מרפסות תלויות

אנשים רבים בוחרים להוסיף מרפסות לבתיהם. מרפסות תלויות הן מבין המרפסות הנפוצות והמבוקשות ביותר בארץ. בזכות שלד הפלדה שלהן הן קלות להתקנה, לא מלכלכות את השטח ואינן מעמיסות על יסודות הבניין. כמו כן, מרבית החלקים מיוצרים כבר במפעל ומותקנים בשטח על ידי עובדי הבניין המקצועיים. משום כך, בניית מרפסת תלויה מפלדה נחשבת לבנייה קצרה הנמשכת כ-4 חודשים ,תלוי במספר המרפסות בפרויקט.

שיטת הבנייה של מרפסות תלויות

המרפסות התלויות נבנות בשיטה היבשה והסטרילית, כאשר עיקר הבנייה מתבצעת על גבי שלד הפלדה. צורת בנייה זו עדיפה על פני הבנייה הרטובה, שבמהלכה משתמשים רבות ביציקות בטון ובכך מלכלכים את השטח. כמו כן, שלד הפלדה של המרפסת עמיד בפני אש ועומד איתן כנגד תנאי מזג האוויר המשתנים.

אלה שלבי העבודה העיקריים בבניית מרפסות תלויות:

  • בדיקת הבניין ותכנונו – לאחר שאתם מקבלים אור ירוק מהשכנים לגבי תחילת העבודה על המרפסת, אדריכל ומהנדס ניגשים לבדוק את הבניין שלכם. הם בודקים את יציבותו ועמידותו ובהתאם לכך יוצרים תכנית בנייה. הגרסה הסופית של תכנון המרפסת העתידית מוגשת לאישורם של דיירי הבית.
  • שלב השלד – לאחר אישור התכנון מתחילים בבנייה עצמה. בשלב הראשון יוצרים שלד מתכת בבניין למתכות ומביאים אותו לאתר הבנייה. לאחר מכן מתקינים את השלד בגובה באמצעות מנוף בנייה ומחפים אותו עם לוחות העמידים בפני אש. שבונים מרפסות תלויות חשוב לוודא שהעיגון של המרפסות התלויות מתבצע בצורה מיטבית  ואופטימלית שתחזיק לשנים.[sg_popup id=30]
  • סיום הבנייה – בשלב הזה מתחילה המרפסת לקבל צורה. צוות העובדים המקצועי מוסיף למרפסת מעקה בטיחות, פתחים לדירה, ריצוף, הנחת קווי חשמל, הוספת צבע לקירות וכדומה.

קבוצת עידן – לבנות מרפסות תלויות

בניית מרפסות תלויות אינה עניין של מה בכך והיא צריכה להיעשות על ידי מקצוענים המכירים את התחום מקרוב. הצוות של קבוצת עידן כולל אנשי מקצוע המתמחים במיוחד בהוספה ובנייה של מרפסות. הצוות ישמח לסייע לכם בבחירת המרפסת המתאימה ובתכנון הבנייה מ – א' ועד ת'. אם תפנו אל קבוצת עידן, תוכלו להתרשם מהשירות האדיב והמקצועי ומאיכות חומרי הגלם שבהם משתמשים בחברה לצורך בנייה ושיפוץ. החברה עובדת מול מפעל הפלדה המוביל בארץ ליצור פלדה. מעבר לבניית מרפסות, החברה מציעה שירותים שונים בתחום הבנייה הכוללים שיפוץ מבנים ישנים, שיפוץ חדרי לובי וחדרי מדרגות, בניית וילות יוקרה לפי הזמנה או בנייה של מבנים ציבוריים. 

קבוצת עידן מלווה את פרויקט הוספת מרפסות תלויות החל משלב ישיבת דיירים ראשונה בה מספרים לשאר בעלי הדירות על הרעיון להוסיף מרפסות תלויות לבניין, מלווה את תהליך התכנון עם טובי האדריכלים בארץ המתמחים בהוספת מרפסות תלויות למבנים קיים ועד לסיום עבודות הבניה וההתחברות של המרפסת התלויה לדירה!

מרפסות תלויות בתל אביב בניית מרפסות שמש

 

הוספת מרפסות תלויות תורמת רבות להעלאת שווי הנכס ואיכות החיים.

מרפסות תלויות הפכו לחלק אינטגרלי מהבית. כיום לא נבנים מבנים חדשים ללא מרפסות תלויות, במקביל אלפי בניינים משותפים מוסיפים מרפסות תלויות ומשפרים את ערך הנכס שלהם.

תהליך הוספת מרפסות  הינו מהיר ומתקדם, המרפסות מיוצרות במפעל ומגיעות לשטח, את המרפסות תולים בעזרת מנוף ומחברים לבניין בעזרת ברגים.

 בשלב ראשון , כדי להוסיף מרפסות תלויות בתל אביב, יש להחתים את בעלי הדירות על הסכמה לפרויקט הוספת מרפסות .

לאחר מכן מומלץ לפנות לחברת בניה אשר מתמחה בתכנון וביצוע של פרויקטים של תוספות בניה.

חברת עידן מתמחה במרפסות תלויות בתל אביב, מהנדסי החברה בעלי נסיון בביצוע פרויקטים מורכבים הנדסית ומתמחים בביצוע של פרויקטים של מרפסות.

הליך הוצאת היתר בניה למרפסות תלויות אורך כחצי שנה ובניית המרפסות התלויות נמשך בין חודשיים למרפסות בודדות ועד 10 חודשים בפרויקטים של מאות מרפסות.

לפי מחירון לוי יצחק מרפסת מוסיפה עד 18% לשווי הנכס ולכן מבחינה כלכלית מרפסות תלויות כדאיות וכלכליות ללקוח.

ביקושים לדירות עם מרפסת וממד, מרפסות תלויות, חוק המרפסות

מבנים רבים ברחבי הארץ מוסיפים מרפסות והביקוש לדירות עם מרפסות שמש עולה בצורה מתמדת, זה נכון לדירות בקריות, תל אביב, נתניה ובמרכז ככלל.

במהלך הוספת מרפסות  לבניין חברת הבניה תדאג לאבטח את אזורי הבניה ולמנוע גישה לאזור הבניה של המרפסות התלויות.

הליך הוספת מרפסות  יחסית מהיר ולא מפריע לשגרת חיי היום יום.

לאחר מספר חודשים של בניית המרפסות  הדיירים יוכלו להנות מאיכות חיים ומשווי נכס שהושבח במהלך הוספת המרפסות התלויות.

לכל דייר ישנה האפשרות לבחור את צבע הריצוף במרפסת, יש אפשרות להתקין דק איפאה או דק סינתטי. על מרפסת מומלץ להתקין דק בשל הגישה הקלה לקונסטרוקציה של המרפסת .ניתן לשדרג את המרפסת התלויה עם תריס אור או גופי תאורה סמויים .

לסיכום חשוב לבחור גוף מקצועי שילווה את תהליך תוספת הבניה וידאג להקל על הדיירים וחברי הוועד.

מרפסות תלויות

 

לקבלת ייעוץ ראשוני בפרויקט הוספת מרפסות  פנו אלינו עוד היום וקבלו ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!!

 

 

מרפסות תלויות

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד