מרפסות תלויות מפלדה

מרפסות תלויות מפלדה נכנסו לאופנה בשנים האחרונות . כאשר מסתובבים היום בערים רבות ברחבי הארץ ניתן לראות כי תחום הוספת המרפסות התלויות הולך ופורח . בניינים רבים שנבנו בעבר ללא מרפסות כבר הוסיפו לבניין המשותף בו גרים מרפסות תליות מפלדה .

ניתן להגיד היום בבירור כי דירות אלה שוות יותר מדירות זהות באותה האזור ללא מרפסת , ההפרש בין המחירים גבוה בהרבה ממחיר הוספת מרפסת תלויה.

ייצור מרפסות תלויות מפלדה,מרפסות תלויות

תהליך הייצור של מרפסות הפלדה מבוצע במפעל פלדה ולא בשטח הבניין .  חברת הבניה חייבת להיות קבלן רשום ברשם הקבלנים בכדי לבצע עבודות בניה הנדסיות. עבודה עם קבלן לא רשום מסכנת את כל הפרויקט וכל תקלה קטנה יכולה לפגוע קשות בבעל הנכס.

בשטח הבניין מהנדסי ומודדי החברה לוקחים מידות מדויקות ברמת המ"מ של המפתח הקיים ומעבירים הוראות ייצור לפס הייצור במפעל. אנחנו בחברת עידן מבצעים את עבודות המסגרות במפעל פלדה חדיש ואיכותי המתמחה בייצור מרפסות פלדה ומייצר מרפסות פלדה מעל 10 שנים.

כל תהליך הייצור עובר בקרות איכות רבות החל משלב הזמנת הריילסים של הברזל ,בכל שלבי הריתוך החיתוך ובעיקר בשלב הגלוון החם באמבטיה. מטרת תהליך הגילוון להגן על פלדת המרפסת מפני פגעי מזג  האויר בצורה ראויה ובכך לוודא כי מרפסת הפלדה תהיה חזקה ויציבה לאורך שנים.

מוט החיזוק מיוצר לרוב באירופה והנו מוט נירוסטה-  מתכת שאינה מחלידה כלל ולכן משתמשים בה באזור הכי אקוטי ,במרפסת , בכדי להבטיח יציבותה ועמידותה של המרפסת  שנים רבות לאחר ההתקנה שלה. 

התקנת מרפסות תלויות מפלדה ,מרפסות שמש

בשלב הראשון מתקינים את התושבות של המרפסות התלויות מפלדה. תושבות המרפסת הם אלמנטים המתחברים לבניין באזורים קונסטרוקטיבים דוגמת תקרת הבניין והעמודים התומכים עליה מותקנת המרפסת והם למעשה מחזיקים את המרפסת בכדי שלא תיפול.

לאחר מכן מביאים את המרפסות לשטח ומחברים את המרפסות התלויות מפלדה אל המחברים שכבר הותקנו בעזרת ברגים .חשוב מאוד שבפרויקט הוספת מרפסות תלויות מפלדה לא יהיו כל ריתוכים באתר או חיתוכי אלמנטים של פלדה מכיוון שריתוך וחיתוך פוגע בגלוון ומסכן את המרפסת בקבלת חלודה ופגיעה בחוזק של פרופילי הפלדה ולכן חשוב שהפועלים העובדים בשטח יהיו מנוסים בביצוע עבודות פלדה מדויקות ויהיו בעלי אחריות מקצועית.

 

מרפסות תלויות מפלדה

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד