סגירת מרפסת לחדר

סגירת מרפסת לחדר – תשובות לשאלות החשובות

המרפסת שלכם נהדרת ואתם מנצלים אותה לא מעט, אבל בימי השרב היא לא ממש נעימה, ובחורף היא מושבתת לעתים קרובות מדי. אם חיפשתם דרך טובה לנצל אותה סגירת מרפסת לחדר היא פתרון מצוין, אבל איך בדיוק עושים את זה?

 

סגירת מרפסת לחדר – היתרים דרושים

על פי התקנות העדכניות מ-2014 אתם לא זקוקים בהכרח להיתר בנייה. התקנות שנקבעו על ידי שר הפנים דאז מעניקות היתר בניה במצבים בהם מדובר בעבודות קלות למדי. כך אנחנו רשאים להתקין פרגולה חדשה, לסגור את המרפסת לחורף ולבצע גם סגירת מרפסת לחדר בהליך מהיר יותר מאשר בעבר. אם המטרה המרכזית של גדעון סער הייתה לזרז תהליכים זה בהחלט עבד, והיום אפשר לתכנן מהלכים מהסוג הזה במהירות יחסית.

 

סגירת מרפסת לחדר – כמה זה יעלה?

סביר להניח שאתם לא מצפים לבנות חדר ללא כל עלות, ואין ספק שזה ידרוש מכם היערכות ותכנון – גם ברמה התקציבית. המחיר של סגירת מרפסת לחדר תלוי בכמה גורמים מרכזיים, ובראשם גודל החדר, מורכבת הפרויקט, החומרים וכמובן זהותם של אנשי המקצוע השונים. אם אתם סוגרים את המרפסת רק כדי להפוך אותה למרפסת סגורה בחורף המחיר שלה יהיה שונה בהחלט מהמחיר שיידרש לתכנון חדר שכולל גם שירותים ואמבטיה, פרקט חדש ותקרת זכוכית שתוכלו לצפות דרכה בכוכבים מרפסות תלויות.

 

סגירת מרפסת לחדר – בחירת אנשי המקצוע

אם המטרה שלכם היא לבנות חדר חדש כדאי לקחת בחשבון שיידרשו פעולות נוספות מעבר לבנייתם של שני קירות וחלון. חשמל הוא צורך בסיסי למדי, וגם תשתית מים אם אתם מתכננים לבנות כאן יחידת מגורים שכוללת חדר רחצה (ואולי אפילו מטבחון). גם רצף, זגג ואנשי מקצוע נוספים יהיו מעורבים בתהליך הזה, ומישהו צריך לבחור אותם וגם לנהל אותם. הפתרון הפשוט הוא קבלן בנייה שיודע לתכנן פרויקטים מהסוג הזה, לבחור את האנשים הטובים ביותר, לפקח אחר העבודה ולשמור על האינטרסים שלכם לכל אורך הדרך.

 

סגירת מרפסת לחדר – היתרון של קבוצת עידן

היתרון המרכזי של קבוצת עידן בליווי פרויקטים  של סגירת מרפסת לחדר, הוא הניסיון הרב והידע המקצועי העשיר שהיא מביאה. צוות החברה מורכב מאנשי המקצוע המובילים בתחומם, והמעטפת המקצועית הזו תבטיח לכם תכנון ברמה הגבוהה ביותר וביצוע ברמה גבוהה אף יותר. אלה הם הכלים שאתם צריכים כדי להגדיר את מטרות החדר החדש שלכם, וכדי להשיג אותן במדויק וללא פשרות.

סגירת מרפסת לחדר

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד