סגירת מרפסת שמש

סגירת מרפסת שמש – שלושה יתרונות מרכזיים

מרפסת השמש יכולה להיות מפנקת בימים החמימים, אבל האמת היא שיש לא מעט יתרונות בהחלטה על סגירת מרפסת שמש. למה בכל זאת כדאי לכם לסגור אותה ואיך תתכננו את המהלך הזה?

 

סגירת מרפסת שמש – הרחבת שטח הדירה

האחד היתרונות המשמעותיים שיש לפרויקטים של סגירת מרפסת שמש, הוא יתרון הגודל. כשאנחנו סוגרים את המרפסת אנחנו הופכים אותה לחדר נוסף בבית, וזה צעד חשוב לקראת התרחבות המשפחה, לטובת משרד ביתי או להעלאת ערך הנכס. המרפסת הסגורה תהיה אידאלית לכל אחת מהמטרות הללו, ואם רק תתכננו את המהלך שלכם נכון תגלו שאפשר לעצב חדר נעים ומרווח גם במרפסת שנראית לכם היום קטנה יחסית.

 

סגירת מרפסת שמש – צמצום רעשים

בערים הגדולות יש תנועה ערה מאוד וגם הרעש עשוי להיות מטריד. סגירת מרפסת שמש היא דרך מצוינת לצמצם את הרעשים הללו. זה כנראה מסביר למה במבנים רבים בתל אביב הולכות מרפסות השמש ונעלמות. כך, בזמן שהאוטובוסים למטה רועשים וצפירות הרכבים נשמעות קרובות קצת יותר מדי, המרפסת הסגורה מצליחה להשאיר חלק נכבד מהרעשים האלה בחוץ, ואתם ישנים הרבה יותר טוב בלילה (וגם קצת יותר מאוחר בבוקר).

 

סגירת מרפסת שמש – גם הלכלוך נשאר בחוץ

מרפסת שמש היא אולי אטרקציה נעימה מפעם לפעם, אבל כשהאבק והלכלוך מצטברים – וזה קורה בקצב מהיר – אנחנו מעדיפים להסתגר בתוך הבית. סגירת מרפסת שמש היא אם כן דרך נהדרת להשאיר את הלכלוך והאבק במקום שבו הם אמורים להישאר, מחוץ לבית. אז לא רק שיהיה לכם שקט הרבה יותר, תחסכו לעצמכם את הצורך לנקות את הבית בתדירות גבוהה מדי רק משום שהאבק מצטבר בקצב בלתי רגיל מרפסות תלויות.

 

סגירת מרפסת שמש – הקבלן הנכון בזמן הנכון

אם היתרונות של סגירת מרפסת שמש ברורים, הגיע הזמן להבין איך בדיוק ניגשים למשימה הזו ואיך עושים את זה מהר ככל האפשר, עם מינימום עיכובים והפתעות. הצוות המיומן של קבוצת עידן יעזור לכם לא רק בתכנון התהליך עצמו אלא בניהול קפדני ואיכותי שלו. כך תקבעו את התקציב האידאלי מבחינתכם, תדעו מה לוח הזמנים וגם בדיוק למה אפשר לצפות. הקבלן שלכם הוא זה שידאג לכך שהכל יעבוד בדיוק לפי התכניות. בלי חריגות מהתקציב, בלי עיכובים דרמטיים ובלי לחשוש מאיכות התוצאה.

סגירת מרפסת שמש

ממדים

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד