מרפסת תלויה מפלדה

מרפסות תלויות מפלדהמרפסת תלויה מפלדה

 

את המרפסות מייצרים במפעל פלדה המתמחה בביצוע עבודות פלדה ומומחה בביצוע וייצור מרפסות פלדה, חשוב מאוד לבצע בקרת איכות לתהליך הייצור ולבקר במפעל הפלדה בזמן ייצור המרפסות, כאשר קבוצת עידן מבצעת פרויקט של הוספת מרפסות תלויות מפלדה מהנדסים מטעם החברה מבקרים במפעל הפלדה ועורכים בקרה על תהליך הייצור ומוודאים כי הפלדה שמשתמש בה מפעל הפלדה הינה פלדה איכותית וכי הפרופילים בהם משתמשים מתאימים לתוכנית הקונסטרוקטור שתכנן את מרפסות הפלדה.

בנוסף הקונסטרוקטור בעצמו מגיע במהלך תהליך הייצור בכדי לוודא כי המוצר שתקבלו כי המוצר איכותי שיחזיק מעמד לאורך השנים ויהיה בטיחותי לשימוש.

מרפסת תלויה מפלדה בקרת איכות

בקרת איכות בייצור מרפסת תלויה מפלדה הכרחית ומוודאת מוצר איכותי. 

חשוב מאוד לוודא כי הפלדה המשמשת לייצור מרפסת תלויה מפלדה עוברת הליך גלוון חם אשר ישמור על פרופילי הפלדה של המרפסת התלויה מפלדה.

בתחילת העבודות מתקינים לוחות גבס בתוך הדירה בכדי לאפשר ניסור ופירוק חגורת הבטון מתחת לחלון בסלון, עבודות הניסור מבוצעות רק לאחר אישור מהנדס כי הניסור בטוח ולא יפגע בחוזק המבנה.

את מרפסות הפלדה מובילים לאתר הבניה בו מבצעים את הוספת המרפסות התלויות מפלדה במשאית הובלה ומפרקים את המרפסות במיקום נוח ליד המבנה, במקביל לייצור המרפסות מייצרים את התושבות אליהן יושבות המרפסות ומתחברות בעזרתן לבניין.

בשלב הראשון מתקינים את התושבות של המרפסות למבנה ולאחר מכן מתקינים את המרפסות לתושבות שחוברו למבנה לפני כן .

 

עבודות גמר -מרפסת תלויה מפלדה

לאחר התקנת המרפסות מתחילים בעבודות הגמר במרפסות, בשלב ראשון מתקינים את לוחות הצמנט בורד בעובי 1.8 סמ מעל קונסטרוקציית הפלדה מעל לוחות הצמנט בורד מבצעים את שכבת האיטום ולאחר מכן מבצעים בדיקת הצפה ל72 שעות .

במקביל בחלק התחתון של המרפסת מתקינים את לוחות הגבס המיועדים להתקנה בחוץ ועמידים לגשם .

לאחר מכן מבצעים את עבודות הריצוף הצבע והרובה במרפסת.

כאשר מבצעים עבודות גמר במרפסת תלויה מפלדה יש חשיבות לסוג החומרים בהם משתמשים וחשוב להתאים חומרי גמר המותאמים למרפסת תלויה מפלדה מכיוון ופלדה מקדם התפשטות גבוה בחום וקור והיא נוטה להתכווץ ולהתרחבב וחשוב להשתמש בחומרים אלסטיים לאיטום שלא נסדקים בעת התפשטות חומרי.

מרפסת תלויה, ריצוף,התקנת דק,התקנת ויטרינות

במרפסת תלויה מפלדה מומלץ לרצף בדק ולא בריצוף גם מבחינת המשקל של הסומסום שהוא מתמלא במים בחורף ומעמיס עומסים על הבניין הקיים וגם מבחינת יכולת גישה בעת בעיות איטום מכיוון ודק ניתן לפרק במהירות לתקן את בעיית האיטום ולסגור כאשר בריצוף יש צורך לפרק את כל הריצוף לפנות את הסומסום לבצע איטום מחדש ואז לרצף שוב את המרפסת על מצע סומסום חדש ויבש .

ישנם הרבה סוגי דקים המומלצים ביותר הינם:

דק איפאה מרפסות תלויות מפלדה – מרפסת תלויה מפלדה

דק סינטטי – מרפסת תלויה מפלדה

דק חצי סינטטי – מרפסת תלויה מפלדה

קבלן מרפסות מומלץ,קבוצת עידן, קבלן רשום 29901

בשלב הבא מביאים לאתר הויטרינות אשר יוצרו במפעל אלומיניום המתמחה בביצוע עבודות אלומיניום וייצור והתקנה של ויטרינות , במקביל מספקים את שלד המעקה לאתר ומתחילים בהתקנת המעקות והויטרינות בשלב זה באם קיים תריס חשמלי בויטרינה ממחברים אותו לחשמל.

זהו מבחינת העבודות בניה המרפסת מוכנה למסירה ללקוחות בחברת עידן ממלאים טופס מסירה למרפסת בו הדייר יכול להוסיף ההערות ואם ישנן תקלות קטנות נכנס צוות תיקונציקים לבצע את ההשלמות והתיקונים האחרונים ואתם יכולים להנות ממרפסת שמש איכותית.

 

משך ביצוע מרפסת תלויה מפלדה

משך הביצוע משתנה בהתאם למספר המרפסות התלויות המבוצעות באותו פרויקט, גודל המרפסות התלויות אשר מוסיפים לבניין ודרכי הגישה לבניין בו מעוניינים להוסיף מרפסות, פרויקט הוספת מרפסת תלויה מפלדה יכולה להסתיים תוך חודשים בודדים בבניינים משותפים היתר בניה מרפסת .

כמובן תלוי בחברת הבניה שבחרתם לביצוע הפרויקט, חברה מנוסה וחזקה מבחינת יכולות כלכליות ויכולות ביצוע יכולה לקצר משך ביצוע בצורה משמעותית כאשר החברה פועלת בשיטת ייצור מהיר והיא בעלת היכולת הניהולית הנדרשת לביצוע פרויקט הוספת מרפסות תלויות מפלדה לבניין קיים.

 

מרפסת תלויה מפלדה עם קבוצת עידן

קבוצת עידן מתמחה בתכנון וייצור מרפסות תלויות מפלדה ומלווה בעלי דירות בבתים משותפים המעוניינים לבצע פרויקט הוספת מרפסת תליויה מפלדה  החל משלב קבלת ההחלטה העקרונית לביצוע הפרויקט על ידי רוב הדיירים ועד לסיום מוצלח של פרויקט הוספת המרפסות וקבלת טופס סיור עבודות בניה מהעיריה .

במהלך התליך עידן מעסיקה את טובי אנשי המקצוע בתחום החל מהאדריכלים המנוסים ביותר בארץ בתחום הוספת מרפסות, קונסטרוקטורים מנוסים בתכנון פרויקטים של הוספת מרפסת פלדה לבניין קיים תוספת מרפסות בתל אביב.

לחברה 2 מהנדסי בקרת איכות המוודאים כי איכות המוצר אותו מקבלים לקוחות החברה יהיה אולטימטיבי , מתוכן בקפידה תוך שימוש במוצרי הגמר ברמה הגבוה ביותר .

המהנדסים מבצעים בקרת איכות על תהליך הייצור של המרפסת התלויה מפלדה כבר במפעל הפלדה ומוודאים כי הייצור מבצוע בצורה תקנית וכי מבוצע שימוש בפרופיל פלדה איכותיים , המהנדסים מוודאים כי החיבור של מרפסת התלויות מפלדה לבניין הקיים מבוצע בצורה תקנית ובטוחה ולאחר מכן מוודאים עבודות הגמר מבוצעות באיכות מירבית וכי המרפסת והחומרים המרכיבים אותה יעמדו  בתקן הישראלי ויהיו בטיחותיים לשימוש המשתמש הסופי.

 

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר להוספת מרפסת תלויה מפלדה לביתכם!!!

 

מרפסת תלויה מפלדה

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד