ניקוי ספות לאחר שיפוץ

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

צילום:freepik

מה יהיה תגידי? שוב הילדים משאירים לך מזכרות של כתמי קטשופ ושוקולד על הספה בסלון? החגים עברו להם, אבל הכתמים על הספה נשארו. מי אמר שאת חייבת לחיות עם זה מול העיניים? את יכולה להיפטר מזה בצ'יק צ'אק, יש חברות שיכולות לטפל לך בספה ולעשות ממנה יפהפייה מחדש, כאילו שרק עכשיו קנית אותה. מומחי הניקיון מציעים שירות אמין של ניקוי ספות עד הבית בזול, מחדש רהיטים ומחזיר את הצבע לחיים. לחברות שמתמחות בתחום של ניקוי ספות יש היום ציוד משוכלל שנועד ספציפית לסוג הטיפול הזה, יש שיטות מתקדמות שאת בעצמך לא תצליחי להגיע לתוצאות שהן משיגות אפילו עם התרסיסים וחומרי הניקוי הכי טובים שתמצאי על המדף בסופרמרקט. הציוד שיש להן מאפשר ניקוי יסודי של כל סוגי הספות והריפודים, בין אם זה עור או קטיפה או בד, בין אם זו ספה גדולה תלת-מושבית או חד-מושבית או עם שישה מושבים, זה ציוד שיפתור כל בעיה של כתמים ולכלוך מצטבר, ברמה כזו שהספה תקבל חיים חדשים ושהצבע יחזור אליה כמו שהיה לה ביום שהיא נכנסה אלייך הביתה לסלון בפעם הראשונה.

שיטות הניקוי מגוונות, ביניהן: ניקוי באמצעות קיטור, ניקוי בהתזה, ניקוי על יבש, ניקוי עם לחות, ניקוי ב'הזרקה' ועוד. חשוב שתדעי שבעל מקצוע אמין ישאל אותך בטלפון 'ממה עשויה הספה', כלומר הריפוד שלה ויבקש תיאור של המצב שלה. יש בקרב מומחי הניקיון, למשל, כאלה שלא יבואו לניקוי מקצועי של ספת-עור שהיא כולה 'שסעים' או כזו מרופטת שכל נגיעה של פעולת-ניקוי רק תפגע בה עוד יותר. באופן כללי, למרבית הבעיות והכתמים של ספות שזקוקות לניקוי יש פתרון מעולה ואפילו מושלם, אז בבקשה לשמור על אופטימיות.

במחיר של 120 שקל למושב. כדאי! 

מה שכיף הוא שיש מומחי ניקיון ספות שמציעים ניקוי ספות עד הבית בזול, כאלה שגם מגיעים אלייך הביתה ומבצעים את פעולת הניקוי בבית, כך שאת יכולה לראות במו עינייך את התהליך וגם מציעים שירות שמתומחר בהגינות. ביקור-בית של חברה בתחום הזה יעלה לרוב סביב 350 שקל עוד לפני הטיפול עצמו. תמחור של ניקוי ספות מקובל על פי מספר המושבים של הספה וסוג הריפוד שלה. מחיר סביר לניקוי ספה מבד הוא 120 שקל למושב אחד. יש גם חברות שמציעות את זה אפילו במחיר של 80 שקל, אבל זה פחות נפוץ במחיר הזה. חשוב שתדעי שרוב חברות מומחי הניקיון המובילות מספקות שירות ניקוי ספות עד הבית בזול וגם ניקוי של מזרנים, שטיחים וכדומה, כך שעדיף שתרכזי כמה רהיטים שאת זקוקה לחדש אותם על ידי ניקיון מקצועי, וכך רוב הסיכוי שתקבלי הנחה ותוזילי את עלות השירות באופן משמעותי. אז קדימה אל 'תישני על זה', תזמיני את זה הביתה!

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30