תפריט

עבודות בנייה

עבודות בנייה

כאשר מבצעים עבודות בנייה בפרויקט חדש או עבודות בנייה בהן מוסיפים תוספות בניה למבנה קיים או עבודות שיפוצים על חזיתות בתים משותפים, יש לפעול לפי חוקי משרד העבודה, לנהל יומן עבודה תקני בו ממלא מנהל העבודה מידי יום את אשר בוצע באתר. לאתר חייב להיות ביטוח ומנהל מוסמך

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

שמנהל אותו. כמו כן חשוב לוודא ביקורים של מהנדס אזרחי לצורך ביצוע בקרת איכות.

 בשלב הראשון של הפרויקט יש לקבל היתר בניה מהוועדה המקומית לתכנון ובניה. בתחילת תהליך זה מומלץ לשכור את שירותיו של אדריכל וקונסטרוקטור בפרט אם יש בניה חדשה או הורדת קורות תומכות או עמודים תומכים.

חשוב לבחור אנשי מקצוע איכותיים בעלי ניסיון וידע בתחום עבודות בנייה ותכנון אדריכלי והנדסי של פרויקטים הנדסיים. לאחר קבלת היתר הבניה מפעילים את הביטוח לעבודות בניה קבלניות בהיקף המתאים לפרויקט אותו מבטחים.

מבצעים עבודות גידור והכנת השטח בכדי למנוע מעוברים ושבים להכנס לתוך אתר הבניה. על אתר הבניה להיות סגור בכל שעות היום ובמשך כל זמן הבניה בכדי לוודא שלא יכנסו אורחים בלתי מוזמנים לפרויקט הבניה.

בשלב הבא בדרך כלל בעבודת בנייה מבצעים את עבודות הביסוס ויציקת הרצפה הראשונה  בניית וילות.

 

ביצוע עבודות בנייה הנדסיות עם קבוצת עידן

לקבוצת עידן ניסיון בבניית שכונות מגורים שלמות משלב עבודות העפר והביסוס ועד למסירת המפתח לדיירים. לחברה ניסיון בבניה מוסדית עם מספר רשויות ברחבי הארץ, בניה של תוספות בניה לבניינים קיימים, שיפוץ וילות ושיפוצי דירות מהיסוד ברמת גימור מעולה ובלוחות זמנים מהירים בעבודה יעילה ואיכותית.

למהנדסי החברה ניסיון רב בבניה באזורי בניינים מאוכלסים בפרויקטים של שיפוץ חזיתות מבנים, חיזוק מבנים וביצוע תוספות בניה של מרפסות וממ"דים.

צוות המשרד כולל בוגר לימודי אדריכלות ועיצוב פנים בעל ניסיון בביצוע עבודות בנייה הנדסיות בארץ ובחו"ל ומלווה בכל פרויקט על ידי מהנדסי החברה .בחברה מחלקת שינוי דיירים ושירות לקוחות לאחר מסירת הבתים או תוספות הבניה.

.כל פרויקט מתוכנן בקפידה ומבוצע באיכות גימור מעולה וביעילות. תרבות ארגונית של שירות לקוחות מעולה תאפשר לכם לישון בשקט בפרויקט תוספת הבניה שלכם.

עלות בניית בית פרטי עד מפתח 

עבודות בנייה

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30