תפריט

עבודות שיפוצים במרכז

בעלי דירות רבים באזור המרכז מחפשים לעתים קבלן לביצוע עבודות שיפוצים . הקבלן אותו נרצה לבחור לביצוע עבודות השיפוצים הנו בעל ניסיון רב בביצוע עבודות בניה ושיפוצים ובעל הרישיונות המתאימים לצורך ביצוע עבודות הבניה. חשוב שלקבלן יהיה את הניסיון הנדרש בביצוע עבודות שיפוצים בכדי שהפרויקט יעבור בצורה חלקה.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

עבודות שיפוצים במרכז

חשוב לבחור בקבלן בעל ניסיון בביצוע עבודות בניה ושיפוצים בעיר מגוריכם וכי לקבלן צוותי עבודה מיומנים וקבועים.  כאשר הקבלן מחליף פועלים חדשים לפעמים קשה לשמור על סטנדרט קבוע של איכות ביצוע ולכן קבלן מקצועי לרוב יעסיק עובדים קבועים או קבלני משנה קבועים בביצוע פרויקטים זאת בכדי לייצר עקומת למידה והסקת מסקנות מפרויקט לפרויקט.

קבוצת עידן בתחילת דרכה התחילה בביצוע עבודות כקבלני מפתח בפרויקטים שונים באזורים שונים בארץ , בפרויקטים כגון בניה של שכונות, גני ילדים, וילות יוקרה ובניה ציבורית.

בשנים האחרונות החברה מתמחה בעיקר בתחום התחדשות עירונית, שיפוצי דירות ובתים פרטיים. כל עובדי החברה ומנהלי החברה מתורגלים בביצוע עבודות שיפוצים במרכזי ערים תוך הפרעה מינימלית לחיי היום יום של השכנים והעוברים והשבים בסביבת הדירה במהלך תקופת השיפוצים.

 

עידן בוטיק מתמחה ב עבודות שיפוצים במרכז  

עידן בוטיק הנה זרוע הביצוע של קבוצת עידן בכל תחום שיפוץ הדירות והבתים הפרטיים , את החברה מנהל בוגר לימודי אדריכלית ועיצוב פנים, בעל ניסיון רב ביצוע עבודות שיפוצים ברמת גימור מעולה בארץ ובחו"ל , כמו כן כל פרויקט שיפוצים בחברה עובר בקרה של מהנדס אזרחי המתמחה בתחום שיפוץ הדירות.

ישנם 2 מסלולים לביצוע שיפוץ דירה קומפלט. אפשרות אחת היא לבצע תכנון עם מעצב פנים לבד ללא ליווי של קבלן ולאחר מכן ביצוע מכרז בין קבלנים. אפשרות שנייה ליווי מלא של חברת בניה לביצוע תכנון הפרויקט וביצועו על בסיס מחיר קבוע לכל עבודות השיפוצים ללא הפתעות ושינוי פתע במחירים.

כל פרויקט מבוצע על ידי הפועלים המקצועיים ביותר הקיימים בשוק הבניה ובקרת האיכות הנה  המחמירה ביותר בשוק.

 

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לביצוע עבודות שיפוצים במרכז קבלן שיפוצים רשום ללא עלות וללא התחייבות .

עבודות  שיפוצים במרכז
שיפוצים קבוצת עידן

 

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30