1700-70-90-30

מתי מקובל להזמין הדברה בדירה שכורה?

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אין זה סוד, שאנחנו נאלצים להתמודד לעיתים תכופות עם מזיקים שונים, בין אם זה בבית ובין אם זה בעסק, מזיקים שיכולים להשפיע על שגרת החיים שלנו ועל האיכות שלהם, מעבר לזה הם יכולים גם להזיק לנו מבחינה בריאותית.

ישנם סוגים רבים מאד של מזיקים וגם שיטות הדברה מגוונות. חשוב לפנות לכתובת הנכונה וחשוב עוד יותר, לעשות זאת בחוכמה. זיהיתם מכרסם, כמות רבה של נמלים אולי או מזיקים אחרים? פנו למדביר מקצועי שיבצע את ההדברה עבורכם.

לפני הכניסה – חילופי דיירים הם נקודת זמן מצוינת לבצע ריסוס בדירה שכורה. סיבה אחת לכך היא שהנכס ריק יחסית ואולי אפילו ריק לגמרי מחפצים, רהיטים וכו'. ולכן מדבירים מנוסים יכולים להגיע לכל פינה ולכל מקום בבית. מומלץ מאד לדאוג להדביר את הדירה לפני הכניסה אליה כדי להימנע מביקורם העתידי של מזיקים לא רצויים אם אתם רוצים שההדברה תהיה אפקטיבית יותר ותחזיק מעמד למשך זמן רב יותר, אז דאגו לנקות את הדירה לפני ההדברה. בשלב שלאחר הניקיון, ולפני הובלת הציוד, הבית יהיה נקי ותהיה גישה נוחה אל הפאנלים, אל כל שקעי החשמל ואל כל הפינות שבדרך כלל מוסתרות מאחורי ריהוט (כדאי לעשות זאת עוד לפני הגעת הציוד, הרהיטים ושאר הפריטים האחרים).

באביב, רגע לפני הקיץ – מכרסמים, מזיקים וחרקים מכל מיני סוגים נוהגים לבקר אותנו בייחוד בעונה החמה. כדאי לדאוג להדברה לפני החודשים החמים, באביב, כדי למנוע את ביקורם ולהבטיח דירה נטולה מאורחים לא רצויים. הקיץ הוא זמן שבו החרקים מתחילים לצאת יותר מהנחילים שלהם ולהסתובב ולהגיע גם לבית שלנו. נהוג לעשות ריסוס לבית לקראת הקיץ כדי לוודא שהחרקים שמתחילים להגיע לבית שלכם יראו שזה לא מקום שהם רצויים בו.

אחרי שיפוץ הדירה – בעלי דירות שכורות נוהגים לעיתים לשפץ את הדירה לפני הגעת השוכרים. מומלץ מאד להדביר אותה מיד לאחר השיפוץ כדי להבטיח כניסה "חלקה" ונקיה ממזיקים שונים. ריסוס לבית חדש הוא גם מומלץ על מנת לוודא שאתם נכנסים לבית נקי וחדש לגמרי. אחד היתרונות הוא שבבית חדש לרוב אין דיירים קודמים אז אין הפרעה להדביר לילה לפני הכניסה שלכם ולתת לרעלים להתפזר בזמן הזה.

 

כדאי לבדוק היטב באיזה מדביר אתם בוחרים

לבסוף, כמובן שעוד שלב הכנה חשוב שתוכלו לעשות לקראת ריסוס הבית שלכם, הוא לברר באיזה מדביר אתם בוחרים. האם הוא מנוסה? האם הוא מדביר מומלץ? והאם הוא מגיע בדיוק בשעה שקובעים איתו? אתם לא רוצים להפוך את ריסוס הבית להתעסקות של יום שלם ולכן רצוי לבחור באיש מקצוע אמין שמגיע בזמן ועושה עבודה כמה שיותר יעילה

הדברה בוריס ומיכאל מספקת הדברה בדירה שכורה בכל רחבי הארץ, במקצועיות מרבית ובמחירים נמוכים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

1-700-70-90-30