• 1700-70-90-30
  • office@idangroup.co.il
  • ראשון עד חמישי 9:00 - 17:30
תפריט

משפצים בית עם ילדים

משפצים בית עם ילדים? אלו הדברים שחייבים לקחת בחשבון

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

שיפוץ בית וכל חלל דורש תכנון ומחשבה תחילה, לרבות חדרי ילדים. חדר ילדים נחשב למרכיב מרכזי בבואנו לעצב את הבית. הילדים גדלים צרכיהם משתנים והסביבה שלהם אמורה להיות ערוכה לשינויים המהירים. חדרי ילדים מכילים מנעד של חפצים שיש לסדרם באופן שיאפשר סביבת חלל מזמינה ומרגיעה.

 

משפחות רבות יבחרו להיעזר בשירותי מעצבת פנים להשגת תוצאות מקצועיות. במקרים רבים, אך במידה וניחנתם במעט חוש יצירתיות תוכלו לעצב את החדר בעצמכם ולחסוך כך מאות שקלים. היעזרו בטיפים שלהלן לקבלת בסיס תכנוני טוב לשיפוץ הקרב ותוכלו לבצע את המשימה הזו לבד ולחוש סיפוק גדול. אלה הרעיונות שלנו לעיצוב מושלם של חדרי שינה לילדים.

 

תכנון חדר ילדים לפני הכל                                                                                     

ילדים שוהים בחדר שלהם זמן רב, הם ישנים, משחקים, מארחים חברים ואתם תרצו לעטוף אותם באווירה וסביבה נעימה ופרקטית. העיצוב חייב יהיה לבוא יחד עם הקשבה לצרכיו ותחביביו של הילד, אך יחד עם זאת יש להציב גבולות, בייחוד אם זה קשור לתקציב שהקצבתם. בעיצוב חדרי תינוקות, ההחלטה תהיה שלכם גרידא, אתם תחליטו על הכל ותיעזרו בטיפים שלפניכם.

לפני הכל חשוב לזכור שחדר ילדים מוכרח, בכל גיל, כבר מגיל יום, להיות בטיחותי ושדבר בו לא יהווה סכנה, לא חומרי הגלם ולא גובה הריהוט ועוד. מומלץ להימנע מסטים ולהעדיף מקוריות וצביון אישי שלכם מה שייצור חדר ייחודי לתינוק שלכם ולילדכם המתבגר, ויהווה השראה לחשיבות הטון האישי. 

 

גמישות עיצובית ומחשבה על העתיד                                                                  

  חדר ילדים אמור לייצר גמישות תכנונית שתאפשר גדילה של הילד, לכן תכנון החשמל בחדר יכיל את ההכנה למחשב, פס צבירה פנימי יחד עם גופים מתכווננים שיספקו משחק של תאורה לזמן בו תחליטו לבצע שינוי בחדר. אותו הדבר לגבי הארון בגדים שלהם, מומלץ להוסיף מוט תלייה מעל המגרות או המדפים שישרת אותם בכל גיל. רצוי שכל פריט בסיסי יהיה איכותי, שרמת הגימור שלו גבוהה ושישרתו את הילדים לאורך שנים 

 

נגישות היא מילת מפתח                                                                            

    בחדרי שינה לילדים, יותר מכל חלל אחר, הנגישות היא מהותית וחשוב לקחת זאת במהלך התכנון של שיפוץ הבית. היא תעניק לילדכם את הביטחון והרצון לשהות בו, חלל מסודר מזמין הרבה יותר. לכן מקורות אחסון הם קלסיים לחדרי ילדים והם יכילו את כל מה שאין בו שימוש לפחות לא בזמן נתון. ניתן ליצור חלוקה בחדר הילדים, פינות שיאפשרו התעסקות עם יצירה, משחק, שיעורי בית, קריאה ומנוחה.

 

טקסטיל וחדר עם מקור אור טבעי  

    מומלץ מאוד לייצר שילוב צבעים שאינו מוגזם וצעקני וגם לא להעמיס בפריטים וריהוט. הטקסטיל מאפשר מגוון של משחקי טקסטורה וצבעים מסקלת הגוונים בכריות, בכיסוי המיטה, בווילונות וכו'. הטקסטיל מעשיר את החדר ומשרה אווירה חמה. חשוב שחדר הילדים יהיה מאוורר עם חלון ורשת שתמנע חדירה של יתושים וכו'. ומומלץ שהשמש תחדור מבעד לחלון ותשטוף את החדר לפחות שעתיים ביום ותאוורר אותו.

 

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30