עלות בניית ממד

עלות בניית ממדעלות בניית ממ"ד

עלות בניית ממד משתנה מאזור לאזור ומעיר לעיר, ישנם ממדים בגדלים שונים ובמחירים שונים בהתאם.

החוק היבש מאפשר בניית ממ"ד של 13 מר ברוטו לכל דירה בישראל ולכן רוב הלקוחות והדיירים בוחרים לבנות מד בגודל מקסימלי שכל מדובר בחדר לכל דבר ועניין אשר מאפשר שימוש רגיל כחדר ילדים או עבודה אורחים או ארונות

כל אחד בוחר כיצד להשתמש בממ"ד.

עלות ממ"ד בבניין משותף נעה בין 100,000 שח באזור הצפון בארץ עד 120,00 שח באזור מרכז הארץ.

משתנים נוספים אשר משפיעים על מחיר הממ"ד הינם:

מספר הדיירים בבניין המשותף שמוסיפים ממ"דים לדירות.

גודל הממ"ד , לעיתים בשל אילוצי תכנון בבניינים בעלי מגבלות תכנוניות נאלצים לבנות ממ"ד קטן יותר  מהסטנדרט של 13 מר ברוטו  ולכן עלות בניית הממ"ד יורדת.

פיקוד העורף מנחה את הקבלנים והמתכננים להמשיך את רציפות הממ"ד ב70% מקירותיו מתחתית המבנה ועד הקומה האחרונה ולכן הדיירים שבונים ממ"ד משלמים מכים את מחיר הדילוג ובכך עלות בניית הממ"ד עולה.

 

תהליך בניית ממ"ד בבית משותף

בשלב הראשון בתהליך הוספת ממ"ד בבית משותף יש לקבל את הסכמת השכנים לביצוע הפרויקט, נדרשת הסכמה של 60 % מבעלי הדירות בבניין.

בשלב הבא יש לבחור חברת בניה שתבצע עבור הלקוח את התכנון או לחילופין לבחור באדריכל המתמחה בתחום הוספת הממדים וקבלת היתרי בניה לתוספות בניה.

כאשר בוחרים חברה חשוב לוודא כי לחברה בניסיון בתכנון וקבלת היתר בניה וניסיון בביצוע עבודות בניה והוספת ממ"דים למבנה קיים.

היתרון הגדול בבחירת חברת בניה אשר מבצעת פרויקט כולל תכנון וביצוע  כך למעשה הלקוח יודע בדיוק כמה עולה הפרויקט בדיוק ללא הפתעות וללא סיכונים שהמחיר יעלה בשל תכנון שגוי , כמו כן לרוב התוצאה תהיה איכותית יותר וההיתר יתקבל יותר מכיוון ולחברה ניסיון בתכנון והיא מכיר את התליכים הנדרשים לשלם קבלת היתר .גם מבחינת אחריות על החברה -כאשר התכנון והביצוע מבוצעים על ידי גוף אחד הוא האחראי הבלעדי לפרויקט ובכך הלקוח ידע שיש לו כתובת אחת בלבד לבוא אליה עם תלונות ובעיות , שכן כאשר התכנון מבוצע לבד והביצוע לבד ההתאמה לשטח תהיה פחות מיטבית ואם יצוצו בעיות בביצוע הקבלן יטיל את האחריות על הפגמים בתכנון על האדריכל והאדריכל יצביע על הקבלן כאחראי למחדל והלקוח יפול בין הכסאות שכן אף צד לא ייקח אחריות .

עלות בניית ממ"ד בפרויקט בו הביצוע והתכנון בגוף אחד לרוב יהיה זול יותר והתהליך יהיה פשוט יותר ללקוח .

 

 

ישנם ממ"דים מוכנים יבילים המתאימים לבתים פרטיים , עסקים בתי ספר וגני ילדים, עלות בניית ממד

המגיעים מוכנים מהמפעל, ממדים מסוג זה זולים יותר אך פחות פונקציונלים כחדר מכיוון והתשתיות אליהן מחוברים הממדים מצומצמות ואין חיבור בניה ויציקה בין הישן לחדש ולכן עלות הבניה זולה אומנם אך הממדים מועלי פחות למשתמש בניית ממד.

כאשר בוחרים חברת בניה שתלווה את תהליך תוספת הממד חשוב לא לבחון רק המחיר שכן השוק מלא בחאפרים ללא ניסיון בבניה וללא רישיון קבלן, אומנם ההעלות הראשונית זולה ומפתה אך כידוע לכם אין מתנות חינם בחיים ואיכות הביצוע ומשך הביצוע יחרגו מהתכנון וכאשר בוורים חברה זולה לבניית ממד אך לא מקצועית מסתכנים ולמעשה שמים את כספם על קרן הצבי, עלות בניית ממד.

עלות בניית ממ"ד הינו משתנה חשוב אך לא החשוב ביותר שכן הכי חשוב זה לקבל בסוף הפרויקט ממד איכותי ברמת ביצוע גבוה אשר ישמש את בעליו לשנים רבות ללא תקלות, ולכ עלות בניית ממד צריכה להיות לנגד עינכם אך חשוב לוודא כי החברה שנבחרה הינה חברה מקצועית אמינה ובעלת רישיון קבלן, עלות בניית ממד .

 

עלות בניית ממד בתל אביב, מדריך לבניית ממדים בחיפה ובנתניה משתנה בהתאם לסוג הבניין .

קבוצת עידן הינה מהחברות המובילות במשק בביצוע תוספות בניה וחידוש מבנים בכלל וממדים בפרט עלות בניית ממד עם חברת עידן משתנה בהתאם לפרויקט אך תמיד יהיה אטרקטיבי מול המתחרים.

עלות בניית ממ"ד  עם חברת עידן משתנות בהתאם לאזור בארץ ולמספר הממדים שמוספים ככל יש יותר ממדים המחיר יותר, לעיתים הדיירים מוסיפים באותו הפרויקט גם מרפסות ושיפוץ חיצוני למבנה כך שעלויות הבניה של הממד יורדות כמו גם עליות התכנון, חברת עידן מלווה את תהליך תוספת הממ"ד משלביו הראשונים וכוללת בסל השירותים הניתנים ללקוחות תכנון ממ"ד והוצאת היתר בניה לממד .

לסיכום עלות נמוכה לבניית ממ"ד לא תמיד משתלמת בסוף .

 

בניית ממד בחדר קיים – מדוע זה כדאי?

אי אפשר לקבור את הראש בחול כמו בת יענה ולהגיד לי זה לא יקרה. זה נכון לכל תחום בחיים אך בעיקר לנושא האיום של הטילים על מדינת ישראל. אל תנקטו בתרבות היהיה בסדר הישראלי המפורסם והקפידו להתמגן כנגד הטילים אשר יכולים לפגוע בכל בית במדינת ישראל. אך אל דאגה אתם לא צריכים להתחיל לחשוש לחייכם ולחוות סיוטים בלילה. מה שאתם יכולים לעשות בכדי להתגבר על הבעיה הזאת בצורה הטובה ביותר שיש זה לבנות ממד בבית שלכם. אתם יכולים לנקוט בגישה של בניית ממד בחדר קיים מכיוון שזוהי האופציה הטובה ביותר שיש. מדובר באופציה זולה יחסית שניתן לבצע אותה במהירות גדולה ובצורה הטובה ביותר שיש ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון.

בניית ממד בחדר קיים – הידעתם כי בלי בניית ממד לא תקבלו אישור בנייה

אם אתם לא מוטרדים מהנושא הביטחוני ואתם מאמינים כי האיום עליכם הוא לא חריף אנחנו מציעים לכם לשקול ברצינות את הנושא של בניית ממד בחדר קיים עקב הסיבה התכנונית. עליכם להבין כי אם אתם רוצים לשפץ את ביתכם ולעשות זאת בצורה הטובה ביותר שיש אתם צריכים לבנות גם ממד. אם לא תבנו ממד בעת השיפוץ לא תקבלו אישור והיתר לבניית הבית. על כן אם אתם רוצים שוועדת התכנון והבנייה תיתן לכם את האישורים הנדרשים ושלא תיקלעו לבעיות ואף תעברו על החוק אזי אתם חייבים לקחת בחשבון את הנושא של בניית ממד ועליכם לתת דעתכם על נושא זה.

בניית ממד בחדר קיים – האם כל קבלן יכול לבצע זאת?

בניית ממד בחדר קיים היא לא עניין של מה בכך ומדובר בשיפוץ הדורש מקצועיות רבה. אתם חייבים להבין כי בניית הממד צריכה להתבצע בהתאם להוראות פיקוד העורף וממש לא כל קבלן יכול לבצע זאת. על כן אתם צריכים לבחור קבלן אשר יש לו ניסיון עשיר בבנייה וזאת בכדי להבטיח כי הבנייה תתבצע על הצד הטוב ביותר. אל תזלזלו בנושא זה ותנו דעתכם עליו אם אתם רוצים להבטיח כי בניית הממד תבוצע בצורה טובה. זכרו כי הממד לפני שהוא חדר נוסף בבית הוא בראש ובראשונה מגן על חייכם ועל כן ישנה חשיבות אדירה לבנייה האיכותית שלו ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת.

בניית ממד בחדר קיים – הקפידו להיות נוכחים בעבודות הבנייה

אם אתם מחליטים על בניית ממד בחדר קיים אנחנו ממליצים לכם בכל תוקף להיות נוכחים בזמן העבודות. אתם לא צריכים להיות נוכחים כל שעה ושעה באתר הבנייה אך ההמלצה שלנו היא לבקר באתר הבנייה מעת לעת ולפקח על העבודות וכך להבטיח כי הבנייה מתבצעת כמו שצריך ובהתאם לתקן וכך תזכו לממד הטוב ביותר שיש והאיכותי ביותר שיש.

 

עלות בניית ממ"ד בישראל- פנה עוד היום לקבלת הצעת מחיר להוספת ממד!!

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד