תפריט
תפריט

מרפסת תלויה מחיר

ניווט מהיר

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

מרפסת תלויה מחיר

מחירים- 65,000 שח עד 100,000 שח  מרפסת תלויה מחיר.

65,000 שח למרפסת תלויה בבניין נמוך  ב100,000 שח תוכלו להנות ממרפסת בגודל של 20 מר בבניין רב קומות עם ויטרינה איכותית כולל תריס חשמלי ומעקה אול גלאס.

מחיר ממוצע למרפסת תלויה בבניין 4- 8 קומות 12-32 דיירים כולל ויטרינה תעלה לכם כ 85,000 שח כולל תכנון וקבל היתר בניה.

מחיר מרפסת תלויה משתנה לפי פרמטרים שונים כגון גודל המרפסת , מספר המרפסות הנבנות ודרכי הגישה להתקנת המרפסת בבניין.

מפרט המרפסות יכול להשתנות מהצעה להצעה  הויטרינה מהווה חלק משמעותי ממחיר המרפסת ולכן מרפסות צלויות הנמכרות ללא ויטרינה או עם ויטרינה על פרופיל

אלומיניום זול יותר תמכר במחיר זול יותר , כמו כן סוג המעקה וסוג הריצוף שמסופק עם המרפסת משפיעה רבות על המחיר  .

מרפסת תלויה מחיר הוספת מרפסת

גובה הבניין משפיע רבות מכיוון ועלות הוספת מרפסת תלויה לבניין רב קומות יקרה משמעותית.

משך הביצוע של פרויקט מפרויקט של מרפסת תלויה בודדת שיכול להגמר בשבוע עבודה ועד לפרויקט הוספת 200 מרפסות תלויות שיכול להימשך מעל שנה .

כאשר בוחרים חברת בניה חשוב שהחברה תתאים לביצוע הפרויקט מכל הבחינות החל ממחיר סביר(מחיר זול משמועתית מהשוק מעלה שאלות ופחדים לעבוד מול הקבלן

מכיוון ובדרך כלל אין אפשרות למשחק במחיר מהרפסת והקבלן יהיה חייב לגנוב אתכם איפשהו בכדי לקצץ עלויות לאחר שהגיש הצעת מחיר במחיר נמוך מממחיר השוק, זה

יכול להתחיל בשירות לקוחות גרוע, איכות בניה ירודה וחלילה מרסת תלויה לא בטיחותית כך שלא להתפתות ולבדוק טוב שהחברה הינה קבלן רשום ברשם הקבלנים וכי לחברה

 תוספת מרפסות 

בהוספת מרפסות יש תועלת כלכלית. תוספת מרפסת שמש מעלה את שווי הנכס בטווח שבין 10% ל – 20%.  ההבדל נובע  מהנוף  הניבט מהמרפסת :  נוף ים, שדות פתוחים או בנייני מגורים. מכיוון ובאזורים רבים אין עתודות קרקע לבניה חדשה השבחת נכסים במרכזי ערים מעלה את הערך באחוזים רבים ללא מאמץ.

גם המשקיעים כבר הבינו את התועלת ואת הרווח הכלכלי בהעלאת שווי הנכס ושכר הדירה אותו ישלם השוכר. יותר קל משמעותית למכור דירה עם מרפסת , במיוחד באזורים בהן קיים היצע של דירות עם מרפסות שמש.

היום קיימות אפשריות מימון נרחבות בעליות נמוכות, ניתן לקבל הלוואות עד 15 שנה בריביות אטרקטיביות.

אין ספק שתוספת מרפסות הנה החלטה נבונה מושכלת ורציונלית, כאשר בוחרים בקבוצת עידן התהליך פשוט וכמעט ולא מורגש.

תוספת מרפסות שמש לבניין קיים

תוספת מרפסת

שלב ראשון בפרויקט תוספת מרפסת הנו לארגן מספר דיירים אשר ישמשו כחברי וועד המרפסות .מטרת הוועד היא לקדם את הפרויקט הן מבחינת ניהל הדיירים והן מבחינת התקשרות מול חברת בניה המתמחה בבניה ותכנון של מרפסות שמש.

חברות בניה המתמחות בתחום יכולות לבדוק במהירות מהן זכויות הבניה הקיימות בבניין ומהן המגבלות התכנוניות לביצוע פרויקט תוספת המרפסת.

החברה תוכל להכין לכם סקיצה אשר תמחיש לכם  את צורת המרפסת .

לאחר מכן יש להחתים את הדיירים על טופס הסכמה לתוספת מרפסות בבניין.

החתמת דיירים בפרויקט תוספת מרפסות

לאחר שהחתמתם יותר מ 75% מהדיירים על טופס בו הם מצהירים כי אינם מתנגדים לפרויקט, אפשר להתקדם לשלב הבא והוא בחירת החברה לביצוע הפרויקט.

בעת שבוחרים חברת בניה יש לוודא כי החברות שבוחנים בעלות רישיון קבלן בתוקף וכי הרישיון מתאים לביצוע עבודות בניה דוגמאת הוספת המרפסות בבניין שלכם.

יש לוודא כי לחברה ניסיון בבניית מספר פרויקטים של תוספת מרפסת שמש.

כמו כן יש לבחור מפקח בניה אשר ילווה את תהליך תוספת המרפסת לדירתם תפקידו לשתף פעולה עם הקבלן ולפקח עליו. על המפקח לוודא כי המפרט עליו התחייב הקבלן בחוזה הוא אכן המפרט הניתן לדיירים בפרויקט.

משך ביצוע תוספת מרפסת

משך הביצוע משתנה מפרויקט לפרויקט ומשתנה בהתאם למספר פרמטרים שונים כמו מבנה המרפסת שמוסיפים , גודל המרפסת, המפרט ודרכי הגישה לאתר.

הוספת מרפסות שמש מתבצעת במהירות.  כיום ניתן להתחיל ולסיים פרויקט של הוספת מרפסות שמש בתוך פחות משנה. כן, כן, בשנה הבאה בדיוק באותו תאריך מהיום תוכלו לשבת במרפסת השמש החדשה שלכם ולחייך מאוזן לאוזן מ – 2 טעמים : ראשית, איכות החיים עלתה והשתבחה ושנית, שווי הנכס עולה .

כאשר בוחרים בקבוצת עידן לנהל את תהליך הוספת המרפסות גם אם מדובר במרפסות תלויות או יצוקות מבטון ,חברת עידן היא החברה שתדאג שתהליך ההוספה יהיה מהיר נוח וללא סיכונים מיותרים.

הקבוצה בעלת ניסיון מוכח בתוספת של מרפסת/ות תלויות מפלדה, מרפסות מבטון ופרויקטים של מעל 100 מרפסות.

הוספת מרפסת שמש מחיר
מחיר מרפסות

הוספת מרפסת שמש מחיר

להוסיף מרפסת שמש לדירה קיימת-הוספת מרפסת שמש מחיר  הינה שאלה שאזרחים רבים במדינה שואלים לאחר שרואים פרויקטים של הוספת מרפסות שמש מחיר חדשים זזים בכל פינה.

מחיר הוספת מרפסת שמש לדירה משתנה מאזור לאזור בארץ ומשתנה בהתאם למאפייני המרפסת שנבנית.

כמובן שגם לגודל המרפסת ישנה השפעה וגם לגובה הבניין ומספר המרפסות שמוסיפים לבניין.

מבחינת כמויות כאשר מוסיפים לבניין מעל 30 מרפסות המחיר הופך ויורד , יחד עם זאת בניית מרפסות ברבי קומות מסובכת ויקרה משמעותית מבנייה עד 8 קומות, עלות הבניה של המרפסות צומחות ב15% לפחות כאשר הבניה היא במנים גבוהים של 15 קומות ומעלה.

מחיר הוספת מרפסת שמש משתנה בהתאם לגודל המרפסת

באזורים שונים בארץ ישנן זכויות בניה נותרות שלא נוצרו או הקלות שיצאו לאחר שמבנים נבנו ובכך ניתן להוסיף מרפסות שמש גדולות יותר בגדלים של 18-20 מר , לקבוצת עידן ניסיון בתכנון וביצוע אלפי מרפסות בכל שיטות הבניה חוק הרחבת מרפסות, לאחר שתפנו אלינו נבדוק עם אדריכלי החברה את הבניין שלכם ונעביר סקיצה עם חישוב זכויות בניה קיימות ללא כל התחייבות מצידכם.

לפרויקט הוספת מרפסת שמש מחיר משתנה המושפע  גם מהמפרט אות בוחרים דיירין הבניין מרכבי המפרט אשר משנים את המחיר הם:

סוג המרפסת בטון או פלדה

הויטרינה של המרפסת הינה מרכיב מרכזי בעלויות ישנם פרופילי אלומיניום שונים אשר משפיעים משמעותית על מחיר הוספת מרפסת שמש, גודל המפתח הקיים בדירה משפיע גם הוא משמעותי שכן ככל שהמפתח גדול יותר הויטרינה יקרה יותר ודורשת פרופיל יקרים יותר בשל המפתח.

מפרט פרויקט הוספת מרפסות תריס חשמלי כלול, תריס חשמלי רגיל,  תריס אור ?

גם לסוג התריס ישנה השפעה מעותית על המחיר מרפסות תלויות .

כמו כן סוג הריצוף משפיע האם הריצוף הסטנדרטי הוא 33/33 או דק רגיל או דק איפאה טבגו או דק סינטטי.

סוג התאורה האם יש נק מים במרפסת גם משפיע על מחיר הוספת מרפסת.

לסיכום לא ניתן לקבוע מחיר המרפסת שכן מדובר בשאלה זהה לכמה עולה אוטו?איזה מודל איזה שנה איזה יצרן וכו.

שיפוץ בניין חיצוני מחיר

הוספת מרפסת

קבוצת עידן מתמחה בתחום וביצעה מעל אלף מרפסות במרוצת השנים והינה חברת הבניה המקצועית והמנוסה ביותר בתחום, לחברה צוות מקצועי המלווה את דיירין בניין משלב

ההחלטה והחתמת הדיירם ועד לסיום עבודות הבניה וקבלת אישור סיום בניה מהעיריה.

קבוצת עידן- הוספת מרפסת שמש מחיר הוגן

כאשר אתם בוחרים בקבוצת עידן לביצוע פרויקט תוספת מרפסת  אתם יכולים להיות שקטים. מחלקת הפיתוח העסקי תעזור לכם להחתים את הדיירים על מסמך ראשני, מחלקת התכנון תכין לכם סקיצה ראשונית ללא תשלום ותלווה אתכם יחד ,יד ביד ,לסיום מושלם של פרויקט הוספת מרפסות תלויות / בנויות.

פנו אלינו עוד היום לקבל הצעת מחיר לתוספת מרפסת שמש לבניין שלכם ובדיקת היתכנות תכנונית ראשונית ללא עלות. אתכם בכל התהליך – קבוצת עידן.

עלות הוספת מרפסת בבית משותף

עלות הוספת מרפסת בבית משותף משתנה בהתאם למפרט המרפסת. אחד המרכבים המרכזיים במחיר המרפסת הנו סוג פרופיל האלומיניום  וגודל המפתח הקיים וכנ"ל גודל המפתח הסופי לאחר הוספת המרפסות.

עלות הוספת מרפסת בבית משותף 

ישנם הרבה פרופילים של אלומיניום שההבדל בניהם בעובי הפרופיל וצורתו. פרופילים עבים יותר שוקלים יותר ולכן יקרים יותר . לכל בניין יש להתאים פרופיל מתאים שיעמוד בתקן הישראלי למשטר הרוחות באזור הוספת המרפסות , גובה הבניין, סביבת הבניין מבחינת בניינים בגבהים זהים וקרבה לים.

כמו כן האדריכל יכול להחליט על סוג הפרופיל .ישנם אדריכלים שמעדיפים פרופילים עבים יותר וישנם אדריכלים שמעדיפים עבים פחות.

כמו כן לגודל המפתח ישנה חשיבות למחיר מכיוון וככל שהמפתח גדול יותר הווטרינריה תהיה גדולה יותר ועובי הפרופיל הנדרש יהיה עבה יותר.

לקוחות רבים מתעניינים בעלות הוספת מרפסות בבית משותף

מחיר וויטרינה מתחיל ב-8,000 שח לווטרינריה קטנה של כ – 2 מ "ר ומגיעה עד ל30,000 שח לווטרינריה בגודל של 6 מר , כמובן שהשמיים הם הגבול וישנן וויטרינות בעלויות של מאות אלפי שקלים עם מפרטים מיוחדים.

עלות הוספת מרפסת בבית משותף

כמו כן לגודל המרפסת ישנה השפעה על המחיר. לעתים ניתן להשתמש בזכויות בניה קיימת ובהקלות שונות ובכך להגדיל את המרפסת שמוסיפים לגודל בלתי מוגבל . לקבוצת עידן כבר היו פרויקטים שהוסיפו מרפסות בגודל של 22 מר והפכו את כל הדירות בבניין לדירות מיני פנטהאוז והעלו את ערך הנכס משמעותית.

סוג הריצוף מפרט הכולל דק סינתטי וריצוף מיוחד מעלה את מחיר המרפסת. כנ"ל גם לסוג התריס.

עלות הוספת מרפסות בבית משותף, רב קומות ובית פרטי

שנת בדק – חשוב שהחברה הבונה תספק אחריות בדק

  • שנת בדק – הקבלן יהא אחראי כלפי כל אחד מיחידי המזמין לתקופה של שנת בדק לכל פגם ו/או כל נזק ו/או כל ליקוי שיתגלה בעבודות נשוא הסכם זה ,לרבות עבודות היסודות, השלד, האיטום וכל שאר.
  • העבודות אשר יבוצעו במסגרת הסכם זה בשנה שלאחר מסירת עבודות הבניה למזמין ושהתהווה כתוצאה מעבודה לקויה ו/או רשלנות של הקבלן ו/או עובדיו ו/או כתוצאה משימוש בחומרים פגומים ו/או מכל סיבה אחרת הקשורה בעבודות הקבלן. הקבלן מתחייב לתקן ליקויים עליהם ידווח המזמין תוך זמן סביר ממועד קבלת הדיווח ולא יאוחר מעשרים ואחד ימי עסקים, באם הדייר הסכים למועד תיקון הנקבע ע"י הקבלן.
  • מובהר בזאת כי אחריות הקבלן כאמור בהסכם זה , תחול ביחס לכל עבודות הבניה הנדרשות והכרוך או נובע מהן בהתאם להוראות הסכם זה, תכניות הביצוע והמפרט המצורף אליו.

חוק הרחבת מרפסות

  • מבלי לגרוע מהאמור לעיל, מובהר כי הקבלן לא ישא באחריות בגין אביזר ו/או מוצר ו/או חומר בניה מכל סוג שהורכב ו/או סופק ו/או הוכנס לדירה ו/או הבניין ע"י מי מיחידי המזמין בעצמו וללא ידיעתו ואישורו בכתב של הקבלן ולא תהיה כל טענה כלפי הקבלן בגין חומרים , כאמור. עלות הוספת מרפסת בבית משותף.

תוספת מרפסת בבניין קיים

בבניין קיים -מבנים רבים בישראל נבנו ללא מרפסות שמש  ומעוניינים בפרויקט תוספת מרפסת בבניין קיים. במדינה עם אקלים מושלם כמו של מדינת ישראל המרפסת הנה חלק מרכזי ומהותי מהבית , לאחר שמוסיפים מרפסת המרפסת נהיית חלק אינטגרלי ומשמעותי מהבית ולרוב מארחים במרפסת.

שלא לדבר על שווי הנכס ,,,מחיר הדירה מזנק משמעותית ולא פרופרציונלית למחיר הבניה. כיום בשכונות רבות בתל אביב שווי הנכס מזנק ב – 500,000 ש"ח כתוצאת מבניית מרפסת .

לרוב מוסיפים למרפסות בגודל 12מ"ר עד 18מ"ר, הכל תלוי בעירייה ובזכויות הבניה הקיימת בבניין.

קבוצת עידן מלווה את תהליך הוספת המרפסות החל משלב התכנון ועד לסיום הביצוע. לקבוצה ניסיון בתכנון וביצוע אלפי מרפסות מפלדה ומבטון.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ והכוונה ראשונית ללא התחייבות מרפסת תלויה מפלדה הרחבת מרפסת שמש קיימת!!!

תוספת מרפסת בבניין קיים

תוספת מרפסת בבניין קיים בכל הארץ

הוראות תחזוקה למרפסות  ולמעקות לאחר התקנתן.

* חומרי ניקוי כלליים לבית כגון תרסיס לניקוי חלונות (ספרי כחול) הם הבטוחים ביותר גם לפרופילי האלומיניום.

*  כאשר לכלוך לא יורד מוטב להשתמש בניטרלי או אלכוהול בריכוז לא גבוה. שימוש במטלית לחה יבוא תבוא לעזרתכם. במקרה כזה כדאי תחילה לנסות במקום נסתר בחלון ולוודא שאין פגיעה בצבע הפרופיל. בכל מקרה לא כדאי להשתמש לניקוי במטלית קשה או בכלי חד כלשהו.

* חשיבות מיוחדת יש לתת למסילות בהן נעות כנפי החלון / דלת: תעלות אלו חייבות להיות נקיות משאריות לכלוך כגון עלים יבשים, שערות בע"ח וגו'.

מדריך לשימוש במרפסת

הפעולה הקלה והמומלצת היא להשתמש בשואב אבק  מרפסות שמש ביתי כדי להוציא בקלות את כל השאריות הללו ולהשאיר את התעלות נקיות. בד"כ מצורף לכל שואב מתקן עזר שמורכב על צינור השואב ובו צינורית בעלת קצה צר המיועד להיכנס לחללים צרים כדוגמת תעלות החלון. אנו ממליצים להשתמש בעזר זה כדי להוציא את הלכלוך שהצטבר בתוך התעלה, כך כנף החלון או הדלת יוכלו לנוע בחופשיות וללא מאמץ.

* בעת ניקיון המוצרים, אין להשתמש בחומרים מזיקים כדוגמת חומצות שעלולות לפגוע באלומיניום או בצבע.
אין להשתמש בכלים חדים או שורטים כדוגמת סכין, שפכטל, ברזלית וכדומה. מומלץ להשתמש בסמרטוט רטוב ובחומר סבוני המיועד לניקוי חלונות.

תוספת מרפסת בבניין קיים – רק עם קבוצת עידן

מרפסת תלויה מפלדה, מבטון ומברזל

ניסיון בביצוע עבודות הנדסיות ומחלקת תכנון שתלווה אתכם יחד לכל אורך התהליך ותדאג כי התכנון יהיה אופטמלי ויתאים לבניין ולבעלי הדירות.

חשוב כי לחברה תהיה מחלקת שינויי דיירים אשר תוכל לסייע בבחירת הריצופים, הרובה הויטרינות נק החשמל וכו.

כמו כן חשוב שלחברה תהיה מחלקת שירות לקוחות – לאחר קבלת המרפסת לעיתים מתגלה כי צורך בתיקוני בדק קלים, חשוב כי לחברה תהיה מחלקת שירות לקוחות.

מחיר מרפסת תלויה משתנה בהתאם לגודל המרפסת המתווספת לבניין , לעיתים מוספים מרפסת תלויה למרפסת שמש קיימת ומחיר המרפסת המורחבת מושפע הן מגודל

המרפסת הקיימת ומגודל המרפסת החדשה המתווספת.

מרפסות תלויות מחיר משתנה גם בהתאם לצורת הגישה ונות הגישה לבניין, כאשר דרכי הגישה לבניין קשות ויש צורך בשימוש במנופים יקרים דוגמאת מנופי אבי , מחיר המרפסת

התלויה משתנה וגדל ממחיר מרפסת תלויה בבניין נמוך אליו הגישה היא קלה , נוחה וזולה.

כאשר בוחרים קבלן לביצוע עבודות בבניה מרפסת תלויה מחיר

מרפסת תלויה יכולה להתבצע בשתי שיטות ביצוע מרכזיות שיטת ביצוע קונבנציונלית מבטון ושיטת ביצוע מקונסטרוקציית פלדה מגלוונת המיוצרת במפעל המתמחה בביצוע

עבודות פלדה בכלל וביצוע מפרסות פלדה בפרט.

עבודה מול ספק פלדה איכותי מבטיחה כי העבודה תבוצע בצורה מקצועית וכי המרפסת תהיה יציבה ובטוחה לשימוש, אם מציעים לכם מרפסת תלויה במחיר נמוך חשוב שתוודאו כי

איכות המוצר לא תפגע בשל המחיר מכיוון ומדובר בתוספת בניה לכל דבר ועניין .

מחיר הגדלת מרפסת תלויה נע סביבות 55 אלף שח למרפסת של כ 17 מר ומגיע עד 80 אלף שח למרפסת מורחבת בגודל של 25-27 מר .

מבחינת שיטות ביצוע כמעט ואין הבדל במחיר בין שיטת ביצוע מרפסת מבטון ומחיר מרפסת מפלדה -מרפסת תלויה.

מרפסת תלויה משביחה את הנכס בצורה משמעותי באזורי הביקוש במרכז הארץ הוספת מרפסת תלויה הינה השקעה כלכלית שניתן להרוויח עליה עד 500,000 שח לבעל דירה בשל עליית שווי הנכס .

מרפסת תלויה 

מרפסת תלויה קיים חוק המאפשר להוסיף מרפסת תלויה לכל דירה ללא תלות בזכויות הבניה הקיימות בבניין ולכן כל בעל דירה במדינת ישראל יכול להנות ממרפסת תלויה שתוסיף רבות לאיכות החיים בבית ולשווי הנכס.

בשלב הראשון להוספת מרפסת  יש לקבל אישור בניה מהעיריה שנקרא היתר בניה , במהלך בתהליך יש לשלוח לשטח מודדים ולהתייעץ עם קונסטרוקטור ביכולת הבניין לשאת את משקל המרפסות התלויות , לא כל בניין מתאים לפרויקט הוספת מרפסת תלויה מכיוון ומרפסת תלויה מוסיפה עומסים רבים על הבניין וחשוב לבצע בדיקת מבנה לפני התחלת התכנון .

הליך התכנון וקבלת היתרי הבניה נמשך כחצי שנה ברוב העיריות בארץ ישנן עיריות אשר תהליך התכנון של המרפסת התלויה מהיר יותר .

כאשר מתכננים את המרפסת התלויה חשוב להתאימה לגודל המפתח הקיים תוך התחשבות במגבלות התכנוניות הקיימות בבניין כגון קווי חשמל, קו בניין ועוד.

מרפסת תלויה או בשמה המקורי נקראת גזוזטרה

המרפסת התלויה מיוצרת במפעל פלדה , בארץ אין הרבה יצרנים שמתמחים בתחום המרפסות, בכדי לבצע פרויקט הוספת מרפסות תלויות במהירות וברמת גימור גבוהה  נדרש ניסיון בביצוע עבודות הנדסיות הכוללות התקנת אלמנטים מפלדה למבנה קיים, נדרש כי לחברה יהיה ניסיון בביצוע עבודות בניה בסביבת מגורים בה חיים בעלי הדירות בזמן עבודות הבניה וכי הינה בעלת ניסיון באבטחת איכות בניה , פיקוח הנדסי מקצועי וביצוע עבודת גמר .

בעת שבוחרים קבלן להוספת מרפסת תלויה יש לוודא כי לקבלן רישיון קבלן בתוקף וכי הרישיון מתאים לאופי העבודות, חשוב לוודא כי משתמשים בשירותיהם של אנשי מקצוע כמו אדריכלים וקונסטרוקטורים המנוסים בביצוע תכנון אדריכלי וקונסטרוקטיבי בפרויקטים של תוספת בניה בכלל והוספת מרפסת תלויה בפרט.

לקבוצת עידן ניסיון בביצוע מאות מרפסות תלויות בפרויקטים שונים ברחבי הארץ, החברה מעסיקה את טובי המהנדסים במדינת ישראל המתמחים בתחום תוספות הבניה בככל והוספת מרפסת תלויה בפרט.

משך ביצוע של פרויקט הוספת מרפסת תלויה במספר משתנים כמו כמה מרפסות מבצעים בפרויקט , דרכי הגישה, גובה הבניין.

כאשר בוחרים בחברת בניה לביצוע הפרויקט חשוב לוודא כי החברה ערוכה לבצע את העבודה במהירות ובאיכות, קבלן מרפסותכמובן שאסור לוותר על רישיון קבלן וביטוח אתר .

קבוצת עידן מתמחה בליווי בעלי דירות המעוניינים לבצע פרויקט של הוספת מרפסת תלויה לדירתם החל משלב התכנון הראשוני ועד לסיום מוצלח של העבודה.

כמובן שחשוב מאוד מבחינת הלקוחות לדעת כי החברה המייצרת את המרפסת התלויה אותה רכשו , אכן מקצועית והינה קבלן רשום וכי תהליך הייצור מבוקר בצורה מקצועית.

לכל אורך תהליך הייצור , הריתוך וגלוון הפלדה יש צורך לבצע בקרת איכות מקצועית על ידי מהנדס של חברה שהינה קבלן רשום.

חשוב שלחברת הבניה המבצעת את תוספת המרפסת התלויה יהיה נסיון של לפחות מספר שנים בביצוע עבודות בניה קבלניות הן של מרפסות פלדה והן של פרויקטים בבניה קונבנציונלית.

ייצור המרפסת מרפסות שמש  מתבצע במפעל פלדה המתמחה בביצוע עבודות פלדה ומרפסות, הן מגיעות מהמפעל לשטח ולאחר התקנת תושבות בקורות הבניין ובתקרות מחברים את המרפסת לבניין.

לאחר מכן מבצעים את עבודות הגמר והאלומיניום כוללל חיבור המרפסת לתשתית חשמל .

מרפסות תלויות מחיר – כי המחיר הוא משמעותי ביותר לנו

אין ספק כי השיקול הכספי הוא נתון המשפיע מאוד על ההחלטות שלנו וקובע את ההעדפות שלנו. מי שאומר לכם אחרת כנראה לא חי על כדור הארץ וכנראה נמצאה בכוכב לכת אחר. האמת היא שאפילו האנשים העשירים ביותר מושפעים מאוד ממחירים של דברים וגם הם לא רוצים לשלם מחירים לא הוגנים. הסיבה שאנחנו לא רוצים לשלם מחירים מופרזים היא קודם כל בגלל שכסף הוא חשוב ביותר וככל שיש לנו יותר ממנו כך אנחנו נהנה מאיכות חיים גבוהה יותר אך לצד זאת יש לציין גם את העובדה כי אנחנו פשוט לא רוצים לצאת פראיירים. עובדה זו נכונה גם כאשר אנחנו מדברים על מרפסות תלויות מחיר. אנחנו נרצה למצוא את המחיר הזול ביותר על המרפסת וזאת מהסיבות שפירטנו למעלה ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

מרפסת תלויה מחיר – אל תבחרו בנותן השירות הזול ביותר

אז כיצד אנחנו יכולים להבטיח כי נבנה מרפסות תלויות מחיר משתלם? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לוודא כי המחיר של המרפסות יהיה הטוב ביותר בשבילנו? אם כן הדרך הטובה ביותר להבטיח זאת זה לבצע סקר שוק מקיף בין כלל נותני השירות בעולם המרפסות. ככל שנבצע סקר שוק מקיף יותר כך נמצא את נותן השירות הטוב ביותר. שימו לב אנחנו לא אומרים נותן השירות הזול ביותר מכיוון שאתם חייבים להבין כי מחיר נמוך אומר לרוב עבודה פחות איכותית. לכן אתם צריכים למצוא את האיזון בין מחיר נמוך ובין עבודה ברמה גבוהה וכך להבטיח כי המרפסת תלויה תיבנה על הצד הטוב ביותר.

מרפסות תלויה מחיר – בררו עם חברים ומשפחה כמה הם שילמו

השוק של מרפסות תלויה  מחיר הוא לא שוק שמשתנה באופן תדיר. נכון יש עלויות של חומרי גלם אשר יכולות להעלות כל מספר שנים אך ככלל ניתן לומר כי לרוב העלויות נשארות קבועות. לכן אנחנו ממליצים לכם שאם אתם מחליטים לבנות מרפסת תלויה בררו עם חברים ובני משפחה אשר ביצעו את אותו מהלך כמה עלה להם לבצע את הבנייה הזאת. כך תבטיחו כי הבניה תתבצע על הצד הטוב ביותר וכך גם תבטיחו כי תמצאו את המחיר המשתלם ביותר לבניית המרפסת תלויה וזהו כמובן דבר שאתם חייבים לתת עליו את הדעת אם אתם רוצים להבטיח בניה ברמה גבוהה.

מרפסת תלויה מחיר – זכרו על כמות יש הנחות

עליכם להבין כי לרוב בניית מרפסות תלויות מחיר תעשה בבניין קומות בו יש הרבה מאוד דירות. לכן מבלי להתייחס לנושא של היתרי בנייה אנחנו יכולים להגיד לכם כי אם תשכנעו את השכנים שלכם גם כן לבנות ממרפסת תלויה סביר מאוד להניח כי תקבלו הנחה גדולה על בניית המרפסת וזהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון.

מרפסת תלויה

מרפסת תלויה מחיר

דוגמא לחלוקת תשלומים בביצוע פרויקט הרחבת מרפסת קיימת , מרפסת תלויה אישורים

מרפסת תלויה מחיר

1        _______ ₪ + מע"מ (______ ₪ כולל המע"מ) בתוך שבעה (7) ימים ממועד החתימה על הסכם זה.

6.2.2  _______ ₪ + מע"מ (______ ₪ כולל המע"מ) בתוך שבעה (7) ימים ממועד הצגת תכנון ראשוני לדיירים.

6.2.3  _______₪ + מע"מ (______ ₪ כולל המע"מ) בתוך שבעה (7) ימים ממועד קבלת היתר בתנאים-מרפסת תלויה מחיר.

6.2.4  %_______ מהתמורה הכוללת ולאחר  מרפסת תלויה מחיר הפחתת התשלומים נשוא סעיפים 6.2.1-6.2.3 לעיל, ישולם בתוך 7 ימי עסקים ממועד קבלת אישור מפקח מטעם המזמין בדבר גמר הכנת השטח לבניה.

6.2.5  %________ מהתמורה הכוללת ישולם בתוך 7 ימי עסקים מרפסת תלויה מחיר  ממועד קבלת אישור יועץ קרקע ומהנדס לביצוע וגמר שלב היסודות מרפסת תלויה מחיר ואישור מפקח מטעם המזמין לקבלת אישורים אלו.

6.2.6  %________מרפסת תלויה מחיר  מהתמורה הכוללת מרפסת תלויה מחיר  ישולם בתוך 7 ימי עסקים ממועד קבלת אישור המפקח מטעם המזמין על גמר בניית מחצית שלד תוספות הבניה.

6.2.7  %________ מהתמורה הכוללת ישולם בתוך 7 ימי עסקים ממועד קבלת אישור המפקח מטעם המזמין על גמר בניית שלד תוספות הבניה בכללותו.

6.2.8  %________ מהתמורה הכוללת מרפסת תלויה מחמיר ישולם בתוך 7 ימי עסקים ממועד קבלת אישור המפקח מטעם המזמין על גמר עבודות האיטום ב-50% מתוספות הבניה.

מרפסת תלויה מחיר

6.2.9  %________מרפסת תלויה מחיר מהתמורה הכוללת, ישולם בתוך 7 ימי עסקים ממועד קבלת אישור המפקח מטעם המזמין על גמר מלוא עבודות האיטום בכל תוספות הבניה ולאחר ביצוע בדיקות הצפה בהתאם להנחיות המפקח מטעם המזמין.

6.2.10   %________מרפסת תלויה מחיר  מהתמורה הכוללת ישולם בתוך 7 ימי עסקים ממועד קבלת אישור המפקח מטעם המזמין על גמר ריצוף ב-50% מתוספות הבניה.

6.2.11 %________ מהתמורה הכוללת  ישולם בתוך 7 ימי עסקים ממועד קבלת אישור המפקח מטעם המזמין על גמר מלוא עבודות הריצוף בכל תוספות הבניה.

6.2.12 %________ מהתמורה הכוללת ישולם בתוך 7 ימי עסקים ממועד קבלת אישור המפקח מטעם המזמין על גמר עבודות הצבע במרפסות.

6.2.13 % ________מהתמורה הכוללת ישולם בתוך 7 ימי עסקים ממועד קבלת אישור המפקח מטעם המזמין על גמר התקנת המעקות של המרפסות ומסירתה ליחידי המזמין.

מרפסת  תלויה מחיר משתנה בהתאם לאופי המרפסת גודלה והמפרט ההנדסי שלה!!

פנו עוד היום לקבוצת עידן לקבלת הצעת מחיר משתלמת וייעוץ ראשוני ללא התחייבות!!

אולי יעניין אותך

מרפסות תלויות מפלדה

מרפסות תלויות מפלדה נכנסו לאופנה בשנים האחרונות . כאשר מסתובבים היום בערים רבות ברחבי הארץ ניתן לראות כי תחום הוספת המרפסות התלויות

מרפסות תלויות מחיר

מרפסות תלויות מחיר תחום הוספת מרפסות השמש התפתח רבות בשנים האחרונות. יותר ויותר מבנים מחליטים לשדרג את איכות חייהם ואת שווי הדירה

מפקח בניה מרפסות

ניווט מהיר ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30 FronTask Web to lead sample form פרטי: טלפון נייד:

מפרט מרפסות תלויות

מפרט מרפסות תלויות ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30 FronTask Web to lead sample form פרטי: טלפון

מרפסת תלויה בחיפה

הוספת מרפסת תלויה בחיפה, למול מדרונות העיר,מוסיפה רבות לאיכות החיים ובמקביל מוסיפה רבות לשווי הנכס. בניינים רבים במדינת ישראל נבנו ללא מרפסות

מרפסת תלויה מברזל

מרפסת תלויה מברזל קבוצת עידן עובדת בשיתוף חברה המייצרת מרפסות במפעל המייצר מרפסות תלויות מברזל ומתמחה בעבודות פלדה בהן המרפסות  לדוגמה עוברות

מרפסת תלויה אישורים

מרפסת תלויה אישורים בפרויקט מרפסת תלויה אישורים בכדי לקבל אישור בניה למרפסת תלויה יש להגיש בקשה לקבלת היתר בניה בעזרת אדריכל המנוסה

מרפסות תלויות מפלדה

מרפסות תלויות מפלדה נכנסו לאופנה בשנים האחרונות . כאשר מסתובבים היום בערים רבות ברחבי הארץ ניתן לראות כי תחום הוספת המרפסות התלויות הולך ופורח .

קרא עוד »

מרפסות תלויות מחיר

מרפסות תלויות מחיר תחום הוספת מרפסות השמש התפתח רבות בשנים האחרונות. יותר ויותר מבנים מחליטים לשדרג את איכות חייהם ואת שווי הדירה שלהם ולהוסיף מרפסת. 

קרא עוד »

מרפסת תלויה בחיפה

הוספת מרפסת תלויה בחיפה, למול מדרונות העיר,מוסיפה רבות לאיכות החיים ובמקביל מוסיפה רבות לשווי הנכס. בניינים רבים במדינת ישראל נבנו ללא מרפסות שמש. כיום כל

קרא עוד »

מרפסת תלויה מברזל

מרפסת תלויה מברזל קבוצת עידן עובדת בשיתוף חברה המייצרת מרפסות במפעל המייצר מרפסות תלויות מברזל ומתמחה בעבודות פלדה בהן המרפסות  לדוגמה עוברות תהליך של גלוון,

קרא עוד »

מרפסת תלויה אישורים

מרפסת תלויה אישורים בפרויקט מרפסת תלויה אישורים בכדי לקבל אישור בניה למרפסת תלויה יש להגיש בקשה לקבלת היתר בניה בעזרת אדריכל המנוסה בתכנון תוספות בניה

קרא עוד »
1-700-70-90-30