עבודות שיפוצים בצפון

קבוצת עידן מתמחה בעבודות בניה ושיפוצים באזור צפון הארץ, לחברה ניסיון בביצוע מגוון רחב של עבודות בניה ושיפוצים בפרויקטים בכל רחבי הארץ בכלל ובצפון הארץ בפרט.

קבוצת עידן מחזיקה ברישיון קבלן רום בסיווג 100 ומורשית לביצוע עבודות שיפוצים.

אינסטלציה וסניטציה –  קבלן יעבוד עפ"י תוכניות של יועץ סניטרי. הקבלן יפעל עפ"י תוכנית זו עוד בשלב השלד בו הוא יכניס צינורות ביוב וצינורות איוורר לצינורות אלו וצינורות ניקוז מי גשמים עם מסננים מהגגות. תוכניתו של יועץ סניטרי תלווה את הקבלן עד להתקנת הכלים הסניטריים. בעבודה עם קב' ע.י.ד.ן יקפידו על שימוש בצנרת רב שכבתית שמעצם המבנה שלה מונעת הצטברות אבנית ועמידות בקורוזיה. הצנרת הנה בעלת משקל נמוך וזרימת נוזלים בחיכוך נמוך. 

בקב' ע.י.ד.ן יקפידו לעטוף צנרת מים חמים בחומר מבודד ויכינו התקנה למכונת כביסה, מדיח כלים, צנרת לאויר מייבש הכביסה. קב' ע.י.ד.ן יקפידו כי כל חומרי העבודה בתחום האינסטלציה יעמדו בתו תקן הישראלי.

 עבודות שיפוצים בצפון

חשמל תאורה ותקשורת – גם קבלן חשמל ילווה את הבניה מיומה הראשון, משמע משלב השלד. חשמלאי יעבוד מול תוכנית חשמל , תאורה ותקשורת שיספק אדריכל הפרוייקט.

קבלן שיפוצים בהרצליה חשמלאי מוסמך ידאג להנחת צינורות השחלה בארונות הסעף של חב' החשמל, בזק וכבלים לעבר ארון החשמל של הבית. מומלץ להוסיף עוד צינור אחד לצורך תשתית חשמל עתידית. אדריכל קב' ע.י.ד.ן מוסיף כי בתוכנית זו הוא יכלול גם הכנסת גופי תאורה שקועים ליציקות התקרה, קירות ובגדר הבנויה. בנוסף יבוצעו הכנות לכבלי חשמל ואינטרקום בשער הכניסה ובשער החניה החשמלית. בתוך הבית עצמו הוא ידאג לתאום מוקדם בין החשמלאי לאיש מזגנים, כאשר יש עדיפות למיזוג מרכזי בחללים משותפים ומזגנים קטנים מפוצלים לחדרי השינה . בנוסף  יבוצע תאום עם אנשי מערכת אזעקה וגילוי אש ובמידה ונדרש עם החברה המכינה תנאים להפעלת "בית חכם" בפרויקט עבודות שיפוצים בצפון

 

עבודות שיפוצים בצפון עבודות שיפוצים בצפון

במידה והמבנה הנו על שני מפלסים יוקם לוח חשמל נפרד לכל קומה,עבודות שיפוצים בצפון יתקנו מפסקים בחדרי שינה עם שליטה הסמוכה למיטות והתקנת תאורה שתבוצע לאחר צביעת פנימית של המבנה. בסיום הבניה ועבודות החשמל יגיש האדריכל את המבנה לאישור חב' החשמל.  

 

איטום המבנה – הנו נושא המביא לא פעם למפח נפש לא מבוטל שכן תוצאות עבודה לא טובה תראנה כבר בחורף הראשון או סביב מקומות שבאים במגע תמידי עם מקורות מים, חדרי רחצה, מרפסות ומרתפים הנושקים לאדמה קבלן שיפוצים רשום.

חשוב כי האיטום התבצע עפ"י תקן ISO. קב' ע.י.ד.ן משתמשת אך ורק בחומרים תקניים. בגגות שטוחים ובמקומות בהם המבנה נושק לאדמה עד לגובה 40 ס"מ מעליה יש למקם יריעות איטום משוכללות המכילות פולימרים המקנים ליריעות גמישות וחוזק נוסף.

חשוב מכל: עבודות שיפוצים על תוותרו על מבחן הצפה תקני ובקשו אחריות כתובה על עבודה זו למס' שנים.

 

עבודות שיפוצים בצפון

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד