עבודות שיפוץ

בשלב הראשון לעבודות שיפוץ דירה יש תחילה לתכנן את השיפוץ. בתחילת התהליך מומלץ לקחת דף נייר ולרשום מהי מטרת השיפוץ? מה הצרכים המרכזיים של דיירי הדירה אותה משפצים? מהו התקציב אותו אתם מעוניינים להקציב לפרויקט ? . כמובן שיש להוסיף סעיף בלתי צפוי מראש, זאת מכיוון ולעתים קרובות חורגים מעט מהתקציב  במהלך הפרויקט.

עבודות שיפוץ

ישנם מגוון רחב של שיפוצים ועבודות שיפוץ אותם מבצעים בעלי דירות ובעלי בתים פרטיים בנכס שבבעלותם. כמו שמגוון עבודות השיפוצים רחב כך גם מחירי השיפוצים השונים משתנים בהתאם להיקף פרויקט עבודות שיפוץ , גודל הנכס בו מבצעים  עבודות שיפוץ , מצבו הפיזי של הנכס לפני התחלת עבודות השיפוץ, דרכי הגישה אל הנכס שעובר שיפוץ וכמובן מיקום בארץ . מחירי השיפוצים בפריפריה שונים משמעותית ממחירי שיפוץ הדירות במרכז הארץ מסיבות רבות ,המרכזיות  שבהן הנן  איכות ביצוע גבוה יותר במרכז הארץ , מפרטים גבוהים יותר, פיקוח צמוד של מהנדסים ועוד.

לאחר שהחלטתם על תקציב וקבעתם מהם צרכיהם של דיירי הדירה, כעת עליכם לבחור בקבלן ביצוע לפרויקט שברצונכם לבצע, או באם אתם מעוניינים בתכנון של מעצב פנים וביצוע מכרז אז בשלב זה עליכם לפנות למעצב פנים.

מעצב/ת פנים לעבודות שיפוץ קבלן שיפוצים לביצוע עבודות שיפוץ

כאשר מעוניינים לבצע פרויקט שיפוצים מורכב הכולל הריסת הקירות הפנימים של הבית הישן וביצוע תשתיות חדשות כגון חשמל כולל לוח חדש, אינסטלציה ביוב וכדומה חשוב שמעצב פנים בעל ניסיון ילווה את תהליך עבודות השיפוצים שמבוצעת בדירה שלכם החל משלב ביצוע התכנויות , בחירת חומרי הגמר , בחירת המטבח ואפילו בחירת הריהוט. מעצב/ת  פנים מקצועיים ואיכותיים יכולים לשדרג משמעותית את שיפוץ הדירה ולהפוך את הנכס שבבעלותכם לפנינה אמיתית ועליית ערך הנכס תהייה משמעותית מעליית ערך נכס בפרוייקט ללא ליווי מעצב פנים.

קבוצת עידן מציעה שירותי עיצוב פנים עם טובי מעצבי הפנים בארץ. כל פרויקט מתוכנן במחשבה רבה ומותאם בצורה אופטימלית לדיירי הדירה כך שהנכס יהיה פונקציונלי ומתאים למשתמשים בו.

עבודות שיפוץ – טיפים בבחירת מעצב פנים, שיפוץ בתים

כניסה לדירה חדשה מהווה זירת  פנטזיות נטולת גבולות, הרי תמיד יש עוד ועוד מקומות מהם נוכל לשאוב השראה, תמיד נירצה למנף יותר את מה שחשבנו בתחילה בקטן. שלב זה, בדיוק במקום הזה, מתאים להכניס סדר בדברים ואחד הכלים העומדים לרשותנו הנו מעצב הפנים. 

בחירת מעצב טוב תמוקסם עם קניית הנכס. עוד לפני שהתחלתם להכניס דברים לדירה, זמנו אחד כזה לפגישה עמכם על מנת שיבוא לעזרתכם בזיהוי פוטנציאל שאתם מתקשים לזהות. מעצב מעין זה יהיה האחד שיזהה האם "הפנטזיה" שלכם, מה שאתם מבקשים להלביש על הדירה, נכון ומתאים למקום, שיפוץ דירה

 עבודות שיפוץ – בחירת מעצב פנים  שיפוץ דירה :

  • בהליך בחירת מעצב פנים, הנטייה הראשונית היא למצוא אחד כזה דרך פרסום או מפה לאוזן. על מנת לזהות התאמה, הדבר הראשוני המתבקש הוא לבחון פרויקטים שבוצעו על ידו. חשוב שתזהו בעשייה שלו, מטעמו, מה מדבר עליכם. יש להניח כי מעצב טוב מתמחה במס' סגנונות עיצוב אבל אצל רבים מהם ניתן לזהות כתב יד שייתן ביטוי בעיצוב בסגנונות שונים. במידה והנכם קלסיים, בעלי נטייה לקו נקי, מוטב כי לא תפנו למעצב המאופיין בסגנון בוהמייני, רב פרטים. 

  • זוגיות מוצלחת עם מעצב פנים תיוולד לאחר מפגשי הכרות שבהם תספרו אודות עצמכם, צרכים ואהבות וכך גם הוא. לקראת פגישה הכינו רשימת דרישות וצרכים. על סמך רשימה זו ידע המעצב  לסדר עיקר וטפל ולאן לפנות לטובת מימוש. התלבטו בקול רם, מתפקידו להקשיב. 

                                                                              חתימת חוזה עבודות שיפוץ

  • בדרכם לסגירת חוזה עבודה עם מעצב, זכרו את הדברים הבאים עבודות שיפוץ: 

  • 1. אינפורמציה אודותיו – לימודים, ניסיון, לוחות זמנים לשיפוץ ועוד. 

  • 2. חוות דעת של לקוחות למודי ניסיון – לטוב ולרע…

  • 3. קבלת מפרט עבודה של תהליך השיפוץ וכל מה שקשור בו. מידע זה יסדר  לכם את עניין לאן הולך הכסף. 

  • 4. חתמו על חוזה עבודה מסודר – מגדיר תשלומים ותנאי תשלום. 

  • 5. וודאו קבלת סקיצות תלת ממדיות או הדמיות כחלק מהשירות. 

בחירת אנשי מקצוע , בחירת נגר, קונסטרוקטור במידת הצורך

שיפוצים  חשוב לבחור באנשי מקצוע מקצוענים ומנוסים בפרויקטים של עבודות שיפוץ , חשוב שלכל אחד מאנשי המקצוע שתבחרו יהיה רישיון מתאים וביטוחים מתאימים לביטוח עבודות התכנון, עבודות הבניה ועוד. חשוב לוודא כי קבלן השיפוצים שנבחר לביצוע עבודות שיפוץ בדירתכם הנו קבלן רשום ברשם הקבלנים עם רישיון בתוקף ועם סיווג מתאים לאופי העבודה אותה מעוניינים לבצע. 

קבוצת עידן מציע לכם ליווי מלא של הפרויקט בפרויקט TURN KEY PROJECT  תכנון +ביצוע -אנחנו מציעים פרויקט במחיר קבוע מראש עם מעצב פנים צמוד לכל תהליך עבודות השיפוץ, ללא הפתעות תוך כדי העבודה.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות וללא עלות.

 

עבודות שיפוץ

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד