ניקוי חלונות לאחר פרויקט הוספת ממדים

 

ניקוי יסודי של החלונות לאחר הוספת ממד לבניין קיים

אז הגיע הרגע שבו החלטתם שהגיע הזמן להתחדש ולשפץ את הבית שלכם. כאשר החלטתם לעשות דבר שכזה, התמונה היחידה שרצה לכם בראש היא תמונה הסופית, בית נקי, מלא אור ואווירה מחודשת, בדיוק כמו שחלמתם. יחד עם זאת, כמו רוב האנשים, אתם שוכחים את הדרך והתהליך עצמו. הדרך אל התוצר הסופי עמוסה בעבודת שיפוץ ארוכה הכוללת לכלוך רב.

עם הלכלוך היום יומי תוכלו להתמודד בעצמכם, אך איך תעשו זאת לאחר שיפוץ? כשמדובר בשאריות של צבע טיח וכדומה?

 

 

אז למה צריך את זה בכלל ניקוי חלונות בניין לאחר הוספת ממדים?

אתם רק חושבים שאנחנו שואלים את המובן מאליו, אך מסתבר שלא הרבה מודעים לערך שניקוי חלונות אחרי שיפוץ או תוספת בניה כמו בניית ממד מביא אתו. בין אם בחרתם להשקיע בחלונות מעוצבים או שאולי נשארתם עם החלונות הסטנדרטיים, חלונות הבית הם דבר עדין, יש לתחזק אתם בתדירות מספקת על מנת לשמור על האיכות הגבוה שלהם לאורך זמן.

כשאתם עורכים שיפוץ בבית או מוספים תוספת בניה כמו ממד או חדר נוסף, כמות האבק המצטברת היא גדולה, עד כדי כך שלפעמים לא נוכל לראות דבר מבעד לחלונות, מה שהופך את משימת הניקיון למורכבת יותר. האבק, שאריות הטיח ושאר החומרים, יוצרים שכבה לא נעימה במיוחד. אתם לא רוצים שאריות שלו החומרים הללו על החלונות שלכם. נקודה.

דבר נוסף שאפשר לדבר עליו, עניין הימצאות הלכלוך גם במקומות נסתרים. אחרי שיפוץ גדול, שאריות האבק ושלל החומרים עשויים להימצא גם במקומות החבויים לעין.

  • דוגמא נפוצה: מסילות החלון.

אם בזמן רגיל, הצטברות ממשית של לכלוך על מסילות החלון קורת אחת לשלושה חודשים לכל הפחות, הרי שבזמן שיפוץ הדבר יכול לקרות כחצי מהזמן ואפילו פחות מזה. טיפ קטן – ברגע שתבחרו לנקות את מסילות החלון, הוציאו תחילה את החלונות ושיפכו המון מים, במידה ואכן הצטבר לכלוך קשה, עיברו על המסילות עם מברשת שיניים, היא תעזור לכם להגיע למקומות הצרים ביותר.

 

לסיכום

בין אם מדובר בדירה, בית פרטי או עסק משגשג, מדובר בפעולה הכרחית על מנת להגיע לתוצאה מופלאה של התחדשות. ניקוי חלונות אחרי שיפוץ זאת פעולה שפשוט אי אפשר לוותר עליה, ניתן לעשות אותה בעצמכם, אך לפני שתעשו זאת, נסו להבין האם המשימה אינה מסובכת מדי והאם שווה להזמין איש מקצוע שיעשה את העבודה בקלות וביעילות.

כי בניינו, אין מה לעשות. הדרך אל בית חדש, מודרני ומלא אור עובדת דרך שיפוץ מייגע המשאיר לכלוך רב. אך אם המצב מאפשר זאת, יש דרכים להימנע, או יותר נכון, למזער נזקים. ניתן לעטוף את חלונות הבית ביריאת ניילון ולאטום אותם עם סרט דביק. כמו שאמרנו, לא תמיד המצב יאפשר זאת. לפעמים הלכלוך פשוט בלתי נמנע, אך עם קצת מחשבה ומעט יצירתיות, תוכלו לשמור על חלונות הבית גם בזמן השיפוץ.

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד