עלויות שיפוץ

עלויות שיפוץ – כך תוכלו לשלוט בהן טוב יותר

כל דירה זקוקה למתיחת פנים קלה מפעם לפעם. אלא שגם אם קיבלתם את ההחלטה לשפץ את הבית אתם חוששים לדעת כמה זה אמור לעלות. הבשורה הטובה היא שאפשר לשלוט על עלויות שיפוץ הבית אם רק פועלים נכון.

 

עלויות שיפוץ – מה היקף העבודה?

לפני שתעשו כל דבר אחר, גבשו לעצמכם תקציב ייעודי שאמור לכסות את השיפוץ המתוכנן. רק כשתדעו כמה כסף באמת עומד לרשותכם תוכלו לגשת למשימה ולקבל החלטות. יכול להיות שיש לכם די והותר כדי לממן עלויות שיפוץ מקיף בכל הבית, ויכול להיות שתעדיפו להתמקד בכל פעם בחדר או שניים בלבד. אולי תתחילו מהמטבח ואולי דווקא מהאמבטיה, אבל רק אם תדעו מה התקציב שלכם תוכלו לקבל החלטות חשובות כל כך.

 

עלויות שיפוץ – מה חשוב לכם באמת?

האם אתם רוצים לרענן את הריצוף או להחליף את דלתות המטבח, או שמא המטרה שלכם היא לשבור קירות, לשנות את המבנה הפנימי של הדירה ולהחליף את המטבח לחלוטין? גם כשאתם מתמקדים בחדר אחד מסוים יש לכם מגוון אדיר של אפשרויות, ובהתאם גם עלויות שיפוץ החדרים השונים שונות לחלוטין. נסו להבין מה בדיוק אתם רוצים להשיג, איפה אתם מתמקדים ומה תשנו. כך גם קבלן השיפוצים שלכם יידע לבנות תכנית עבודה שמתאימה בדיוק לכם.

 

עלויות שיפוץ – מי מנהל את התקציב?

אנשים רבים בוחרים לנהל את פרויקט השיפוץ לבד מתוך אמונה שזה יעזור להם לחסוך כסף. מהר מאוד הם מגלים שמדובר במשאבת זמן בלתי רגילה, ששואבת גם לא מעט כסף. אז נכון, הקבלן שלכם יקבל שכר על השירות שהוא מספק, אבל הוא ינהל את התקציב שלכם ביד רמה, יידע לבחור את החומרים ואת הספקים הטובים ביותר, ויישאר תמיד עם היד על הדופק. עם הניסיון שלו יהיה קשה לאנשי המקצוע השונים להפתיע עם עלויות שיפוץ בלתי צפויות, והוא יוכל לנהל את השיפוץ כולו בצורה טובה ומדויקת יותר.

 

עלויות שיפוץ – איכות או כמות?

אין ספק שהמטרה המרכזית שלכם היא לשפץ את הבית ולהפוך אותו למקום נעים ומזמין הרבה יותר, אבל קבלן מקצועי הוא לאו דווקא הזול מכולם – אלא האיכותי מכולם. קבוצת עידן, שלוותה לאורך השנים פרויקטים קטנים וגדולים כאחד, ממנפת את הניסיון העשיר לטובתכם. כך נקבע את עלויות שיפוץ הדירה מראש, בהתאם לתקציב ולצרכים שלכם, ומתוך מטרה אחת עיקרית: להשיג את התוצאה האידאלית בלי הפתעות ובלי עיכובים.

עלויות שיפוץ

 

חוק שיפוץ בניין משותף

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד