחידוש עמודים בקומת העמודים  – בבניינים בהם נראה כי העומס המופעל על העמודים גורם לסדקים ולפגיעה ביסודות הבניין ובמצב זה יש צורך לחפור מטר בעמודה לקלף את כל הבטון הפגום לטפל בברזל החשוף ואז לצקת עיבוי קונסטרוקטיבי לעמודים אשר יחזק אותם וימנע אפשרות קריסה זמן רב לאחר השיפוץ.

שיפוץ צבע כללי עלות שיפוץ בניין משותף – שיפוצים צבע כללי לכל הבניין וחידוש הנראות נע בין 10,000 ש"ח ל – 20,000 ש"ח. 

טייח מחדש  – המחיר נע  בין  שיפוץ בניין20,000 ש"ח ול – 30,000 ש"ח לדייר .

ביצוע חיפוי שיש חדש  – לרוב מתקינים שיש מקומי או שיש חברוני או שיש איטלקי / סיני . המחירים מגיעים לסביבות 50,000  ש"ח לבעל דירה בבניין.

 

חיזוק אריחי שיש  – המתנתקים מבניין קורה בהרבה מבנים שבוצע בהם חיפוי שיש .המחיר הנו בסביבות 25,000 ש"ח לבעל דירה .

קבוצת עידן מציעה ליווי מלא של תהליך שיפוץ הבניין החל משלב קבלת החלטה על התקציב ועד לביצוע מושלם כולל ליווי מלא של אדריכל החברה וביצוע הדמיות ללא עלות!!

 

עלות שיפוץ בניין משותף

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד