עבודות חשמל בפרויקט תמ"א 38

 

פרויקט תמ"א 38 נועד על מנת להעניק לתושבים שמתגוררים במבנים ישנים איכות חיים טובה יותר, תוך שתכנית זאת אשר החלה את דרכה בתחילת שנות ה 2,000 , נועדה לחזק מבנים בעת רעידות אדמה, כמו גם להעלות את ערכן של דירות השייכות לאוכלוסיות מוחלשות.

מלבד בטיחות ואבטחת איכות חיים, תכנית תמ"א 38 נועדה על מנת למשוך אוכלוסיות צעירות אל הפריפריה, ובכך להעלות את איכות החיים במקום. לכן רבים מייחלים כי במבנה שלהם יתבצע פרויקט מסוג זה.

מהם התהליכים המתבצעים בפרויקט תמ"א38

תכנית זאת זה היוצאת לפועל על ידי יזמים, קבלנים ושאר בעלי מקצוע, נועדה כדי להרוס מבנה קיים ולבנות במקומו מבנה חדש לחלוטין. המבנה עובר חיזוק נגד רעידות אדמה, הדירות בבניין מחוזקות משופצות ומורחבות לדירות גדולות יותר עם חדר נוסף, בכל דירה מוסיפים ממ"ד, תוך שישנה אפשרויות להוספת מרפסת לכל דירה.

פרויקט תמא 38  כולל גם שיפור מראה הלובי של הבניין, שיפוץ ועיצוב הכניסה לבניין, תוך הוספת חניון תת קרקעי למקסימום יעילות והקניית מרחב ציבורי גדול ומטופח יותר.

בנוסף בעת השיפוץ נעשית החלפת תשתיות, בעוד שבהחלפת תשתיות חשמל חשובה במיוחד בפרויקט. לכן חשוב תמיד לבחור חשמלאי טוב, כמו גם חשמלאי מעשי לצורך פרויקט תמ"א 38. כדי להבין מהו חשמלאי מעשי, ניתן להכנס אל הקישור הבא: : http://www.leonelectric.co.il/practical-electricia

מדוע חשוב להחליף תשתיות במבנה?

מבנים שעוברים פרויקט תמ"א38 הם כאלה שקיימים בארץ כבר משנות  ה70  תוך שמאז הבנייה הראשונית לא בוצע שיפוץ מסיבי בבניין. אחת הסיבות לחיים ירודים במבנים אלה נוגעת למערכות חשמל ואינסטלציה לקויות. לכן החלפת תשתיות חשמל חשובה במיוחד בעת הפרויקט, כמו גם שחשמלאים טובים יבצעו שאר תיקונים וחווטים כדי להעלות את איכות החיים במקום.

כיצד בוחרים אנשי מקצוע טובים עבור הפרויקט?

אם אתם דיירים שבבניין שלהם צפוי להתרחש פרויקט תמ"א 38  – יש לבחור  לצורך הפרויקט יזם בנייה איכותי שיוכל להציע לכם שיפוץ ובנייה מהירים, כמו גם לבצע ריכוז כלל אנשי המקצוע הטובים ביותר עבור הפרויקט שלכם.

איתור קבלנים רשומים, חברות בנייה טובות המספקות בדק בית בזמן שיפוצים, כמו גם בחירת קבלני אינסטלציה וקבלני חשמל טובים – כל אלה יובילו אל שיפוץ מבנה בצורה מהירה, טובה בטוחה ויעילה.

שיפוץ דירה

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד