תפריט

עלות בניית בית פרטי עד מפתח

כאשר מעוניינים לדעת מהי עלות בניית בית פרטי עד מפתח תחילה יש לענות על מספר שאלות בסיסיות בכדי לאפיין את סוג הפרויקט שלכם מכיוון וטווח המחירים לבניית בית פרטי רחב מאוד ונע בין 4,000 ש"ח למטר רבוע לבניית בית פרטי מבניה קלה בצפון הארץ מחיר של קבלן מפתח לבניית בית פרטי.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

ועד ל – 10,000 ש"ח למטר רבוע לבניית וילה מפוארת במרכז הארץ.

עלות בניית בית פרטי עד מפתח

המאפיינים המשמעותיים ביותר לחישוב עלות בניית בית פרטי עד מפתח:

 • סוג הבניה -בניה קונבנציונלית מבטון יקרה יותר מבניה קלה. בקונסטרוקציית פלדה כיום ניתן לחסוך משמעותית במחיר עלות הבניה כאשר בונים מבניה קלה.
 • גודל הבית הפרטי אותו בונים ככל שהבית גדול יותר כל המחיר המומצע למטר רבוע יורד.
 • מספר הקומות – בניית בית חד קומתי יקר יותר למ"ר מאשר בניית בית פרטי בעל 2 קומות מכיוון ובקומה השנייה חוסכים את עלות הביסוס והרצפה שהיא למעשה התקרה של קומת הקרקע.
 • חומרי הגמר שמשתמשים לבניה ככל שתבחרו בחומרי גמר יקרים יותר מין הסתם עלות בניית בית פרטי עד מפתח יעלה., בניית בית פרטי לעבודות בניה.
 • מרפסת תלויה מחיר עד מפתח
 • אזור המגורים- באזור מרכז הארץ מחירי הבניה יקרים יותר מכיוון ויקר יותר לבנות : הפקקים הרבים, הרחובות הצרים וצפיפות האוכלוסייה מקשים על קבלני הבניין והמחיר בניה למטר עולה.
 • הקבלן חשוב לבחור בקבלן שהגיש הצעת מחיר במחיר הוגן אך יותר מכל חשוב לוודא כי הקבלן בעל רישיון קבלן בתוקף ובעל הניסיון הנדרש לביצוע פרויקט איכותי.
 • רמת הפיתוח של המגרש  – ככל שהמגרש ימצא בשטח הררי יותר ויהיה צורך בחציבות בסלע וקירות דיפון במדרונים עלות בניית בית פרטי עד מפתח תעלה.

ליווי אדריכלי בבניית בית פרטי

ליווי אדריכלי – יוזמה פרטית לבנייה, כזו שלא משותפת לעוד משפחות, כזו שמשקפת אתכם, היא זו המאפשרת לאדם לייצג צרכים פרקטיים ואסתטיים ולהשפיע על אדריכלות המבנה המוקם. מעורבות היזם בתהליך הנה חובה ותשפיע על יצירת שפה משותפת עם המתכנן הקשוב, המיטיב לנתח צרכים ותוביל להצלחה בהקמת המבנה. איכות עיצובית תבוטא בתפקודי המבנה ותוביל לעלייה בערך הנכס.

אדריכלות במיטבה כשהיא משלבת פרקטיות, נוחות ואסתטיקה. פרקטיות ונוחות נתנים להגדרה בקלות יחסית,  אך אסתטיקה היא בעיני המתבונן וטווח ההתייחסות הנו רחב ואינו זהה. האדריכלות הישראלית מאופיינת בריבוי השפעות, שאינן מאפשרות לה לקבוע קו עיצובי משלה. ריבוי השפעות יוצר נטייה לתכנן מבנים המושפעים מטרנדים חולפים המופיעים אחת למס' שנים בשכונות מגורים רבות ומציגים בניה חסרת אמירה אישית. אם זאת ניתן לזהות כי לא מעט אדריכלים יצרו עיצובים מקוריים שחינם לא סר ולו רק בשל שימור אותו קו תכנון על זמני תוך התייחסות לסביבה אנושית ולסביבה בה היא מתגוררת: קו עיצוב עירוני מובהק או קו המתכתב עם סביבה כפרית ומתמזג לתוכה.  אדריכל קב' ע.י.ד.ן מאמין כי אותו קו שחינו נשמר לאורך שנים יהיה זה שישביח את הנכס בשווי מכירה עתידי.

אדריכל המתמחה בבניית בית פרטי

אדריכל המבנה הנו הציר המרכזי עליו סובב תהליך התכנון. הכימיה בינו לבין היזם תשפיע רבות על מידת הצלחתו של הפרוייקט. בפגישת ההכרות עם האדריכל מוטב כי היזם יבחן התאמת תיק עבודות של האדריכל, מה מאלה מדבר עליו. בנוסף, מעיד אדריכל קב' ע.י.ד.ן איכות התקשורת בין האדריכל ליזם חשובה לא פחות : האם האיש קשוב אליכם? נינוח? האם הוא באמת מנסה ללמוד את סגנון החיים שלכם ע"י הצגת שאלות מכוונות? ולבסוף, יש לבחון את התאמת העבודה למסגרת התקציב.  במידה והיזם עדיין לא מזהה את הקו שלו הרי שיוכל להיכנס לאתרים באינטרנט, לחפש אדריכלים ולבחון תיק עבודות של כל אחד מהם. יש להניח כי הליך חיפוש זה יביא למציאת קו עיצובי ראשוני . בנוסף, במידה וקיים קו תכנוני ראשוני אך בדרך צצו בעיות תכנון נקודתיות שהיזם לא זיהה להן פתרונות, הרי שאפשרי שבעבודות שיצפה בהן יעלה מענה ופתרון לבעיות תכנון אלה.

היעוץ יצא לדרך בבחינת נתוני השטח מול צרכי היזם והתקציב, כאשר נכתבת פרוגרמה תכנונית מפורטת ומלאה לשטח כולו, למבנה ולכל חלל בו.  אדריכל קב' ע.י.ד.ן מציין כי לא פעם הייעוץ שנתן גלש לסקיצות לחללי המבנה והעמדתם על השטח. כל הרחבה כזו מקרבת את היזם להבנה מלאה מה עומד לפניו קבלן לבניית בית פרטי.

עלות מומצעת של אדריכל בפרויקט של בניית בית פרטי כולל קבלת היתר בניה

שכרם הממוצע של אדריכלים נע בין 25$-45$ למ"ר בנוי. המחיר תלוי כפי שמקובל במקצועות חופשיים בכישרון, הניסיון והביקוש של האדריכל. מחיר נמוך  עשוי להעיד על בעייתיות מסוימת, יש לבחון זאת. הצעות גבוהות יעידו על אדריכל מבוקש ומצליח המאמין בעצמו ובעבודתו.  במידה ובחרתם בעבודה על הפרויקט מתחילתו ועד סופו בקב' ע.י.ד.ן הרי שהתמחור יהיה הוגן ומשתלם.  כמובן שיש גם חשיבות ליזם ולשלב בו הוא נמצא כאשר הוא מגיע לקבלת ייעוץ אדריכלי, עד כמה הוא "סגור" על עצמו.

שירותיהם של אדריכלים שונים מאחד לשני ואם זאת עדיין קיים מתווה בסיסי שאותו היזם צריך לקבל:

 • ייעוץ בהכנת הפרוגרמה.
 • הכנת סקיצות הכוללות חלוקה עקרונית של החללים, סימון פתחים, תכנית למיקום אביזרי רהוט במבנה ותכנית עקרונית לפיתוח השטח.
 • הדמיה ממוחשבת – הדמייה בקנה מידה מדוייק תאפשר סיור תלת ממדי בחדרי המבנה תוך התייחסות לחלוקה,לחדירת האור מהחוץ ולמיקום פרטי רהוט. ההדמיה גם תאפשר להשקיף על המבנה מבחוץ ע"י סיור בחצר וברחוב הסמוך, כך שהיזם יוכל לראות את ביתו ביחס לאחרים באותה שורה הסמוכים אליו ובכלל ברחוב.
 • הכנת תוכנית אדריכליות והגשתן לוועדה לתכנון תוך תיאום עם היועצים השונים עד לקבלת היתר.לאור העובדה כי קב' ע.י.ד.ן נמצאת בקשר רציף עם ועדות תכנון בערים רבות בארץ, הרי ברור כי תהליך העבודה למולן מוכר לנו, נעשה אין ספור פעמים על ידנו ובהחלט נשמח להסיר זאת מהיזם, קבלן מפתח לעבודות בניה.
 • הכנת תוכנית עבודה אדריכלית מפורטת שבה בין השאר, רשימת אלומיניום, פתחים ותוכניות למיקום נקודות חשמל, תקשורת ותאורה.
 • אדריכל המבנה ישמש כאחראי ביקורת בפני הרשויות לצורך פיקוח עליון אדריכלי הכולל :

ביקורת בשלבי הבנייה העיקריים – יסודות, רצפה, גמר.

הנחיות למפקח / מנהל עבודה

טיפול בעבודות גמר – טופס 4.

במידה והיזם לא לוקח מפקח / מנהל עבודה צמוד, הרבה מטלות יפלו על כתפי האדריכל. כמובן שהאדריכל יגבה סכום נוסף בכל טיפול שלא כולל את המשימות הרגילות. בקב' ע.י.ד.ן , המגישה ליזם את כל ה"חבילה" , אין לכך כל משמעות . אנו מלווים את

היזם בכל השלבים וכך גם בפיקוח ובטיפול בעבודות גמר.

עלות בניית בית פרטי עד מפתח עם קבוצת עידן, עלות שיפוץ בית פרטי

קבוצת עידן הנה קבלן רשום ברשם הקבלנים לחברה ניסיון בביצוע מעל 60 בתים פרטיים ברחבי הארץ , וילות בודדות, וילות מדורגות על צלע הר, בתים משותפים בפרויקט הרחבת קיבוץ ובניה קלה של וילות ברמת גימור מעולה.

קבוצת עידן פועלת ובונה בתים פרטיים במחירים הוגנים. עלות בניית בית פרטי עד מפתח בקבוצת עידן הנה מחיר תחרותי החל מ –  4,000 ש"ח לא כולל מע"מ לבניית בית פרטי בצפון הארץ, בניית וילות באזור השרון ותל אביב במחירים של 5,000 ש"ח

למ"ר לבניה איכותית ויוקרתית. לקבוצה מבחר עבודות מרשים. אנו מזמינים אתכם לראות פרויקטים שביצענו ולהתרשם מאיכות הבניה, איכות חומרי הגמר ורמת השירותיות שהחברה מפגינה .

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לבניית בית פרטי עד מפתח .

מתעניינים רבים ברכישת מגרש לבניית בית חלומותיהם או בעלי מגרשים המעוניינים להגשים את חלומם ולבנות בית פרטי ושואלים את עצמם כמה עולה מטר בניה עד מפתח ?

בכדי לענות על השאלה יש לשאול מספר שאלות בכדי להבין פרטים נוספים אודות הבית אותו מעוניינים לבנות. זאת מכיוון ומחירי הבניה של קבלן מפתח משתנה בהתאם לאופי המבנה ואזור הגאוגרפי בארץ. כמה עולה מטר בניה עד מפתח – משתנים רבים.

כמה עולה מטר בניה עד מפתח

תחילה חשוב להבין על מה בדיוק מדברים כאשר מדברים על עלות בניה של מטר מרובע עד מפתח. ראשית בכדי להגדיר גבולות גזרה המחיר למטר מתייחס רק למטר בתוך הדירה או הבית הפרטי אותו בונים ולא כולל בתוכו עלויות נוספות כגון פיתוח מגרש הן כתשלום לעירייה או לרשות המקומית והן בעבודות הפיתוח אשר מבצע הקבלן,במהלך הבניה מומלץ לשכור שירותיו של מפקח בניה גם לפרויקט שיפוץ בניין  ? כנסו לקישור וגלו בעצמכם

עבודות הפיתוח המתחילות כעבודות הראשונות בתהליך הבניה הכוללות חציבה בהר או חפירה בחול או באדמה בכדי להכין את גובה השטח לרצפת גובה האפס, אפס שבקומת הקרקע. כמובן שככל ששטח הבניה עליו מוקם הבית הררי ונדרשות בו עבודות חפירה ודיפון רבות מחיר עבודות הפיתוח הולך ועולה. אם באזורים שטוחים וישרים עלויות עבודות הפיתוח, שלב א' מסתכמות באלפי שקלים בודדים לעומת אזורים הרריים,חיפה למשל,בשכונת דניה ,יכולים להגיע לכדי מאות אלפי שקלים ואף להתקרב למיליון ש"ח רק עבור פיתוח המגרש ולא כולל עבודות גינון שבילים וכו'.

כמה עולה מטר בניה עד מפתח.

מה כולל מחיר מטר בניה, כמה עולה מטר בניה עד מפתח

כמו כן מחיר מטר בניה לא כולל את עלות בניית המרפסות של הבית. בדרך כלל עלות בניית המרפסות של הבית הנו כחצי ממחיר בניית השטח העיקרי של הבית חשוב לציין כי העבודה צריכה להתבצע על ידי קבלן בניין רשום..

המחיר כולל מטבח, מזגנים, פרטי נגרות דלתות פנים וארונות רחצה , דלת כניסה תשתית חשמל ומים מלאה .

ככלל ,בניית בית חד קומתי יהיה יקר יותר למטר רבוע מבניית דו קומתי מכיוון שבקומה השנייה חוסכים כלונסאות ורצפה.

מחירים למ"ר עד מפתח: קבלן מפתח לעבודות בנייית וילות

 • אזור המרכז  – בניית וילה פרטית 9,000 -5,500 ש"ח למ"ר .
 • אזור עמק חפר –  בתים פרטיים 5,000-8,000 ש"ח למ"ר.
 • אזור הצפון והדרום  – בתים פרטיים 4,000-6,000 ש"ח למ"ר.
 • בסוף הבניה מומלץ להזמין חברת בדק בית כמה עולה חברת בדק בית ? כנסו לקישור וגלו

המחיר משתנה בהתאם לרמת המפרט חומרי הגמר ועוד .

מחיר בניית מרפסות תלויות -החל מ75,000 שח בכל הארץ

קבוצת עידן מתמחה בביצוע עבודות הנדסיות קבלן עד מפתח בפרויקטים שונים בכל רחבי הארץ.

אנו בקבוצת עידן מאמינים כי הבטיחות היא מעל הכל לכן מומלץ מאוד לבצע הדרכות עבודה בגובה לכל הפועלים

קורס עבודה בגובה מחיר

כמה עולה מטר בניה עד מפתח

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30