מרפסת תלויה

מרפסת תלויה
בניית מרפסות

מרפסת תלויה משביחה את הנכס בצורה משמעותי באזורי הביקוש במרכז הארץ הוספת מרפסת תלויה הינה השקעה כלכלית שניתן להרוויח עליה עד 500,000 שח לבעל דירה בשל עליית שווי הנכס .

מרפסת תלויה 

מרפסת תלויה קיים חוק המאפשר להוסיף מרפסת תלויה לכל דירה ללא תלות בזכויות הבניה הקיימות בבניין ולכן כל בעל דירה במדינת ישראל יכול להנות ממרפסת תלויה שתוסיף רבות לאיכות החיים בבית ולשווי הנכס.

בשלב הראשון להוספת מרפסת  יש לקבל אישור בניה מהעיריה שנקרא היתר בניה , במהלך בתהליך יש לשלוח לשטח מודדים ולהתייעץ עם קונסטרוקטור ביכולת הבניין לשאת את משקל המרפסות התלויות , לא כל בניין מתאים לפרויקט הוספת מרפסת תלויה מכיוון ומרפסת תלויה מוסיפה עומסים רבים על הבניין וחשוב לבצע בדיקת מבנה לפני התחלת התכנון .

הליך התכנון וקבלת היתרי הבניה נמשך כחצי שנה ברוב העיריות בארץ ישנן עיריות אשר תהליך התכנון של המרפסת התלויה מהיר יותר .

כאשר מתכננים את המרפסת התלויה חשוב להתאימה לגודל המפתח הקיים תוך התחשבות במגבלות התכנוניות הקיימות בבניין כגון קווי חשמל, קו בניין ועוד.

 

מרפסת תלויה או בשמה המקורי נקראת גזוזטרה

 המרפסת התלויה מיוצרת במפעל פלדה , בארץ אין הרבה יצרנים שמתמחים בתחום המרפסות, בכדי לבצע פרויקט הוספת מרפסות תלויות במהירות וברמת גימור גבוהה  נדרש ניסיון בביצוע עבודות הנדסיות הכוללות התקנת אלמנטים מפלדה למבנה קיים, נדרש כי לחברה יהיה ניסיון בביצוע עבודות בניה בסביבת מגורים בה חיים בעלי הדירות בזמן עבודות הבניה וכי הינה בעלת ניסיון באבטחת איכות בניה , פיקוח הנדסי מקצועי וביצוע עבודת גמר .

בעת שבוחרים קבלן להוספת מרפסת תלויה יש לוודא כי לקבלן רישיון קבלן בתוקף וכי הרישיון מתאים לאופי העבודות, חשוב לוודא כי משתמשים בשירותיהם של אנשי מקצוע כמו אדריכלים וקונסטרוקטורים המנוסים בביצוע תכנון אדריכלי וקונסטרוקטיבי בפרויקטים של תוספת בניה בכלל והוספת מרפסת תלויה בפרט.

לקבוצת עידן ניסיון בביצוע מאות מרפסות תלויות בפרויקטים שונים ברחבי הארץ, החברה מעסיקה את טובי המהנדסים במדינת ישראל המתמחים בתחום תוספות הבניה בככל והוספת מרפסת תלויה בפרט.

 

משך ביצוע של פרויקט הוספת מרפסת תלויה במספר משתנים כמו כמה מרפסות מבצעים בפרויקט , דרכי הגישה, גובה הבניין.

כאשר בוחרים בחברת בניה לביצוע הפרויקט חשוב לוודא כי החברה ערוכה לבצע את העבודה במהירות ובאיכות, קבלן מרפסותכמובן שאסור לוותר על רישיון קבלן וביטוח אתר .

קבוצת עידן מתמחה בליווי בעלי דירות המעוניינים לבצע פרויקט של הוספת מרפסת תלויה לדירתם החל משלב התכנון הראשוני ועד לסיום מוצלח של העבודה.

כמובן שחשוב מאוד מבחינת הלקוחות לדעת כי החברה המייצרת את המרפסת התלויה אותה רכשו , אכן מקצועית והינה קבלן רשום וכי תהליך הייצור מבוקר בצורה מקצועית.

לכל אורך תהליך הייצור , הריתוך וגלוון הפלדה יש צורך לבצע בקרת איכות מקצועית על ידי מהנדס של חברה שהינה קבלן רשום.

חשוב שלחברת הבניה המבצעת את תוספת המרפסת התלויה יהיה נסיון של לפחות מספר שנים בביצוע עבודות בניה קבלניות הן של מרפסות פלדה והן של פרויקטים בבניה קונבנציונלית.

 

 

 

ייצור המרפסת מרפסות שמש  מתבצע במפעל פלדה המתמחה בביצוע עבודות פלדה ומרפסות, הן מגיעות מהמפעל לשטח ולאחר התקנת תושבות בקורות הבניין ובתקרות מחברים את המרפסת לבניין.

לאחר מכן מבצעים את עבודות הגמר והאלומיניום כוללל חיבור המרפסת לתשתית חשמל .

 

מרפסות תלויות מחיר – כי המחיר הוא משמעותי ביותר לנו

אין ספק כי השיקול הכספי הוא נתון המשפיע מאוד על ההחלטות שלנו וקובע את ההעדפות שלנו. מי שאומר לכם אחרת כנראה לא חי על כדור הארץ וכנראה נמצאה בכוכב לכת אחר. האמת היא שאפילו האנשים העשירים ביותר מושפעים מאוד ממחירים של דברים וגם הם לא רוצים לשלם מחירים לא הוגנים. הסיבה שאנחנו לא רוצים לשלם מחירים מופרזים היא קודם כל בגלל שכסף הוא חשוב ביותר וככל שיש לנו יותר ממנו כך אנחנו נהנה מאיכות חיים גבוהה יותר אך לצד זאת יש לציין גם את העובדה כי אנחנו פשוט לא רוצים לצאת פראיירים. עובדה זו נכונה גם כאשר אנחנו מדברים על מרפסות תלויות מחיר. אנחנו נרצה למצוא את המחיר הזול ביותר על המרפסת וזאת מהסיבות שפירטנו למעלה ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

מרפסת תלויה מחיר – אל תבחרו בנותן השירות הזול ביותר

אז כיצד אנחנו יכולים להבטיח כי נבנה מרפסות תלויות מחיר משתלם? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לוודא כי המחיר של המרפסות יהיה הטוב ביותר בשבילנו? אם כן הדרך הטובה ביותר להבטיח זאת זה לבצע סקר שוק מקיף בין כלל נותני השירות בעולם המרפסות. ככל שנבצע סקר שוק מקיף יותר כך נמצא את נותן השירות הטוב ביותר. שימו לב אנחנו לא אומרים נותן השירות הזול ביותר מכיוון שאתם חייבים להבין כי מחיר נמוך אומר לרוב עבודה פחות איכותית. לכן אתם צריכים למצוא את האיזון בין מחיר נמוך ובין עבודה ברמה גבוהה וכך להבטיח כי המרפסת תלויה תיבנה על הצד הטוב ביותר.

מרפסות תלויה מחיר – בררו עם חברים ומשפחה כמה הם שילמו

השוק של מרפסות תלויה  מחיר הוא לא שוק שמשתנה באופן תדיר. נכון יש עלויות של חומרי גלם אשר יכולות להעלות כל מספר שנים אך ככלל ניתן לומר כי לרוב העלויות נשארות קבועות. לכן אנחנו ממליצים לכם שאם אתם מחליטים לבנות מרפסת תלויה בררו עם חברים ובני משפחה אשר ביצעו את אותו מהלך כמה עלה להם לבצע את הבנייה הזאת. כך תבטיחו כי הבניה תתבצע על הצד הטוב ביותר וכך גם תבטיחו כי תמצאו את המחיר המשתלם ביותר לבניית המרפסת תלויה וזהו כמובן דבר שאתם חייבים לתת עליו את הדעת אם אתם רוצים להבטיח בניה ברמה גבוהה.

מרפסת תלויה מחיר – זכרו על כמות יש הנחות

עליכם להבין כי לרוב בניית מרפסות תלויות מחיר תעשה בבניין קומות בו יש הרבה מאוד דירות. לכן מבלי להתייחס לנושא של היתרי בנייה אנחנו יכולים להגיד לכם כי אם תשכנעו את השכנים שלכם גם כן לבנות ממרפסת תלויה סביר מאוד להניח כי תקבלו הנחה גדולה על בניית המרפסת וזהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון.

 

 

 

 

מרפסת תלויה

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד