1700-70-90-30

מרפסות תלויות ברמת גן

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מרפסת תלויה היא פתרון נהדר עבור בעלי דירות בקומות גבוהות בבניינים משותפים, המעוניינים להוסיף מרפסת שמש ללא תלות ביתר דיירי הבניין. יחד עם זאת, מרפסת תלויה יכולה להוות את המודל המוביל גם בפרויקטים בהם כל דיירי הבניין מעוניינים להוסיף מרפסת, מה שמאפשר לכאורה לבנות מרפסות עמודים, זו על גבי זו. אז מהם היתרונות של מרפסות תלויות? מהם הסוגים של מרפסות תלויות שניתן להוסיף? מיהם הגורמים המקצועיים שמציעים שירות של הוספת מרפסות תלויות ברמת גן? המומחים של קבוצת עידן עונים על כל השאלות שלכם, ממש בשורות הבאות.

מהי מרפסת תלויה?

אם אתם רוצים להוסיף מרפסת לבית, עומדות בפניכם שתי אפשרויות מרכזיות: מרפסת עמודים ומרפסת תלויה. מרפסת עמודים, מן הסתם, היא מרפסת שנסמכת על גבי עמודי תמך הנמתחים מטה אל עבר הקרקע, או אל עבר מרפסת נוספת בקומה מתחת. עמודים אלה מספקים תמיכה חזקה מאוד ולכן מאפשרת בנייה של מרפסות גדולות במיוחד ללא חשש לעמידותה בעומס משקל. יחד עם זאת, אם אתם מתגוררים בקומה שנייה ומעלה ואם אתם מעוניינים להוסיף מרפסת לבית ללא תלות בהסכמת או אי הסכמת הדיירים האחרים, לא תוכלו למתוח עמודים כאלה עד הקרקע והפתרון היחיד שעומד בפניכם הוא מרפסת תלויה.

מרפסת תלויה היא מרפסת שמעוגנת ישירות אל קיר המבנה ונתמכת על ידי קורות פלדה הנמתחות החוצה מרצפת הדירה. קורות אלה מספקות תמיכה חזקה ובטוחה לחלוטין, אך מאחר ועדיין לא מדובר על תמיכת עמודים, ישנן מגבלות מסוימות בהיבט של גודל המרפסת שתוכלו להוסיף, אם כי עבור רובם המכריע של בעלי הדירות, מגבלות אלה רחוקות ממה שהם גם ככה מבקשים לעצמם.

מרפסות תלויות ברמת גן

מהם הסוגים של מרפסות תלויות?

ככלל, ישנם שני סוגים מרכזיים של מרפסות תלויות: מרפסת פלדה ומרפסת בטון. מרפסת הפלדה מיוצרת במפעל ייצור פלדה, מובאת לאתר הלקוח, מורכבת ועוברת תהליך גימור שהופך אותה למרפסת רגילה לחלוטין. מרפסת בטון מבוססת על שלד בטון והיא נבנית כל כולה באתר הלקוח. אחד היתרונות החשובים ביותר של מרפסת פלדה על פני מרפסת בטון הוא יתרון המשקל. הפלדה חזקה יותר מהבטון אך קלה יותר ממנו. משקלה הקל, יחסית כמובן, של הפלדה, מאפשר לבנות מרפסת גדולה יותר מבלי לחרוג מהמגבלות ההנדסיות של עומס משקל. כאשר מדובר על פרויקט מרפסות תלויות ברמת גן, במיוחד בבניינים המיושנים של העיר, ליתרון זה יש משמעות רבה מאוד ולעיתים אופציית הפלדה תהיה האופציה היחידה שניתן ליישם.

האם זה בטוח?

התשובה היא בהחלט כן. מרפסת תלויה היא מכלול בנייה כמו כל מכלול בנייה אחר ועליה לעמוד בכל התקנים והכללים ההנדסיים המחייבים והיא אכן עומדת בכולם. המראה של מרפסת התלויה כמו מדף על קיר בניין חיצוני הוא בהחלט מראה מוזר, אך זהו בדיוק הפלא ההנדסי שבא לידי ביטוי באופציה של מרפסות תלויות. מרפסת תלויה, מרגע שנבנתה, יכולה לשרת את בעליה למשך עשורים שלמים, ממש כמו כל מרפסת אחרת, לרבות מרפסת עמודים.

מי מבצע פרויקטים של מרפסות תלויות ברמת גן?

תחום המרפסות בכלל הוא תחום שדורש רמת התמחות גבוהה, הן לאור שיקולי הבטיחות שצריכים להילקח בחשבון והן לאור העובדה כי מדובר במכלול בנייה החשוף לפגעי מזג האוויר, ובמקרה של מרפסת תלויה, גם תלוי בין שמים וארץ. פרויקט כזה לא משאירים בידיו של איש שיפוצים כלליים וגם לא בידיו של קבלן בניין שאין לו ניסיון והיכרות ספציפית עם עולם המרפסות. קבוצת עידן היא חברה המתמחה בביצוע שלל פרויקטים במרחבים החיצוניים של בניינים משותפים ובכלל זה הוספה, שיפוץ, איטום וסגירה של מרפסות.

במסגרת השירות, מבצעת קבוצת עידן את כל שלבי התהליך, החל משלב הבדיקות ההנדסיות, דרך שלב גיבוש תכנית הבנייה, הזמנת חלקי המרפסת, הוצאת היתרי בנייה מול הרשות המקומית, בניית תשתית הפלדה הנדרשת, ביצוע כל עבודות האינסטלציה והחשמל הדרושות עבור המרפסת החדשה, פתיחת פתח בקיר הבטון וכמובן, הרכבת המרפסת וביצוע גמר מלא, לרבות ריצוף, חיפוי, חשמל, איטום, מעקה בטיחות וכן הלאה. אתם לא צריכים לדאוג לדבר. קבוצת עידן היא בעלת רקורד של ביצוע פרויקטים להוספת מרפסות תלויות ברמת גן, ויכולה לקחת על אחריותה בקלות, גם את המרפסת שלכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מרפסות תלויות בגבעתיים

מתגוררים בבניין משותף ורוצים להוסיף מרפסת אבל אין לכם יכולת למתוח עמודים מהקומה שלכם עד גובה הקרקע? הפתרון שאתם זקוקים לו הוא הפתרון של הוספת

קרא עוד »

מרפסות תלויות מפלדה

מרפסות תלויות מפלדה נכנסו לאופנה בשנים האחרונות . כאשר מסתובבים היום בערים רבות ברחבי הארץ ניתן לראות כי תחום הוספת המרפסות התלויות הולך ופורח .

קרא עוד »

מרפסות תלויות מחיר

מרפסות תלויות מחיר תחום הוספת מרפסות השמש התפתח רבות בשנים האחרונות. יותר ויותר מבנים מחליטים לשדרג את איכות חייהם ואת שווי הדירה שלהם ולהוסיף מרפסת. 

קרא עוד »

מפקח בניה מרפסות

מפקח בניה מרפסות מה זה מפקח בניה בפרויקט מרפסות תלויות? מפקח בניה זהו איש מקצוע בעל רקע לימודי והסמכה בתחום הבניה, אשר מומלץ כי הדיירים

קרא עוד »

מפרט מרפסות תלויות

מפרט מרפסות תלויות תכנית אדריכלית + הגשה עד קבלת היתר בנייה מרפסות פלדה לבניין. ליווי של פיקוח עליון של האדריכל וחתימה על טפסים נדרשים בוועדה

קרא עוד »
1-700-70-90-30