1700-70-90-30

עבודות שלד: 100% מקצועית, חברה מספר #1

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

ובכן, עבודות שלד הן העבודות המבוצעות מרגע העלייה על השטח ועד שהמבנה עומד על תילו. עבודות אלה כוללות תחילה את משימת המדידה והסימון באמצעות מודד מוסמך שמגיע לשטח ומסמן את גבולות המגרש, את קווי המתאר של המבנה ואת המיקומים המדויקים לקידוח היסודות. לאחר שלב זה, מבוצע קידוח כלונסאות במיקומים שסומנו, לתוכם מוחדרים הכלונסאות עצמם ועליהם מבוצעת יציקת בטון שהופכת אותם ליסודות המבנה. לאחר בדיקת איכות היסודות ואישורם על ידי מהנדס קונסטרוקטור, ממשיך הפרויקט אל עבר בניית בסיס המבנה. בסיס המבנה נבנה באמצעות יישום שכבת מלט קל שמיועדת לבודד את המבנה מהאדמה, עליו מפוזרים כלונסאות אופקיים על פני השטח ואז יוצקים למעשה שכבה עבה של בטון על כל שטח המבנה ועל פי קווי המתאר שלו, שנקבעים כמובן על פי תכנית הבנייה שגובשה בסיוע אדריכל ובאישור מהנדס.

צילום:123rf

לאחר יציקת בסיס המבנה, מבוצעת יציקה לגובה של קירות מעטפת החוץ של המבנה, קירות הפנים/ מחיצות הפנים במבנה, קירות ועמודי תמך, תקרות וגג. כל אלה נבנים על פי תכנית הבנייה תוך יצירת פתחי תשתיות, מפתחי חלונות ודלתות וכל אלמנט אחר נדרש כפי שמופיע בתכנית הבנייה. בפרויקטים מסוימים בהם נכללת גם קומת מרתף לצורך חדר מרתף, חניה פרטית, מקלט או כל מטרה אחרת, עוד לפני שלב הבסיס, מבוצעת חפירה וחציבה של אזור המרתף ובנייתו מתחת לפני הקרקע. לאחר סיום השלב של עבודות שלד, עומד המבנה למעשה על תילו עם כל החוזק המבני שלו, היציבות שלו והתצורה שלו ומכאן אחראי קבלן הגמר "להלביש" את המבנה עם חיפוי חוץ ופנים, טיח, צבע, כלים סניטריים, ריצוף, דלתות, חלונות, ארונות מטבח, תשתיות חשמל, מים, גז ותקשורת וכן הלאה.

כמה זה עולה?

בתוך פרויקט בנייה מלא, עבודות שלד הן כנראה העבודות שתופסות את החלק הניכר ביותר בעלות הבנייה. עלויות אלה יכולות להשתנות מפרויקט לפרויקט על פי שורה של פרמטרים: בנייה לגובה תהיה יקרה יותר מאשר בנייה נמוכה. עובי הקירות (סטנדרטי/ מיוחד) יכול לשנות לחלוטין את עלות העבודות. אם אתם בוחרים לשכור קבלן שלד אבל את החומרים אתם מביאים בעצמכם, העלות הכוללת של עבודות שלד תהיה שונה לחלוטין מאשר שכירת קבלן שלד שמביא איתו גם את החומרים. בניית קומת מרתף כרוכה בעלויות נוספות של חציבה, חפירה ופינוי עפר, מה שמייקר את העלות הכוללת של העבודות. בסך הכל, את העלות הכוללת של עבודות שלד בפרויקט ניתן לקבל בצורה מדויקת אך ורק במסגרת הצעת מחיר המבוססת על תכנית בנייה סופית. יחד עם זאת, אם אתם רוצים לקבל תמונה כללית לגבי העלות של עבודות שלד, הרי שמדובר בעלות של 1,200 עד 1,500 שקלים למטר רבוע של יציקת בטון, והדגש הוא על מ"ר יציקת בטון ולא מ"ר של שטח הבית.

בבחירת קבלן שלד, חשוב מאוד להשוות את הצעות המחיר בצורה מדויקת ולוודא שכל ההצעות שאתם מקבלים, מתייחסות באופן קונקרטי ומדויק לתכנית הבנייה וכתב הכמויות שגובשו לפרויקט ושכל ההצעות הן סופיות ומחייבות, כך שלא ניתן יהיה "לייצר" תוספות עלות תוך כדי תנועה, אחרי שכבר בחרתם את הקבלן ללא דרך יציאה. קבוצת עידן היא חברה קבלנית רשומה ומורשה המספקת שירותי קבלן שלד למגוון פרויקטים פרטיים ומשותפים בכל רחבי הארץ. החברה מספקת ללקוח את כל חבילת השירות הנדרשת להשלמת בניית השלד וכן מספקת שירותי שיפוץ, שיקום, שימור וחיזוק מבנים – פרויקטים המבוססים על עבודות שלד קלאסיות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30