1700-70-90-30

מתי להזמין הובלה עם מנוף?

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אם אתם עוברים דירה מקומה גבוהה בבניין בלי מעלית או אם אתם עוברים לדירה בקומה גבוהה בלי מעלית, כדאי מאוד שתבררו על שירות הובלה או מנוף. הובלה עם מנוף היא שירות הרלוונטי עבור מגוון רחב של צרכים כגון: אם הריהוט שלכם לא נכנס בדלת הדירה החדשה שאתם עוברים אליה, אם הריהוט שלכם כבד מדי ומסורבל מדי להעביר אותו במעלית או במדרגות, אם הריהוט לא נכנס במעלית ועוד. הובלה עם מנוף היא הובלה שמתבצעת דרך החלון באמצעות מנוף ייעודי שמעלה או מוריד את הציוד בהתאם לצורך.

סוגים של מנוף להובלה

מרבית הסוגים של ההובלות הביתיות מתבצעות עם מנוף הרמה אשר קרוי גם מנוף סולם. מנוף סולם הוא מנוף עם סולם גדול ומאובטח שיכול להגיע לגבהים רציניים. אל הסולם מתחברת פלטת ברזל גדולה עם גלגלים ועליה ניתן להעמיס ציוד וארגזים. ניתן להעמיס על הפלטה גם ציוד כבד. את המנוף הסולם מחברים בזווית אל קצה החלון או המרפסת ומחליקים את הציוד למטה. אם אין אפשרות להשתמש במנוף סולם, ניתן להשתמש במנוף זרוע שהוא למעשה זרוע ברזל גדולה שמחוברת לפלטה גדולה שעליה מעמיסים את הציוד ומורידים אותו למטה. מדובר על מנוף שמתאים מאוד עבור הובלות כבדות והשימוש העיקרי בו הוא בדרך כלל במקומות שבהם אין מקום למנוף עם סולם כגון: רחובות צרים ועוד.

מה חשוב לבדוק לפני הובלה עם מנוף?

הובלה עם מנוף חייבת להתבצע על ידי מנוף עם רישיון וכן, חייב להיות עליה ביטוח שיכסה נזקים שיכולים להיגרם לציוד שלכם. כמו כן, לפני שאתם מזמינים מנוף להובלה חשוב מאוד שתוודאו שיש לו גישה גם באוויר וגם בקרקע. כלומר, שיש מקום חנייה למנוף בסמוך למשאית של ההובלה ושיש מרפסת או חלון גדולים שדרכם ניתן להוריד את הריהוט והציוד או להכניס אותו לבית. חשוב שתדעו שגם אם אין לכם חלון גדול זה עדיין לא אומר שאתם צריכים לוותר על הובלה עם מנוף. לעיתים יהיה אפשרי שהמנוף יעלה את הדברים לגג או לפעמים יהיה אפשר לפרק את הריהוט.

מי מזמין את המנוף?

אם אתם זקוקים להובלה עם מנוף במרבית המקרים חברת ההובלה שתבחרו בה היא זאת שתזמין את שירותי המנוף, אולם, חשוב מאוד שתוודאו שהדבר מופיע בהצעת המחיר. לעיתים ניתן למצוא חברות הובלה שיש להן מנוף משל עצמן. חלק מחברת ההובלה מציעות מנוף חיצוני אך זה לא אמור להשפיע עליכם. בכל מקרה, טרם אתם מזמינים חברת הובלות כלשהי חשוב שתוודאו מראש שיש לה אופציה של הובלה עם מנוף, במידה ויעלה הצורך בכך או במידה ואתם מתכננים מראש להיעזר במנוף בתהליך ההובלה.

הובלה עם מנוף היא לא הובלה זולה אבל יחד עם זאת, לא כדאי להתפשר על חברת הובלות רק בשל מחיר זול יותר שהיא מציעה על שירותי מנוף.

צריכים שירותי מנוף עם הובלה? פנו אל מובילים בהובלות: https://www.movers.org.il

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30