תפריט
  • 1700-70-90-30

מרפסת תלויה מברזל

מרפסת תלויה מברזל

קבוצת עידן עובדת בשיתוף חברה המייצרת מרפסות במפעל המייצר מרפסות תלויות מברזל ומתמחה בעבודות פלדה בהן המרפסות  לדוגמה עוברות תהליך של גלוון, תהליך השומר על מרפסת הפלדה ומונע מהברזל להתחמצן ולעבור תהליכים קורוזיבים. תהליכים אלה של היווצרות חלודה מסוכנים מאוד לחוזק המרפסת ואם נראים סימנים של חלודה יש לפנות לקונסטרוקטור באופן מיידי ולא לעמוד על המרפסת שכן קיים חשש לסכנה בשימוש במרפסת תלויה מברזל שיש בה סימני חלודה.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

לשטח  מגיעות המרפסות לאחר שמתקינים את התושבות של המרפסת במבנה הקיים. תושבות אלה מחזיקות את המרפסת ומקשרות בינו לבין הבניין. (היתר בניה למרפסות)

חשוב מאוד שבשטח העבודה לא יבוצעו ריתוכים מכיוון וריתוכים אלה מסוכנים מכיוון והם פוגעים בגלוון הפלדה שעלולה להינזק ולהיחלש.

את המרפסת תלויה מברזל מחברים למבנה 

הוספת מרפסות שמש בעזרת עוגנים כימים של חברה מובילה דוגמת חברת הילטי . עוגנים אלה מסוגלים לשאת משקלים עצומים של מעל ל  – 5 טון לכל מרפסת . ישנם מספר רב של עוגנים וכדאי לוודא כי קיים טווח ביטחון וגם אם עוגן 1 לא פועל כשורה, ישנם הרבה עוגנים שיחפו עליו.

באזורים קרובים לים מומלץ לא לבצע מרפסות תלויות מברזל בגלל רמת מליחות ולחות גבוהה באויר .  באזורים אלה מומלץ להתקין מרפסות מבטון ולא מרפסת תלויה מברזל.

מרק גלברט, מהנדס אזרחי העוסק בתכנון קונסטרוקציה לבניינים חדשים ותוספות בניה , ממליץ לבצע תוספת מרפסות לבניין קיים בשיטת הבניה הקונבנציונלית (בטון+ברזל) בסביבה הקרובה לים במרחק של 5 ק"מ.

מרפסת תלויה מברזל בסביבת הים, מליחות, לחות באויר, מרפסת תלויה מפלדה.

קבוצת עידן מתמחה בבניית מרפסת תלויה מברזל ומבצעת גם פרויקטים של מרפסות בטון ולכן כל פרויקט נבדק בקפידה בישיבת ביצוע ותכנון בה לוקחים חלק מספר מהנדסי בניין בעלי ניסיון וידע בתחום ובה מתקבלת ההחלטה איזה מרפסת כדאי להוסיף לבניין המדובר בכדי לוודא תכנון אופטימלי ויציבות המרפסת לאורך שנים.
מרפסת תלויה מברזל

More to explorer

רכישת בית להשקעה – נקודות למחשבה

הגעתם לרגע בו אתם מחפשים אחר פרנסה נוספת עכשווית או עתידית כאשר הוספת עבודה או זכייה בלוטו אינן אופציות ריאליות. בית להשקעה

שיפוץ מעטפת

פעמים רבות אנחנו מרגישים צורך עז לשפץ את הבניין, אבל לאו דווקא בכיוון של לובי הבניין או חדר המדרגות, ולא דווקא בכיוון

1-700-70-90-30