תפריט
תפריט

נזקים לאחר שיפוץ בית

 

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

תהליך של שיפוץ הוא תהליך מורכב שכרוך בעבודה רבה תוך שימוש בכלים עוצמתיים וחומרי גלם כבדים ביותר. מה עושים במקרה ומתרחשים נזקים?

לא פעם מוצאם את עצמם אנשים שמשפצים את הבית מול נזק מהותי בביתם או בשטח המשותף להם ולכל דיירי הבניין. היות ובתחום הבנייה כל פעולה עשויה להיות יקרה ואף מורכבת, כל נזק אף הוא עלול לגבות מחיר כבד הן בפן הכלכלי והן בכל מה שקשור לעסקי שכנים. ולכן יהיה צורך לפעול בזהירות רבה ולעשות כל מאמץ למנוע נזקים שכאלו. אבל לא תמיד זה נשלט, ואכן לא פעם מוצאים אנשים את עצמם מול שוקת שבורה בדמות נזקים עצומים. מה עושים?

נזקים במהלך שיפוצים – כיצד מתמודדים?

אתם משפצים את הבית, התהליך כולו מעמיד אתכם מול שורה ארוכה ובלתי נגמרת של מטלות וכן קבלת החלטות. ובגין הפעולות המורכבות של השיפוץ עלולים להתרחש גם נזקים. לדוגמה פגיעה בלתי מתוכננת של כלי כבד בצינור מים. כמובן שצינור המים נפגע וכתוצאה מכך נוצרת רטיבות בתוך שטח המבנה. נזקים נוספים עשויים להיות תכנית אינסטלציה לא נכונה שגורמת לכך שכל מערכת המים של הדירה לאחר השיפוץ לא תהיה יעילה ולא תעמוד בעומס הנדרש ממנה בשימוש היומיומי. יש מקרים רבים בהם הנזקים קשורים לעניין האטימות של המבנה. כאשר בגין שבירת הקירות או ניסור תקרה עלולים לפגוע באטימה של המבנה, מה שיוצר נזילות וטפטופי מי גשמים בתוך שטח המבנה. כיצד ניתן לדעת מה המצב? האם יש לכם יכולת לאמוד את הנזק? חברת רוזנטל שמאי נזקים היא החברה המומלצת שתוכל לספק לכם מענה ולהעלות בפניכם את הנתונים המדויקים.

ואכן, כאשר מזמינים חברה מקצועית עבור בדיקת המבנה לאחר שיפוץ בניין וביצוע שמאות ניתן להיות רגועים כי יש לכם את הידיעה בדבר חומרת הנזק שהמבנה ספג וכן יש לכם יכולת לשער או לאמוד מהו הנזק הכספי הכרוך בכך. במרבית המקרים חברה כזו תוכל לספק את השירות ולאחר בדיקה מעמיקה תוך שימוש בכלים מקצועיים ומתקדמים היא תדייק ותציג בפני בעלי הבית את היקף הנזקים שהתרחשו במבנה. כמובן שחובה על המזיק לבצע תיקון יעיל כנדרש ולהחזיר את המצב לקדמותו בהקדם האפשרי. וזאת מתוך מטרה להשביע את רצון בעלי הדירות ואת כל הדיירים כך שלא תהיינה טענות ולא השגות על התיקון ועל מצב המבנה לאחר ביצוע העבודה.

כל שיפוץ עלול להיות כרוך גם בנזקים בלתי צפויים. ואכן, לפני שיוצאים לדרך וחותמים חוזה מול קבלן שיפוצים חשוב לדעת כי נקודת היציאה ידועה לכם, אבל אין לכם אפשרות לדעת במה תהיה הבנייה כרוכה. מכיוון שכך חשוב להקצות תקציב מיוחד עבור עניין זה, כזה שתוכלו לחתום את תקופת הבניה על הצד הטוב ביותר ללא נזקים והפסדים בגין הבנייה.

תמא 38 פינוי בינוי

More to explorer

תכנון ובנייה של חדר נקי

עולם הבנייה הוא כיום תחום תעשייה משוכלל ביותר עם מגוון התמחויות גדול. אפילו היבט בסיסי פשוט לכאורה כמו "בטון", הוא תחום מומחיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

1-700-70-90-30