עלות בניית ממד

פנו עוד היום לקבוצת עידן לקבלת הצעת מחיר להוספת ובניית ממד במחיר הוגן ואיכות מעולה.

עלות הקמת ממד

עלות בניית ממד משתנה מאזור לאזור ומעיר לעיר, ישנם ממדים בגדלים שונים ובמחירים שונים בהתאם.

גודל ממד מינימלי הוא 13 מר ברוטו לכל דירה בישראל ולכן רוב הלקוחות והדיירים בוחרים לבנות מד בגודל מקסימלי שכל מדובר בחדר לכל דבר ועניין אשר מאפשר שימוש רגיל כחדר ילדים או עבודה אורחים או ארונות

כל אחד בוחר כיצד להשתמש בממ"ד.

מרפסות תלויות

מרפסות שמש

שיפוץ בניין

עלות בניית ממד בבית משותף נעה בין 125,000 ש"ח – 160,000 ש"ח לממד.

משתנים נוספים אשר משפיעים על מחיר הממ"ד הינם:

מספר הדיירים בבניין המשותף שמוסיפים ממ"דים לדירות.

גודל הממ"ד , לעיתים בשל אילוצי תכנון בבניינים בעלי מגבלות תכנוניות נאלצים לבנות ממ"ד קטן יותר  מהסטנדרט של 13 מר ברוטו  ולכן עלות בניית הממ"ד יורדת.

פיקוד העורף מנחה את הקבלנים והמתכננים להמשיך את רציפות הממ"ד ב70% מקירותיו מתחתית המבנה ועד הקומה האחרונה ולכן הדיירים שבונים ממ"ד משלמים מכים את מחיר הדילוג ובכך עלות בניית הממ"ד עולה.

תהליך בניית ממ"ד בבית משותף

בשלב הראשון בתהליך הוספת ממ"ד בבית משותף יש לקבל את הסכמת השכנים לביצוע הפרויקט, נדרשת הסכמה של 60 % מבעלי הדירות בבניין, שלא כמו בפרויקט שיפוץ בניין משותף בו נדרש רק 50% הסכמה.

בשלב הבא יש לבחור חברת בניה שתבצע עבור הלקוח את התכנון או לחילופין לבחור באדריכל המתמחה בתחום הוספת הממדים וקבלת היתרי בניה לתוספות בניה.

כאשר בוחרים חברה חשוב לוודא כי לחברה בניסיון בתכנון וקבלת היתר בניה וניסיון בביצוע עבודות בניה והוספת ממ"דים למבנה קיים.

היתרון הגדול בבחירת חברת בניה אשר מבצעת פרויקט כולל תכנון וביצוע  כך למעשה הלקוח יודע בדיוק כמה עולה הפרויקט בדיוק ללא הפתעות וללא סיכונים שהמחיר יעלה בשל תכנון שגוי , כמו כן לרוב התוצאה תהיה איכותית יותר וההיתר יתקבל יותר מכיוון ולחברה ניסיון בתכנון והיא מכיר את התליכים הנדרשים לשלם קבלת היתר .גם מבחינת אחריות על החברה -כאשר התכנון והביצוע מבוצעים על ידי גוף אחד הוא האחראי הבלעדי לפרויקט ובכך הלקוח ידע שיש לו כתובת אחת בלבד לבוא אליה עם תלונות ובעיות , שכן כאשר התכנון מבוצע לבד והביצוע לבד ההתאמה לשטח תהיה פחות מיטבית ואם יצוצו בעיות בביצוע הקבלן יטיל את האחריות על הפגמים בתכנון על האדריכל והאדריכל יצביע על הקבלן כאחראי למחדל והלקוח יפול בין הכסאות שכן אף צד לא ייקח אחריות .

עלות בניית ממ"ד בפרויקט בו הביצוע והתכנון בגוף אחד לרוב יהיה זול יותר והתהליך יהיה פשוט יותר ללקוח .

ישנם ממ"דים מוכנים יבילים המתאימים לבתים פרטיים , עסקים בתי ספר וגני ילדים, עלות בניית ממד

המגיעים מוכנים מהמפעל, ממדים מסוג זה זולים יותר אך פחות פונקציונלים כחדר מכיוון והתשתיות אליהן מחוברים הממדים מצומצמות ואין חיבור בניה ויציקה בין הישן לחדש ולכן עלות הבניה זולה אומנם אך הממדים מועלי פחות למשתמש בניית ממד.

כאשר בוחרים חברת בניה שתלווה את תהליך תוספת הממד חשוב לא לבחון רק המחיר שכן השוק מלא בחאפרים ללא ניסיון בבניה וללא רישיון קבלן, אומנם ההעלות הראשונית זולה ומפתה אך כידוע לכם אין מתנות חינם בחיים ואיכות הביצוע ומשך הביצוע יחרגו מהתכנון וכאשר בוורים חברה זולה לבניית ממד אך לא מקצועית מסתכנים ולמעשה שמים את כספם על קרן הצבי, עלות בניית ממד.

עלות בניית ממ"ד הינו משתנה חשוב אך לא החשוב ביותר שכן הכי חשוב זה לקבל בסוף הפרויקט ממד איכותי ברמת ביצוע גבוה אשר ישמש את בעליו לשנים רבות ללא תקלות, ולכ עלות בניית ממד צריכה להיות לנגד עינכם אך חשוב לוודא כי החברה שנבחרה הינה חברה מקצועית אמינה ובעלת רישיון קבלן, עלות בניית ממד

קבוצת עידן -המומחים לבניית ממדים

קבוצת עידן הינה מהחברות המובילות במשק בביצוע תוספות בניה וחידוש מבנים בכלל וממדים בפרט עלות בניית ממד עם חברת עידן משתנה בהתאם לפרויקט אך תמיד יהיה אטרקטיבי מול המתחרים.

עלות בניית ממ"ד  עם חברת עידן משתנות בהתאם לאזור בארץ ולמספר הממדים שמוספים ככל יש יותר ממדים המחיר יותר, לעיתים הדיירים מוסיפים באותו הפרויקט גם מרפסות ושיפוץ חיצוני למבנה כך שעלויות הבניה של הממד יורדות כמו גם עליות התכנון, חברת עידן מלווה את תהליך תוספת הממ"ד משלביו הראשונים וכוללת בסל השירותים הניתנים ללקוחות תכנון ממ"ד והוצאת היתר בניה לממד .

לסיכום עלות נמוכה לבניית ממ"ד לא תמיד משתלמת בסוף .

הוספת ממד עם קבוצת עידן מבטיח לכם ממד שיבוצע בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30

כתוספת בניה למבנה קיים נהייתה מאוד פופלארית בשנים האחרנות ממספר סיבות: ראשית בניית ממד משביחה את הנכס ועם מגמת עליית המחירים בארץ תוספת ממד הינה השקעה כלכלית נבונה בנייית ממד בשל המצב הבטחוני בניית ממד כתוספת חדר

הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה באה לקראת מי שבונה מרחב מוגן כתוספת לדירתו, בכך שלא כוללת 13 מ"ר ברוטו בשטח הבנייה (באחוזי הבנייה) העיקריים בעת קבלת היתר בניה לממד– דבר היוצר אפשרות רחבה למימוש הבנייה. ישנן הקלות משמעותיות ורשות לחרוג מקווי הבניין לצורך בניית ממ"ד. מעבר לתמריץ לבניית ממ"ד לשם שיפור הבטיחות וביטחון הדיירים בעיתות חרום, מדובר בהוספות חדר נוסף לדירה ללא תשלום היטל השבחה. תוספת ממ"ד יוצרת תרומה חשובה לעמידות הבניין ברעידות-אדמה, גם אם רק דייר אחד מוסיף את הממ"ד, וזאת ללא כל תלות האם הבניין בכללותו עומד בתקן החל בנושא רעידות-אדמה או שאינו עומד; בכל מקרה, בניית ממ"ד הצמוד לבניין מחזקת את הבניין מהותית נגד כוחות אופקיים.

בשלב הראשון לביצוע פרויקט בניית ממ"ד

יש לבדוק אצל בעלי הדירות בבניין האם הם מעוניינים בהוספת ממד לביתם, בכדי לממש את הפרויקט יש להחתים מעל ל-60ֵ % מבעלי הדירות כי אינם מתנגדים לביצוע הפרויקט.

טופס הסכמה עקרונית לביצוע תוספת מרפסת (1)

לאחר שהחתמתם את הדיירים עם טופס אי התנגדות לפרויקט יש לבחון את ההיתכנות התכנונית של הפרויקט מול תוכניות התב"ע של הוועדה המקומית לתכנון ובניה, נדדרש ייעוץ של חברת בניה המתמחה בתחום בניית ממדים או למול אדריכל המנוסה בתכנון וליווי פרוייקטים של תוספות בניה , יש לבחון היכן ניתן להוסיף את הממדים.

בהרבה מקרים הכניסה לממד החדש תהיה מתוך חדר קיים , יש אפשרות להשתמש בממד כחדר ארונות או שניתן להקטין במעט את חדר הדירה אליו התחבר המממד ולבצע מסדרון כניסה לחדר המממד החדש מתוך החדר, את הבניה ניתן לבצע מלוחות גבס בתוך יום – יומיים עבודה.

מחיר התכנון ובניית הממ"ד, הוספת הממד, ומסירת הממד לדייר.

משתנה מאזור לאזור ומבניין לבניין יש השפעה ניכרת על המחיר מגובה הבניין, דרכי הגישה אליו, מספר הדיירים המבצעים בניית ממד ואת מספר הקפיצות על דיירים שלא משתתפים בפרויקט והנטל הכספי של בניית ממד

הדמה נופל על משתתפי הפרויקט, הדייר הסרבן לא יוכל להשתמש בממד ללא אישור ותהיה על ממ"ד זה אזהרה בטאבו, שימוש בממד ללא אישור היתר הינה עברה פלילית והעובר עליה צפוי לשאת בעונשים הנהוגים בחוק.

בכדי להשתמש ממד על הדייר הסרבן להגיש תוכניות לעיריה ולבצע תכנון מחדש במימון עצמי לאחר מכן יצטרך לשלם לדיירי הבניין ששלמו על שלד הממד שלו כולל עלויות פיקוח עורך דין והצמדה למדד.

בניית ממדים עם קבוצת עידן

לחברת עידן ניסיון בבניית ממדים הן בבנייה רוויה כקבלן מפתח והן כתוספת בניה למבנה קיים. בחירה בקבלן לבניית ממד הינה החלטה משמעותית ,

חשוב שהקבלן הנבחר יהיה קבלן רשום ברשם הקבלנים ויהיה

בעל הניסיון הידע והכלים לבניית ממד תקני לפי ההוראות של פיקוד העורף, כך שהממד יתכנון ויבנה בהתאם לתקנים. תוספת ממד מוסיפה

למעשה חדר נוסף לבית ובכך מגדילה את הבית ללא שימוש בזכויות בניה

וללא תשלום של היטל השבחה. במידה כמו ישראל בניית ממד הינה חשובה גם בהיבט הבטיחותי שכן המצב הפוליטי במדינה רגיש.

הוספת ממד עם קבוצת עידן מבטיח לכם ממד שיבוצע בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30

משך ביצוע פרויקט בניית ממד, בהתאם לגובה הבניין ומספר הדיירים

משך הביצוע של בניית ממד הינו בין חודש למספר ממדים בודדים ועד ל-10 חודשים

ברבי קומות מעל 15 קומות. לחברת עידן ניסיון בבניית ממדים ובביצוע תוספת בניה לרבי קומות, בודדות החברות בארץ שבנו תוספת בניה כמו מרפסות וממדים לגבהים אלה. חשוב לבצע בידוד טרמי מתאים שכן קירות

הממד עבים ומבטון וללא בידוד טרמי בבניית ממד יושפע האקלים בדירה מהאקלים החיצוני בצורה קיצונית. בבניית ממד כתוספת בניה למבנה קיים חשוב מאוד לבדוק את צורת החיבור ולשים דגש רב בהתאמה בין הגבהים

של תוספת הבניה וגובה הריצוף בדירה.

היתרונות בשיטה של  קבוצת עידן אחריות, מהירות, ושירות מעל לכל תחרות

משך הביצוע של בניית ממד הינו בין חודש למספר ממדים בודדים ועד ל-10 חודשים

ברבי קומות מעל 15 קומות. לחברת עידן ניסיון בבניית ממדים ובביצוע תוספת בניה לרבי קומות, בודדות החברות בארץ שבנו תוספת בניה כמו מרפסות וממדים לגבהים אלה. חשוב לבצע בידוד טרמי מתאים שכן קירות

הממד עבים ומבטון וללא בידוד טרמי בבניית ממד יושפע האקלים בדירה מהאקלים החיצוני בצורה קיצונית. בבניית ממד כתוספת בניה למבנה קיים חשוב מאוד לבדוק את צורת החיבור ולשים דגש רב בהתאמה בין הגבהים

של תוספת הבניה וגובה הריצוף בדירה.

הוספת ממד עם קבוצת עידן מבטיח לכם ממד שיבוצע בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30

בניית ממד בחדר קיים – מדוע זה כדאי?

אי אפשר לקבור את הראש בחול כמו בת יענה ולהגיד לי זה לא יקרה. זה נכון לכל תחום בחיים אך בעיקר לנושא האיום של הטילים על מדינת ישראל. אל תנקטו בתרבות היהיה בסדר הישראלי המפורסם והקפידו להתמגן כנגד הטילים אשר יכולים לפגוע בכל בית במדינת ישראל. אך אל דאגה אתם לא צריכים להתחיל לחשוש לחייכם ולחוות סיוטים בלילה. מה שאתם יכולים לעשות בכדי להתגבר על הבעיה הזאת בצורה הטובה ביותר שיש זה לבנות ממד בבית שלכם. אתם יכולים לנקוט בגישה של בניית ממד בחדר קיים מכיוון שזוהי האופציה הטובה ביותר שיש. מדובר באופציה זולה יחסית שניתן לבצע אותה במהירות גדולה ובצורה הטובה ביותר שיש ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון.

בניית ממד בחדר קיים – הידעתם כי בלי בניית ממד לא תקבלו אישור בנייה

אם אתם לא מוטרדים מהנושא הביטחוני ואתם מאמינים כי האיום עליכם הוא לא חריף אנחנו מציעים לכם לשקול ברצינות את הנושא של בניית ממד בחדר קיים עקב הסיבה התכנונית. עליכם להבין כי אם אתם רוצים לשפץ את ביתכם ולעשות זאת בצורה הטובה ביותר שיש אתם צריכים לבנות גם ממד. אם לא תבנו ממד בעת השיפוץ לא תקבלו אישור והיתר לבניית הבית. על כן אם אתם רוצים שוועדת התכנון והבנייה תיתן לכם את האישורים הנדרשים ושלא תיקלעו לבעיות ואף תעברו על החוק אזי אתם חייבים לקחת בחשבון את הנושא של בניית ממד ועליכם לתת דעתכם על נושא זה.

בניית ממד בחדר קיים – האם כל קבלן יכול לבצע זאת?

בניית ממד בחדר קיים היא לא עניין של מה בכך ומדובר בשיפוץ הדורש מקצועיות רבה. אתם חייבים להבין כי בניית הממד צריכה להתבצע בהתאם להוראות פיקוד העורף וממש לא כל קבלן יכול לבצע זאת. על כן אתם צריכים לבחור קבלן לבניית ממ"ד אשר יש לו ניסיון עשיר בבנייה וזאת בכדי להבטיח כי הבנייה תתבצע על הצד הטוב ביותר. אל תזלזלו בנושא זה ותנו דעתכם עליו אם אתם רוצים להבטיח כי בניית הממד תבוצע בצורה טובה. זכרו כי הממד לפני שהוא חדר נוסף בבית הוא בראש ובראשונה מגן על חייכם ועל כן ישנה חשיבות אדירה לבנייה האיכותית שלו ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת.

בניית ממד בחדר קיים – הקפידו להיות נוכחים בעבודות הבנייה

אם אתם מחליטים על בניית ממד בחדר קיים אנחנו ממליצים לכם בכל תוקף להיות נוכחים בזמן העבודות. אתם לא צריכים להיות נוכחים כל שעה ושעה באתר הבנייה אך ההמלצה שלנו היא לבקר באתר הבנייה מעת לעת ולפקח על העבודות וכך להבטיח כי הבנייה מתבצעת כמו שצריך ובהתאם לתקן וכך תזכו לממד הטוב ביותר שיש והאיכותי ביותר שיש.

ממד

תוספת ממד למבנה קיים כיום בישראל כל הבניינים החדשים נבנים עם ממדים , החוק קובע כי חובה לבנות ממד בכל דירה חדשה. מטרת בניית הממד להגן על יושבי הבית בעת מלחמה עלות בניית ממד לא ניתן היום לקבל היתר בניה לבניית בית חדש ללא ממד וזהו התקן הישראלי, תוכנית המתאר תמא 38 מעודדת יזמים לבנות חדרים מוגנים בכדי לשמור על  יושבי הבית

בבניינים גבוהים אשר בהם לא קיימת כדאיות כלכלית ליזם לבצע פרויקט תמא 38 וכאלה הנבנו לאחר 1980 ואינם נכנסים לתוכנית המתאר תמא 38 נדרשים להוסיף ממדים על חשבונם.

הוספת ממד לבניין קיים

יחד עם זאת מדובר בהשקעה כלכלית נבונה שהרי מחיר חדר בישראל יקר משמעותית מעלות תוספת בניית הממד . בניינים רבים בוופן הארץ כבר הוסיפו ממדים למבנה שלהם בשל החשש מפרוץ מלחמה וגם מבחינת כדאיות כלכלית והעלאת שווי הנכס. לאחרונה החלה מגמה גם במרכז הארץ בערים תל אביב הרצליה נתניה רעננה רמת גן וערים נוספות להוסיף ממדים למבנים קיימים מאותן הסיבות  .

הוצאת היתר בניה לממד הינו הליך פשוט וקצר יחסית , ניתן להנפיק היתר בניה בתוך מספר חודשים ולבצע את עבודות הבניה מספר חודשים נוספים . קבוצת עידן מתמחה בבניה של ממדים בכל הגדלים ובכל הגבהים ומספקת ליווי מלא של תהליך הוספת הממד, משלב החתמת הדיירים ועד לשלב סיום העבודות . בשלב התכנון החברה לוקחת בחשבון את הפונקציונליות של תוספת החדר וממקמת את הממד במקום מתאים לו וזאת בכדי למקסם רווחת הדיירים .

לעיתים יש צורך להוסיף את הממד צמוד לחדר קיים ולייצר מסדרון בחדר הקיים על מנת לאפשר גישה לממד , לשם כך לקבוצתעידן קיימת חברת בת בשם עידן בוטיק אשר מתמחה בעיצוב פנים והתאמות דירות ישנות לתוספות בניה חדשות. ממדים נדרשים לעמוד בתקנות הג"א בניית ממד בבית משותף.

כמו כן,

חשוב להיות מודעים למיקום של מקלט בבניין משותף ולהבין את ההוראות לשימוש בהם בזמן חירום. בניינים משותפים יכולים לכלול גם ציוד כמו מסנני אוויר ומזון מאוחסן למקרים חריגים.

תהליך הוספת ממד, ממדים.

בכדי להוסיף ממד לבניין משותף יש צורך ראשית להחתים את הדיירים על טפסי הסכמה לפרויקט ושאינם מתנגדים , כבר בשלב הזה קבוצת עידן מלווה את וועדי הבתים המעוניינים בתוספת הבניה ועוזרת להם הלחתים את הדיירים ובכך מייעלת את תהליך ההחתמות ומזרזת את הפרויקט. מומלץ לשלב את קבוצת עידן בתוספת הממד לבניין המשותף כבר בשלבי התכנון הראשונים והחתמת הדיירים.

עלות ממד

בשנים האחרונות חלה עלייה בכמות המתעניינים בהוספת ממ"ד לביתם. המצב הביטחוני יחד עם האפשרות להשביח את שווי הנכס על ידי הוספת ממ"ד שמהווה למעשה חדר מגורים לכל עניין ודבר, מהווים טריגר ממריץ. מחיר ממ"ד משתנה בהתאם לגודל הממ"ד , גודל הבניין ומספר הממ"דים שנבנים. מחיר ממ"ד נע בין 130,000 ש"ח ל – 190,000 ש"ח, בהתאם לסוג הפרויקט. כמו כן, כל שהכמות ממדים יותר גדולה, המחיר יהיה יותר נמוך.

משתנה כמות הממ"דים הנבנים מהותי מאוד. כמובן שעלות הוספת ממ"ד ליח' דיור אחת יקר משמעותית לעומת הוספת ממד למספר דיירים בבניין משותף. קבוצת עידן מתמחה בהוספת ממ"דים למבנים קיימים ומלווה בעלי נכסים המעוניינים להוסיף חדר מוגן לביתם ,החל משלב החתמת הדיירים בבניין המשותף, הוצאת היתרי בניה תכנון קונסטרוקטיבי והוצאת היתר בניה.

מחיר ממד 12 מ"ר ברוטו על פי מפרט הנדסי הכולל:

 • תכנית אדריכלית + הגשה עד קבלת היתר בנייה לבניין.
 • תכנית קונסטרוקטור + פיקוח עליון.
 • חפירת וביצוע יציקת היסודות ע"פ תכנית בטון וברזל.
 • יציקת עמודים, חגורות, רצפות בטון + ברזל לפי תכנית קונסטרוקטור.
 • ממ"ד תקני: 2 צינורות "4, 1 צינור "8, חלון הדף ודלת ממ"ד תקנית.
 • חלון אלומיניום גזים.
 • נק' מאור, שקעי חשמל ונק' תקשורת סה"כ 8 נק'.
 • ריצוף באריחים לפי בחירה המידות 45/45 בשווי 115 ₪ למ"ר מאולמי התצוגה של חברת חרש.
 • גמר פנים: טיח + צבע בגוון לבחירה.

מחיר ממ"ד, מפרט טייח, מפרט ריצוף

 • ממדיםגמר חוץ: שליכט צבעוני בגוון לבחירה.
 • עבודות פירוק והריסה של הקירות מעבר לממ"ד לפי תכנית.
 • איטום גג הממ"ד ע"י יריעות ביטומניות.
 • הכנות להתקנת מזגן בממ"ד לפי תקן –  תוספת תשלום לא כלולה במחיר ממ"ד.
 • ביטוח הפרויקט בזמן העבודה וכלל הפעולות בבניין.
 • ניקיון השטח בסיום העבודות.
 • מסנן ממ"ד- מחיר ממ"ד
 • המחיר כולל תכנון ובדיקות בטון במעבדה מוסמכת לכך.
 • המחיר כולל פינוי הפסולת לאתר פינוי מוסמך.
 • המחיר אינו כולל אגרות בנייה.
 • המחיר כולל הגשה להיתר תכנון מלא

 

בניינים בישראל נבנו בשנותיה הראשונות של המדינה ועד לסוף שנות התשעים ללא ממ"דים בדירות.  בבניינים אלה לרוב קיים מקלט אליו דיירי הבניין יורדים בעת מלחמה.

בעשרים שנה האחרונים, כל הדירות מחויבות להיבנות בישראל עם ממ"ד צמוד לכל דירה שמשמש כחדר לכל דבר ברוב ימות השנה ומשמש כממ"ד בעת מלחמה.

הוספת ממד עם קבוצת עידן מבטיח לכם ממד שיבוצע בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30

ממ"דים

תוספת ממ"ד לבניין קיים מאפשרת לבעלי הדירה ליהנות מחדר נוסף שניתן לשמש לכל שימוש :חדר מגורים, חדר עבודה , חדר ארונות וכו'.

כיום ניתן להוסיף ממ"ד לכל דירה ללא תלות בזכויות הבניה הקיימות במגרש ולכן זוהי הזדמנות מעולה לכל בעל דירה בישראל להוסיף חדר שמעלה את שווי הנכס בהתאם לרמות המחירים באזור מגוריו. בתל אביב למשל שווי הוספת חדר ברוב חלקי העיר מעלה את שווי הנכס בכמיליון ש"ח!!!

מפרט סטנדרטי ממדים מדריך להוספת ממד

ממ"ד תקני 12 מ"ר ברוטו על פי מפרט הנדסי הכולל:

 • תכנית אדריכלית + הגשה עד קבלת היתר בנייה לבניין.
 • תכנית קונסטרוקטור + פיקוח עליון.
 • חפירת וביצוע יציקת היסודות ע"פ תכנית בטון וברזל.
 • יציקת עמודים, חגורות, רצפות בטון + ברזל לפי תכנית קונסטרוקטור.
 • ממ"ד תקני: 2 צינורות "4, 1 צינור "8, חלון הדף ודלת ממ"ד תקנית.
 • חלון אלומיניום גזים.

מפרט ממדים בפרויקט הוספת ממדים לבניין קיים

 • נק' מאור, שקעי חשמל ונק' תקשורת סה"כ 8 נק'.
 • ריצוף באריחים לפי בחירה המידות 45/45 בשווי 115 ₪ למ"ר מאולמי התצוגה של חברת חרש.
 • גמר פנים: טיח + צבע בגוון לבחירה.
 • גמר חוץ: שליכט צבעוני בגוון לבחירה.
 • עבודות פירוק והריסה של הקירות מעבר לממ"ד לפי תכנית.
 • איטום גג הממ"ד ע"י יריעות ביטומניות.
 • הכנות להתקת מזגן בממ"ד לפי תקן – בתוספת תשלום.
 • ביטוח הפרויקט בזמן העבודה וכלל הפעולות בבניין.
 • ניקיון השטח בסיום העבודות.
 • מסנן ממ"ד.
 • המחיר כולל תכנון ובדיקות בטון במעבדה מוסמכת לכך.
 • המחיר כולל פינוי הפסולת לאתר פינוי מוסמך.
 • המחיר אינו כולל אגרות בנייה.
 • המחיר כולל הגשה להיתר תכנון מלא

 

אנו הכנו לכם אפשרויות מימון מגוונות בארבעה מסלולים עיקריים :

פרויקט הוספת ממדים, מימון מבנק, מימון מקרן השתלמות, מימון עצמי, אישור לבניית ממד

1.הלוואת מימון במסלול משכנתא .החזר עד 20 שנה .ריבית לרגע נתון פריים +0.9%. ריבית אפקטיבית ללא הצמדה 2.5%.

2.הלוואה דרך בנק מסחרי .פריים -0.5% .אפקטיבית 1.1% בזמן נתון .החזר עד 15 שנה.

3. לבעלי קופות גמל – 1.1% ריבית עד שבע שנים החזר.

4.ללקוחות מעל גיל 60  – הלוואה עומדת .מחזירים במעמד מכירה או ירושה.

אין החזר חודשי .עד 25% משווי הנכס .

הוספת ממדים למבנה קיים

 • כל המסלולים מותנים באישור הגוף המממן .
 • התנאים משתנים בהתאם להחלטת הגוף המממן והחברה .לפרטים  והפניה, פנו אלינו ישיר.

 

הוספת ממדים למבנה קיים דורשת יכולות ביצוע בנייה בשטח בו מתגוררים תושבים ויש צורך בצוותי עובדים קבועים המנוסים בעבודת בניה בסביבת מגורים שכן נדרשת רמת בטיחות גבוה ועבודה זהירה במיוחד בכדי לא לפגוע בתושבי הבניין ולא לפגוע במנה עצמו עלות בניית ממד.

נדרש ניסיון בהתאמת גבהים של תקרות הממ"דים החדשים לתקרות הקיימות כנ"ל גם בעניין הריצוף . בשל תוספת בניה חדשה למבנה ישן נדרש ידע וניסיון מקצועי לבצע התאמות בשטח ולהתאים את תכניות העבודה לקורה בפועל מכיוון וישנם נתונים שמתגלים רק כאשר מתחילים לבנות כמו עובי תקרה וגובה מילוי של הריצוף.

קבוצת עידן מזמינה אותך לפנות אליה עוד היום לקבלת מידע ראשוני וייעוץ ללא התחייבות וללא עלות, פנה אלינו עוד היום לתיאום פגישה ראשונית.

פנו אלינו עוד לקבלת ייעוץ בהחתמות הדיירים וסקיצה ראשונית של הממד ללא תשלום!!

עלות בניית ממ"ד בישראל- פנה עוד היום לקבלת הצעת מחיר להוספת ממד!!

הוספת ממד עם קבוצת עידן מבטיח לכם ממד שיבוצע בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30