1700-70-90-30

ניקוי ספות לאחר שיפוץ

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

צילום:freepik

מה יהיה תגידי? שוב הילדים משאירים לך מזכרות של כתמי קטשופ ושוקולד על הספה בסלון? החגים עברו להם, אבל הכתמים על הספה נשארו. מי אמר שאת חייבת לחיות עם זה מול העיניים? את יכולה להיפטר מזה בצ'יק צ'אק, יש חברות שיכולות לטפל לך בספה ולעשות ממנה יפהפייה מחדש, כאילו שרק עכשיו קנית אותה. מומחי הניקיון מציעים שירות אמין של ניקוי ספות עד הבית בזול, מחדש רהיטים ומחזיר את הצבע לחיים. לחברות שמתמחות בתחום של ניקוי ספות יש היום ציוד משוכלל שנועד ספציפית לסוג הטיפול הזה, יש שיטות מתקדמות שאת בעצמך לא תצליחי להגיע לתוצאות שהן משיגות אפילו עם התרסיסים וחומרי הניקוי הכי טובים שתמצאי על המדף בסופרמרקט. הציוד שיש להן מאפשר ניקוי יסודי של כל סוגי הספות והריפודים, בין אם זה עור או קטיפה או בד, בין אם זו ספה גדולה תלת-מושבית או חד-מושבית או עם שישה מושבים, זה ציוד שיפתור כל בעיה של כתמים ולכלוך מצטבר, ברמה כזו שהספה תקבל חיים חדשים ושהצבע יחזור אליה כמו שהיה לה ביום שהיא נכנסה אלייך הביתה לסלון בפעם הראשונה.

שיטות הניקוי מגוונות, ביניהן: ניקוי באמצעות קיטור, ניקוי בהתזה, ניקוי על יבש, ניקוי עם לחות, ניקוי ב'הזרקה' ועוד. חשוב שתדעי שבעל מקצוע אמין ישאל אותך בטלפון 'ממה עשויה הספה', כלומר הריפוד שלה ויבקש תיאור של המצב שלה. יש בקרב מומחי הניקיון, למשל, כאלה שלא יבואו לניקוי מקצועי של ספת-עור שהיא כולה 'שסעים' או כזו מרופטת שכל נגיעה של פעולת-ניקוי רק תפגע בה עוד יותר. באופן כללי, למרבית הבעיות והכתמים של ספות שזקוקות לניקוי יש פתרון מעולה ואפילו מושלם, אז בבקשה לשמור על אופטימיות.

במחיר של 120 שקל למושב. כדאי! 

מה שכיף הוא שיש מומחי ניקיון ספות שמציעים ניקוי ספות עד הבית בזול, כאלה שגם מגיעים אלייך הביתה ומבצעים את פעולת הניקוי בבית, כך שאת יכולה לראות במו עינייך את התהליך וגם מציעים שירות שמתומחר בהגינות. ביקור-בית של חברה בתחום הזה יעלה לרוב סביב 350 שקל עוד לפני הטיפול עצמו. תמחור של ניקוי ספות מקובל על פי מספר המושבים של הספה וסוג הריפוד שלה. מחיר סביר לניקוי ספה מבד הוא 120 שקל למושב אחד. יש גם חברות שמציעות את זה אפילו במחיר של 80 שקל, אבל זה פחות נפוץ במחיר הזה. חשוב שתדעי שרוב חברות מומחי הניקיון המובילות מספקות שירות ניקוי ספות עד הבית בזול וגם ניקוי של מזרנים, שטיחים וכדומה, כך שעדיף שתרכזי כמה רהיטים שאת זקוקה לחדש אותם על ידי ניקיון מקצועי, וכך רוב הסיכוי שתקבלי הנחה ותוזילי את עלות השירות באופן משמעותי. אז קדימה אל 'תישני על זה', תזמיני את זה הביתה!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30