1700-70-90-30

ניקיון לאחר ביצוע עבודות ריצוף במרפסת שמש

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

כשאתם מחליטים לרצף מחדש את הבית, החנות או המשרד שלכם, אתם בוחרים להאיר מחדש את החלל! כיום, ניתן להחליף את הריצוף באמצעות 2 שיטות:

  • הדבקה על הריצוף הקיים במרפסת השמש
  • פירוק הריצוף ויישום מחדש של האריחים

בהתאם לתקציב שלכם והמטרות שלכם, יהיה ניתן להתאים לכם את עבודת הריצוף המתאימה ביותר. עד לרגע בו תוכלו ללכת על הרצפה שלכם כנראה שיעבור קצת זמן, בין היתר מאחר ויש להמתין לייבוש האריחים ולאחר מכן לבצע עבודת ניקיון יסודית.

רגע לפני שגם אתם שולפים את המגבים, חומרי הניקוי וחותמים על ימי חופש בעבודה, למה שלא תסתייעו בשירות של ניקיון מקצועי לאחר ביצוע עבודות ריצוף?

ניקוי מרפסת שמש

ניקיון עצמאי של המרפסת שלכם: זמן רב ועבודה לא די יסודית

עבודת ריצוף היא עבודה מורכבת, שבסיומה אתם עתידים למצוא את הבית, החנות או המשרד שלכם עם כמויות אדירות של פסולת ואבק. אמנם סביר מאד כי אתם מתחזקים בשגרת ניקיון בסיסית את המרחב הפרטי שלכם, אך לא בטוח כלל כי יש לכם את הניסיון הנדרש בכדי לנקות את החלל לאחר עבודת ריצוף. כשאתם בוחרים לנקות בעצמכם, אתם צריכים לקחת בחשבון את העובדה כי אתם עתידים לבזבז המון זמן, תוך שהניקיון לא באמת יספק תוצאות.

לעתים, ההחלטה לנקות מרפסות פלדה בצורה עצמאית נובעת מהרצון לחסוך כסף. בפועל, מה שקורה הוא שאתם מבזבזים המון זמן על הניקיון, תוך שאתם עליכם להיפטר גם מפסולת רבה ששוקלת לא מעט. התוצאה? בזבוז רב של זמן, המתורגם גם לבזבוז של כסף. עם סיום עבודת הריצוף, תוכלו לתאם עם צוות מקצועי של מנקים!

ניקיון באמצעות חברת ניקיון: כמה נעים כשנקי!

בכדי להתמודד עם כמויות גדולות של אבק, נדרשת טכניקת ניקיון מסוימת המתבצעת על ידי צוות גדול של מנקים. חברת ניקיון גדולה תוכל לשלוח אליכם צוות של מנקים שידאגו לנקות בצורה יסודית את המרחב. העבודה הופכת מורכבת יותר ככל שעבודת הריצוף שבוצעה גדולה יותר – כך שחשוב לאפיין את היקף העבודה מבעוד מועד.

דירת סטודיו לדוגמא שרוצפה מחדש תוכלו להסתפק בצוות של 2 מנקים, בעוד אל חנות גדולה או משרד של כמה חדרים שרוצפו יש לשלוח צוות גדול יותר. השירות שאתם מקבלים מחברת הניקיון מבוסס על:

  • צוות מנקים מקצועי
  • חומרי ניקיון איכותיים
  • עמידה בזמנים
  • תוצאות משביעות רצון

עבודת ניקוין מקצועית רלוונטית לאחר ריצוף עם כל סוגי האריחים: קרמיקה, שיש, גרניט פורצלן, עץ טבעי וכן הלאה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30