עלות שיפוץ בית פרטי

בעלי בתים פרטים רבים מחליטים על ביצוע פרויקט שיפוץ בית פרטי ושואלים את השאלה מהי עלות שיפוץ בית פרטי? כמובן שלמול שאלה מעין זו לא ניתן לתת תשובה מושכלת , רצינית ובעיקר מדויקת. למתן תשובה נדרשים עוד פרמטרים אודות שיפוץ הבית, כגון: האם השיפוץ מינורי או גורף? האם נדרשת החלפת רצפה, האם נדרשים הלכי התקנת מערכות חשמליות שונות ועוד.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

עלות שיפוץ בית פרטי

תחילה נסקור את אפשרויות השיפוץ ונתמחר כל חלק משיפוץ בנפרד. לשם הנוחות נציין מחירים המתאימים לבית פרטי בגודל של 100 מ"ר ולכל בעל בית פרטי המעוניין להעריך את עלות השיפוץ הצפויה לו יכפיל את עלות השיפוץ במכפלות של מאה וכו'.

שיפוץ פנים כללי הכולל ליווי של מעצבת פנים וכולל בתוכו שבירות כלליות  כגון עקירת מרצפות. ביצוע תשתיות חדשות לבית הכוללות תשתית חשמל חדשה, תשתית ביוב חדשה , תשתית גז חדשה , תשתית מיזוג חדשה , תשתית חשמל חכם, תשתית תקשורת הכוללת מצלמות, אזעקות, רמקולים סראונד ולאחר מכן ביצוע עבודות גמר הכוללות חלוקה מחדש של הבית, ריצוף כללי חדש, התקנת סניטציה חדשה לחדרים הרטובים, מטבח חדש קומפלט, מזגנים חדשים ובכלל שיפוץ מקיף ומלא של כל מערכות הבית המחיר הנו נע בין  250,000 ש"ח ל -450,000 ש"ח כולל הכול לרמת גימור גבוהה וטובה וכולל מע"מ.

שיפוץ פנים לא יסודי ושיפוץ חיצוני -עלות שיפוץ בית פרטי

כעת לאחר שהבנתם פחות או יותר עלויות של שיפוץ קומפלט נעבור להערכת מחיר לשיפוץ פנים לא יסודי שאינו כולל הריסת קירות , החלפת תשתיות חשמל, אינסטלציה ומיזוג, אך כולל החלפת ריצוף/הדבקת ריצוף, חידוש חדרי אמבטיה על ריצוף חדש וסניטציה חדשה, שידרג ארונות מטבח, צביעה כללית של הבית והחלפת נגרות דלתות פנים . במקרה זה מדובר בסכום  שנע בין 100,000 ש"ח ל – 150,000 ש"ח לבית פרטי, 100 מ"ר (הכפילו בכדי להתאים לגודל הבית שלכם להערכת עלות שיפוץ בית פרטי לא יסודי).

בשיפוץ חיצוני, עלות שיפוץ בית פרטי משתנה בהתאם לסוג חומרי הגמר הקיים במבנה כיום וחומרי הגמר המעוניינים להתקין במבנה לאחר השיפוץ.  נצא מנקודת הנחה כי בית פרטי הנכנס להליך שיפוץ אינו מחופה בשיש ומעוניין לבצע טייח מחדש עם גמר חלקי של שיש ורוב הגמר החיצוני יהיה שליכט צבעוני הנהוג כיום. המחיר לשיפוץ החיצוני קומפלט כולל חומרים ועבודה עשוי להגיע עד כ 100,000 ש"ח לגודל בית של 100 מ"ר.

עלות שיפוץ בית פרטי

More to explorer

שיפוץ מעטפת

פעמים רבות אנחנו מרגישים צורך עז לשפץ את הבניין, אבל לאו דווקא בכיוון של לובי הבניין או חדר המדרגות, ולא דווקא בכיוון

צביעת בניינים

צביעת בניינים היא פעולה שניתן להזמין כפעולה העומדת בפני עצמה או כהמשך לפרויקט שיקום מבנים. התהליך של צביעת בניין יכול להיות תהליך

מדריך שיפוץ בניינים ישנים

שיפוץ בניינים ישנים יכול להפוך מהר מאוד לפרויקט שיקום מבנים אם במהלך השיפוץ מתגלים ליקויים שיכולים להעמיד את יציבות המבנה ואת חוזקו

1-700-70-90-30