1700-70-90-30

ניקוי שטיחים, חברת פוליש

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

חלל הבית הוא הדבר החשוב ביותר והשימור עליו הוא די פשוט- שמירה על רהיטים ופריטים בבית. הרהיטים והפריטים בבית שומרים על מראה הבית יותר נוח ואסתטי וכך כיף יותר להיכנס לבית, לשהות בו ולארח משפחה וחברים.

 

אז איך שומרים על הבית?

כדי לשמור על הבית נקי ואסתטי, צריך לשמור על הרהיטים והפריטים שמעצבים אותו. אז איך עושים זאת? בקלות- חברת ניקיון תדאג להגיע עד לביתכם לנקות לכם את הרהיטים והפריטים היקרים לכם שקניתם במיטב כספכם. חברת הפוליש תנקה לכם את הספות, הכורסאות, ואפילו את השטיחים.

השטחים הם הפריט שצובר הכי הרבה לכלוך בבית, בעיקר אם יש לכם ילדים קטנים שנוטים לאכול בסלון את הארוחה שלהם. השטיחים צוברים במשך שנים רבות לכלוכים, כתמים, אבק ואפילו חיידקים. על מנת לשמור על השטיח שלכם חדש כמו במעמד הרכישה, חברת הניקיון מציעה ניקוי שטיחים במחיר מוזל.

את השטיחים לא ניתן לשטוף או לכבס במכונת כביסה בגלל סוג הבד שלו ובעיקר בגלל גודלו. לכן, חברת הניקיון מציעה לשטוף לכם את השטחים במחיר מוזל וכך תוכלו ליהנות משטיח כמו חדש.

 

למה כדאי לכם להזמין חברת פוליש לבית שלכם?

מרצפות הבית גם הן מתמודדות עם לא מעט לכלוכים, אבק, וכתמים שלא ניתן להסיר אפילו עם חומרים פעילים. ככל שהזמן עובר הרצפה צוברת שכבות שומן ולכלוך שלא ניתן להסיר בעזרת חומרי ניקוי וזה הזמן של חברת פוליש המבריק להיכנס לתמונה- הם יקרצפו לכם את הרצפה בעזרת מכונת פוליש שתבריק לכם את המרצפות כמו חדש כאילו הרגע התקינו אותם וכל זה- במחיר מוזל שלא תמצאו בשום מקום אחר. את הפוליש עושים כל מספר שנים וככה אין צורך שתקרעו את הכיס שלכם על מנת שהרצפה שלכם תהיה מבריקה ותוכלו ליהנות מבית צח.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30