ניקיון דירות

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

 

ניקיון דירות מפשפשים

ניקיון הבית הוא דבר בסיסי שכל משפחה דואגת לו מידי שבוע. לא לכל אחד יש את הכוח, היכולת והזמן כדי לנקות את הבית. ניקיון הבית כולל ניקיון יסודי של המטבח, הזזת ספות, לטאטא, לשאוב, לקרצף ולנקות. 

לעיתים קורה שבדירות יש פשפשים ואבק שהצטבר במשך השנים כיוון שלא כל בעל דירה ביכולתו להזיז ספות, לנקות מתחת לרהיטים ולשטוף את הרצפה בכל פינה.

הפשפשים הם לא דבר נעים לגוף ובטח שלא נאה לבית כאשר מארחים.

 

איך ניפטר מהפשפשים?

הדברה מקצועית ברחבי הבית והמרפסת תמנע מהפשפשים להיכנס לביתכם ולזהם אותו. חשוב מאוד לשמור על ניקיון הבית כדי שהפשפשים לא יחדרו לביתכם כיוון שהפשפשים מגיעים כאשר הבית לא נקי או לח.

חברת הניקיון שלנו תדאג לכם לבית נקי ע"י הדברה של פשפשים שתשמור על הבית שלכם נעים ללא כל חשש. ההדברה מתבצעת תוך זמן קצר בצורה יסודית ומקצועית ותענה על בעיית הפשפשים בדירתכם.

 

עוד על ניקיון הדירה..

אתם אחרי שיפוץ בבית? הלכלוך שאחרי הבלגן לעולם לא יתנקה ללא פוליש מקצועי לא משנה כמה תנסו. גם אם נשטוף את הבית במשך ימים שלמים לעולם לא נגיע לרמת הניקיון שהפוליש תעשה לבית שלכם, למרצפות.

לאחר כמה שנים המרצפות בדירה מתיישנות, מתלכלכות ושום דבר לא יכול להועיל להן חוץ מפוליש מקצועי. הפוליש ישאיר את הרצפה שלכם נקייה ונוצצת, מה שמאוד שומר על הבית, על הנראות שלו ומשאיר אותו נעים למראה.

מאוד חשוב לשמור על נראות הבית, המרצפות הוא הדבר הראשון שדורכים עליו בבית ומסתכלים עליו ולכן כדאי מאוד אחת לכמה שנים להזמין חברת פוליש לביתכם.

הפוליש יחליף לכם את הפיתרון להחליף מרצפות באלפי שקלים. הפוליש מסתכם בסכום לא גבוה לעומת הפוליש שהחברה שלנו מציעה לכם.

 

סוגי הפוליש והתמחור שלהם

ישנם 3 סוגים נפוצים של פוליש- פוליש קריסטל, פוליש ווקס או פוליש סילר.

פוליש קריסטל- פוליש שנעשה עם כמה סוגי חומרים כאשר בכל שלב מחדירים לרצפה סוג חומר אחר.

פוליש ווקס- מריחת ווקס על הרצפה באמצעות מכונה כאשר המטרה העיקרית היא מתן אפקט מבריק.

פוליש סילר- מריחת חומר חיצוני על הרצפה כאשר המטרה שלו היא למנוע ללכלוכים לחדור לרצפה ונותן גם מראה מעט מבריק. במקרה כזה אין צורך במכונה ואפשר למרוח את זה באמצעות רולר או מברשת.

פוליש קריסטל יעלה כ20-30 ש"ח למ"ר ולעומת זאת פוליש וקס או פוליש סילר יעלו כ10-15 ש"ח למ"ר. 

חברת ניקיון דירות שלנו מציעה פוליש יסודי ומקצועי במחיר סמלי ומוזל.

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30