ניקיון לאחר שיפוץ פנטהאוז

 

אם שיפצתם את הדירה שלכם יש לכם עוד שלב אחד לבצע לפני הכניסה המיוחלת והרגועה לדירה שלכם. בין אם שיפצתם את הדירה עבור עצמכם ובוודאי אם לטוב השבחת הנכס ומכירת הדירה ברווח גדול יותר, הרי שתצטרכו לנקות היטב את הדירה לפני השימוש בה. ניקיון הדירה אחרי שיפוץ אינו מסתכם בטיטוא ושטיפה אלא במעט יותר עבודה וזאת משום שזה הזמן הטוב ביותר לבצע את הניקיון לפני מחודשת של הרהיטים לדירה או כניסתם של הדיירים אליה.

הלכלוכים שלא חשבתם עליהם לאחר שיפוץ דירת פנטהאוז:

אנשי מקצוע טובים ככל שיהיו בעבודות שיפוץ דירה , ישאירו אחריהם לכלוך רב, החל מאבק שיכול להידבק על הקירות, הפאנלים, התריסים וכמובן על הרצפה ועד שבבים של עץ, אבנים, חלקי בטון, כתמי צבע ועוד. כל אלה ועוד יכולים להוות מטרד רציני עם הכניסה לדירה ואם לא נטפל בהם מיד לאחר השיפוץ יהיה קשה יותר להסיר אותם לאחר מכן.

שלב 1 – להיפתר מהאבק:

אבק נוטה להצטבר בכל עבודת שיפוצים וזה יכול להיות על הרצפה, על מסילות התריסים, על הקירות ואם השארתם רהיטים בחדר הרי שגם עליהם יכול להצטבר אבק. השלב הראשון בניקיון יהיה לטאטא את הבית כולו מאבק. כתמי אבק כבדים בשילוב עם מים יכולים ליצור כתמים על הרצפה שיהיה קשה להסירם. מלבד זאת, הרי שאבק הוא אחד הגורמים היותר נפוצים לבעיות בקשיי נשימה ולהיווצרות חיידקים בבית.

שלב 2 – שטיפה:

כל ניקיון אחרי שיפוץ יידרש שטיפה רצינית של המקום. בין אם מדובר בשטיפה רגילה ובין אם מדובר בשטיפה מקצועית ורצינית יותר על ידי מכונת פוליש. בחרו את השיטה המתאימה ביותר עבורכם. לאחר שטאטאתם את האבק, השבבים ויתר שאריות הבנייה של השיפוץ, תוכלו להתחיל במלאכת השטיפה. שימו לב שאם יש כתמי צבע על הריצפה יש להוריד אותם עם טרפנטין לפני כן ואז לבצע את השטיפה.

שלב 3 – פאנלים ותריסים:

במהלך השיפוץ האזורים הקטנים של הפאנלים והתריסים נוטים להתלכלך המון. קשה יותר להוציא מהם את השבבים וכתמי הצבע מבין המסילות, אולם זהו בהחלט דבר שאין להתעלם ממנו. מיד לאחר השיפוץ בצעו את הניקיון של הפאנלים והתריסים להשלמת חלקי הבית.

שלב 4 – חלונות:

במהלך טיטוא האבק ובוודאי במהלך השיפוץ, האבק יכול גם להעלות למעלה לאוויר ולהידבק על קירות הבית ועל החלונות. לכן שימו לב בעת ניקיון אחרי שיפוץ שאתם עוברים גם על חלונות הבית ואם צריך לפרקם גם כן תוכלו לעשות זאת ביתר קלות לפני הכניסה לבית או הכנסת הרהיטים אליו.

לסיכום; ניקיון הבית הוא תמיד משימה חשובה גם אם לא תמיד יש לנו כוח אליה. ניקיון אחרי שיפוץ חשוב פי כמה ואם אין לכם את היכולת או הזמן לבצע את העבודה כמו שצריך, כדאי לשכור חברה מקצועית שתבצע את העבודה עבורכם.

 

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד